Cvičení: Kouzelník

cvičení

Cvičení: Kouzelník

Každý spisovatel je tak trochu kouzelník. Z inkoustu a papíru dokáže vytvořit v hlavách čtenářů doslova celé světy. A z malinkatých a nepatrných předmětů zase umí vypiplat netradiční situace a pestrobarevné postavy.
Dneska se budete moci stát takovým spisovatelským kouzelníkem, který jako by nic vytáhne z prázdného klobouku zajímavý příběh.

Potřebovat budete zhruba 15 až 20 minut volného času, tužku a papír na poznámky.

Na konci videa vás čeká i vyhodnocení. Jen upozorňuji, že podváděním se připravíte o celkem důležitý spisovatelský test svých autorských schopností. ;)

Jste na to připraveni? Dobře, můžeme tedy začít… Pusťte si prosím následující video:

Své výsledné texty můžete sdílet dole v komentářích – díky moc za to!

Poznámka: Více podobných cvičení tvůrčího psaní najdete zde. A budu také rád, když se přihlásíte k odběru mého Youtube kanálu, protože pro vás připravuji další zajímavá videa.

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

1 komentář u „Cvičení: Kouzelník“

  1. Pěkný článek, který se vymyká podobným na internetu. Díky němu mě téma zaujalo a určitě si od vás přečtu další příspěvky. Cítím, že nebudu litovat :)

    Odpovědět

Napsat komentář

Inspirativní neslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte!

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.