Tajnépřání.cz

Nejen o Vánocích by se měla svým blízkým plnit tajná přání přání, ne?
„Nic se nevyrovná pocitu štěstí a radosti, když Vám někdo vyplní tajné přání. Ať již o něm sníte několik měsíců nebo let. Ne vždy si můžete vyplnit své tajné přání sami sobě. Mnohem větší radost budete mít, když se Vám podaří vyplnit tajné přání u někoho jiného,“ říká stránka Tajnépřání.cz.

A právě na Tajnémpřání.cz máte jedinečnou příležitost – jednoduše vyplníte email osoby, které chcere splnit nějaké přání. Ta obdrží zprávu s význou, že nějaký blízký anonym by rád udělal dobrý skutek, a pokud zareaguje, přijde vám email s odpovědí. Jak prosté a efektivní! ;)

Oproti Internetovému dopisu Ježíškovi má tato služba obrovskou výhodu anonymity. Ta zaručuje jisté tajemství a překvapení, ale zároveň je možné, že dotyčný/á nezareaguje. Každopádně za pokus nic nedáte. A navíc – Tajnépřání.cz nemusíte uplatnit jenom v období Vánoc – výborné může být i na narozeniny, výročí či k svátku vašich blízkých, rodiny a kamarádů!

Neváhejte dlouho a zkuste využít všechny možnosti internetu – vždyť bavlněných ponožek, svíček a jednobarevných trenýrek máme všichni plné skříně! ;)

Kurzy tvůrčího psaní Reného Nekudy Pojďte si hrát, tvořit a rozvíjet se!
Aktuální nabídka kurzů tvůrčího psaní pro veřejnost »

1 komentář

  1. Lucka 8. 5. 2010 – 19:05

    I tady lze trošku potrénovat svou kreativitu. Proč pořád stereotypně obdarovávat muže hodinkami, sadou kosmetiky na holení, případně nářadím do auta? Co ho zkusit pozvat na exkurzi do pivovaru (vinného sklípku) s ochutnávkou, zaplatit mu trenažér pro kosmonauty nebo koupit lístky na Barcelonu? :-)
    A co vy, pánové, vymyslíte něco netradičního pro nás?

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *