FollowUpThen – jednoduché emailové upomínky

René Nekuda

Kreativita

článek, odkaz

René Nekuda

Kreativita

článek, odkaz

FollowUpThen – jednoduché emailové upomínky

Pracujete-li často s e-mailem a zároveň pokud máte poznámkový blok přeplněný poznámkami, bude se vám jistě hodit unikátní služba FollowUpThen.

FollowUpThen pracuje na jednoduchém principu rozesílání e-mailových upomínek.

A když říkám jednoduchém principu, myslím tím skutečně jednoduchém. Představte si, že k vytvoření a naplánování jakékoliv upomínky vám stačí odeslání správně napsaného emailu.

Příklad, který si můžete vyzkoušet hned teď: pošlete email na adresu 2minutes@followupthen.com, do předmětu napište třeba “Pokusná upomínka” a do textu cokoliv, co vás právě napadne.

Co myslíte, že se stane?

Prvně vám přijde potvrzující email, který vás upozorní na vytvoření nové upomínky.

A po dvou minutách?

Koukněte se sami:

FollowUpThen – ukázka emailu

FollowUpThen toho umí ale mnohem víc! Pokud ovládnete práci s kopiemi a přeposíláním, můžete organizovat i své kolegy a známé, neboť automat dokáže rozesílat e-maily na více adres najednou.

FollowUpThen je unikátní online služba zdarma, která nevyžaduje žádnou registraci (pouze po prvním emailu jedno potvrzení). Ocení ho všichni zaneprázdnění lidé, kteří tráví na emailu hodně času. Obdržení správně načasovaného nákupního seznamu, připomenutí dětem domácího úkolu, vytváření pracovního rozvrhu nebo upozornění na blížící se akci (narozeniny, poradu, schůzku apod.) – to vše je nyní tak jednoduché, jako odeslaní emailu na adresu:

čas@followupthen.com

(Za čas si dosaďte libovolnou jednotku v angličtině, například 2weeks pro dva týdny, 3hours pro tři hodiny, 5months pro pět měsíců či 1day pro zítřek.)

A to je vše! Jak jsem říkal, naprosto jednoduché a neuvěřitelně efektivní (a zcela zdarma).

Vyzkoušejte proto službu FollowUpThen hned teď!

Poznámka na konec: Na oficiálních stránkách služby FollowUpThen také najdete demo videa (v angličtině) a možnost přejít za malý poplatek na verzi PRO (nicméně placená verze je pro běžného uživatele zatím zcela zbytečná).

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

1 komentář u „FollowUpThen – jednoduché emailové upomínky“

  1. Tady mi přijde lepší služba Kalendář na Google .. spojený s mailem “gmail.com” .. Nebo jiný online kalendář.
    Já tedy znám fungování toho na Google..
    Nejen, že odešle upomínkový mail o úkolu- ale “umí” i sms – což je praktické, když nejsme zrovna u mailu. A kromě toho – události, které jsme zapsali – máme přehledně v kalendáři, všechny v příslušném dni a hodině, jde se do nich podívat, co máme na zítra.. Není třeba hledat v dlouhém seznamu úkolů, odeslaných přes maily. A upomínky můžeme nastavit opakované – to by u FUT vyžadovalo další maily, že?

    Není třeba ovládat práci s kopiemi a přeposíláním – kalendáře jdou sdílet – a odesílají samy sms a maily každému, kdo je nastaven – a to i při každé úpravě úkolu. FollowUpThen asi “nic neřekne” o změnách – dokud nenastane “čas” plnit úkol.. a pak je třeba někdo překvapen že je to jinak, než se původně řeklo (a mezitím někdo opravil? :-)

    Odpovědět

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.