Kniha Jednoduchý průvodce životem minimalisty je na ebook poměrně rozsáhlou příručkou, která provede všechny zájemce o moderní minimalismus hlavními složkami současného minimalistického života (např. šatník, domov, jídlo, sport, rodina).

Knihu sepsal známý internetový guru Leo Babauta a do češtiny byla přeložena Magdalénou Katolickou a Lukášem Kypusem ze serveru minimaliste.cz.

Jednoduchý průvodce životem minimalisty mě vyloženě nadchl. Nejen díky mému odhodlání stát se minimalistou, ale i díky čtivosti a značné přesnosti autora (v mnohém si totiž rozumíme). Sice jsem některé kapitoly přeskočil („Hledání jednoduchosti s dětmi“), nicméně některé jsem si přečetl hned dvakrát („Uspokojení: Už máš dost“).

Kromě vysvětlení základní filozofie minimalismu najdete v ebooku i spoustu zajímavých a inspirativních citátů či velmi praktické rady – například jak jednat s ne-minimalisty ve svém okolí.

Knihu jsem přečetl jedním dechem a mohu ji všem zájemcům s touhou zlepšit svůj život vřele doporučit. A světe div se – Jednoduchý průvodce životem minimalisty je ke stažení zdarma! Za sdílení na sociální síti potom obdržíte ještě další bonusový text zdarma (opět z překladatelské dílny minimaliste.cz a z pera Lea Babauty). Neváhejte dlouho!

Přejít na webové stránky minimaliste.cz a stáhnout eknihu zdarma →

Pozor – speciální bonus na RenéNEKUDA.cz!

Pouze pro RenéNEKUDA.cz přeložila Magdaléna Katolická speciální text s názvem „Jak být méně zaneprázdněný v tomto opravdu zaneprázdněném světě“, který si můžete stáhnout taktéž zdarma (tedy za sdílení na některé z uvedených sociálních sítí) z odkazu níže.

Hledáte-li čas například pro vaši tvorbu nebo jiné koníčky, určitě vám pomůže…

Kurzy tvůrčího psaní Reného Nekudy Pojďte si hrát, tvořit a rozvíjet se!
Aktuální nabídka kurzů tvůrčího psaní pro veřejnost »

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *