Vážení čtenáři,

již 5 let úspěšně funguje e-mailový kurz tvůrčího psaní Jak napsat knihu, kterým za celou dobu prošlo zhruba 5000 úžasných účastníků. Stejně tak druhým rokem žije kurz 3 měsíce inspirace zdarma s dosavadní účastí necelých 2000 online kurzistů.

Oba kurzy jsou volně k dispozici po sdílení zprávy na vybrané sociální síti.

Jeden z největších „nešvarů“ těchto e-mailových kurzů bylo jejich tempo. Po přihlášení se spustilo automatické rozesílání e-mailů, které se nedalo přerušit či zpomalit (pouze úplně zrušit).

No a od dnešního dne došlo k zásadní změně: další e-mail je vždy odeslán až po otevření poslední doručené zprávy.

To v praxi znamená, že pokud nesplníte zadání nějaké části kurzu, stačí neotevřít poslední doručenou zprávu a kurz bude „pozastaven“. Jakmile budete chtít pokračovat, podíváte se na nejnovější e-mail a za stanovený časový úsek (den či dva) vám přijde další úkol, který budete moci otevřít zase až v čase, kdy se budete cítit připravení. Tempo si tedy budete upravovat sami.

Pevně věřím, že se touto změnou nastavení staly kurzy ještě lepšími a zajímavějšími.

Krátké shrnutí kurzů

Ukázkový e-mail z kurzu Jak napsat knihuJak napsat knihu vás provede procesem psaní knihy – od prvotního nápadu až po revize. V ideálním případě trvá 4 měsíce a obsahuje přes 100 pečlivě sestavených e-mailů.

3 měsíce inspirace zdarma je kurz pro všechny kreativní jedince (nejen spisovatele). Za celou dobu trvání vás pomocí krátkých a zábavných cvičení naučí lépe vnímat okolní svět, zbystří vaše smysly, zrychlí kreativní myšlení, zlepší tvůrčí sebevědomí a restartuje fantazii.

Oba kurzy umí budovat návyk pravidelného psaní, který je obecně velmi užitečný a pro většinu spisovatelů bývá zásadní.

Odkazy k přihlášení

Poznámky: Všechny další odpovědi na vaše nejčastější otázky najdete v sekci FAQ. Jestliže vám kvůli této změně přestaly e-maily chodit, prosím, napište mi a společně to vyřešíme.

Kurzy tvůrčího psaní Reného Nekudy Pojďte si hrát, tvořit a rozvíjet se!
Aktuální nabídka kurzů tvůrčího psaní pro veřejnost »

10 komentářů

 1. Daniela 11. 1. 2017 – 19:24

  Super, po pravdě jsem moc ráda, že jste to zavedl, poslední dva úkoly jsem opravdu nestíhala a nechtěla jsem něco lrošvihnout, díky moc!:)

  1. René Nekuda 11. 1. 2017 – 19:26

   Tak to mám radost! Měla by to být změna k lepšímu. Přeji, ať se vám kurz podaří úspěšně dokončit!

  2. Daniela 11. 1. 2017 – 19:34

   Děkuji, teď ho spíše jen tak zkouším a oťukávám. Nemám zrovna úplně hodně času, takže se vyšplhám tak na jednu normostranu denně, ale mně to stačí. Však tohle je jen taková rozcvička a příště už to bude naostro :)

 2. Véronique 11. 1. 2017 – 21:58

  A to je přesně to proč konečně tvůj /váš kurz určitě tentokrát dokončím. Až se tak stane (má prokrastinace, myslím slábne, mé pracovní nasazení je standardní, mé časové, pracovní i rodičovské vytížení je nezvládnutý timemanagement) určitě ti minimálně výstižný úryvek zašlu. A děkuji za zlepšovák. Sorry za gramatiku, diakritiku, píšu z mobilu.

  1. René Nekuda 12. 1. 2017 – 08:56

   Děkuju, skvělé, držím vám palce!

 3. Lenka Antošová (Vondráčková) 6. 2. 2017 – 15:15

  René, den 51 se mi nějak špatně zobrazuje a nemůžu rozkliknout odkazy uvnitř. Takže mi nemůže přijít další den :( Poradíš mi, prosím, co s tím? Maily otevírám převážně na mobilu, nastavila jsem si kurz jako rozptýlení na mateřské dovolené :)
  Moc děkuji za radu,
  Lenka

  1. René Nekuda 6. 2. 2017 – 15:20

   OK, nejlepší je otevírat e-maily z počítače. Nechal jsem ten poslední znovu poslat a mělo by to fungovat. Stačí zprávu otevřít, klikání není nutnost. :) Inspirativní čtení přeji!

 4. blanche13 14. 2. 2017 – 19:37

  Včera jsem se zaregistrovala, přišel mi uvítací e-mail a dnes odpoledne stále otvírám schránku pošty. Pro dnešek se asi těším zbytečně, tak doufám, že do zítřka první „pracovní“ e-mail dorazí. Už se moc těším!

  1. René Nekuda 14. 2. 2017 – 23:07

   Dobrý den, to bude asi právě tím, že jste ten uvítací e-mail podle systému otevřela až dnes v 19:11. :) Čili další zprávu můžete očekávat zhruba za 24 hodin od otevření té poslední doručené (tzn. zítra okolo 19:11). Prosím o potvrzení, že vše funguje. Děkuji, přeji mnoho inspirace do života a užijte si kurz!

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *