Přednáška o Kolumbii

Jelikož jsem hledal štěstí v Africe i Asii, přišla na řadu (logicky) i Amerika. Respektive Latinská Amerika, konkrétně Kolumbie, která v sobě kloubí všechny barvy a možnosti tohoto roztančeného kontinentu…

Přednáška o Kolumbii je zaměřena na myšlení kolumbijského lidu, poznávaní krás Jižní Ameriky a jak to všechno působí na dobrodružného Čecha – do Kolumbie jsem se vydal bez průvodce, plánu, hodinek, mobilu, ba dokonce i bez znalosti španělštiny! Všechno to dopadlo dobře a zase se ukázalo, že člověka daleká cesta totálně změní. Stačí k tomu necelých 8 týdnu.

Obvyklé 1,5 hodinové povídání je doplněno téměř 300 barevnými fotografiemi. Díky této přednášce poznáte nejen odlišnou kulturu, ale i tamější mentalitu. Dále se společně vydáme pralesem do tajemného Ztraceného města, představím vám koloniální architekturu a malebná horská městečka, velká města přeplněná uměním a kulturou, kávovou oblast a samozřejmě i farmu, život v kolumbijské rodině a na závěr nesmí chybět několik neziskových projektů zaměřených především na vzdělání a děti.

Poznámka: Chcete mě kontaktovat? Využijte prosím tento formulář. Děkuji!

Travel Journal o Kolumbii

Fotogalerie z Kolumbie

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.