Pokud rádi píšete, mám pro vás skvělý dárek – nyní si můžete z portálu RenéNEKUDA.cz zdarma stáhnout Příručku dobrého psaní!
Příručka dobrého psaní je drobná knížečka, která provede všechny zájemce základním kurzem tvůrčího psaní. Pro zaběhlé “psavce” je naopak výborným pomocníkem, který velmi pěkným způsobem shrnuje řemeslo zvané “psaní”. Přehledná struktura společně s nádherným elegantním designem z Příručky dobrého psaní dělají nepostradatelného pomocníka pro každého, kdo píše!
Více o Příručce dobrého psaní se dozvíte zde.
Knihu si můžete zdarma stáhnout v odkazu níže za jeden tweet nebo za jiné sdílení:
Užijte si ji a prosím, dejte mi vědět, jak se vám líbí! ;)

Nebojte se komentovat články,
Skvělý dárek, děkuji! :-)
MOC DĚKUJU- PŘEJU HEZKO A DOBRO-BREČÍM TADY OD KRÁSNA-DĚKUJU MOC
Děkuji – užijte si ho! Jenom bych chtěl zdůraznit, že jsem dnes zlepšil tento článek a zároveň nahrál ke stažení novou, lehce opravenou, verzi Příručky dobrého psaní! ;)
Moc díky za úžasný dárek k letošním Vánocům. Už mám přelouskáno a i vytištěno. Moc se mi to líbí!!
JSEM NESCHOPNÁ,NEUMÍM SI PŘÍRUČKU VYTISKNOUT,PROSÍM-JAK NA TO?
Milá Dano, k vytisknutí doporučuji stáhnout novou, opravenou verzi Příručky dobrého psaní. Po otevření dokumentu jděte na Soubor -> Tisk. Potvrďte a je to! ;)
Dobrý den,
dostala jsem k narozeninám Vaši příručku dobrého psaní.A je to moc hezký dárek,děkuji.
S velkým zpožděním moc děkuji. ;)
Dobrý den,
chci se zeptat. Vaše knížka mi nejde stáhnout. Pořád se mi ukazuje tabulka s placením. Pomohl byste mi? Třeba napsal přesný postup při stahování. Opravdu nevím čím by to mohlo být.
Děkuji předem.
Dobrý den, Vaše příručkami také nejde stáhnout, ikdyž jsemto dělala přesně podle návodu… Potřebovala bych ho ještě podrobnější… Vždycky se mi ukáže stránka v angličině, já kliknu na download a nic… Jak je to možné??
Dobrý den,
aby Vám šla příručka stáhnout, musíte uploadovat na scribd.com pod svým profilem „naoplátku“ soubor s Vaší tvorbou, a tím získáte na 24 hodin přístup do databáze zdarma.Bohužel se mi tam nic uploadovat nepodařilo – není to chybou stránky, ale špatným připojením u mě v práci.Pro tyto připady by nebyl špatný mirror na přímé stažení PDF.
Příručka i Drbání kožichu jsou parádně napsané, a opravdu bych si je chtěl přečíst i jinak než z monitoru počítače.Pokud se někomu z Vás podařilo tyto dokumenty stáhnout, přepošlete mi je prosím na mail .
Děkuji a s pozdravem
MartinN
Děkuji za komentář – nová možnost, jak si stáhnout obě knihy, je zmínit se o nich na Twitteru skrze tlačítko „Tweet&Getit“. Doufám, že to vyřeší Vaši touhu po PDF verzi těchto příruček… ;)
PS: Moc děkuju za pochvalu!
Dobrý den,mám dotaz chtěla bych Vás podpořit, ale také bych chtěla Vaše knihy v mé knihovně :) Jsou totiž super:) Proto bych se chtěla zeptat jestli se dají koupit třeba přez internet. Děkuji moc.Pája
Moc děkuju za vaši podporu! Příručka dobrého psaní bohužel není k dostání v knižní podobě. Nicméně „Nahoře bez … a dole taky“ a „Noční můry nespí“ si můžete zakoupit v každém knihkupectví (i na internetu). Tlačítko pro přímou podporu najdete zase na stránce emailového kurzu tvůrčího psaní Jak napsat knihu (dole). ;)
Dobrý den pane Nekudo, moc se mi líbí Váš web a Vaše rady a nápady :)).
Ráda bych si přečetla Vaši příručku, ale bohužel mi nejde (a nevím proč) stáhnout.
Děkuji předem za radu :)
Milá Dominiko, moc děkuji za Váš povzbudivý komentář! Přiručku dobrého psaní si můžete stáhnout z mého portfolia, nebo po registraci zde: http://www.scribd.com/doc/28518074/Přiručka-dobreho-psani ;)