FollowUpThen – jednoduché emailové upomínky

FollowUpThen – jednoduché emailové upomínky

Pracujete-li často s e-mailem a zároveň pokud máte poznámkový blok přeplněný poznámkami, bude se vám jistě hodit unikátní služba FollowUpThen.

FollowUpThen pracuje na jednoduchém principu rozesílání e-mailových upomínek.

A když říkám jednoduchém principu, myslím tím skutečně jednoduchém. Představte si, že k vytvoření a naplánování jakékoliv upomínky vám stačí odeslání správně napsaného emailu.

Příklad, který si můžete vyzkoušet hned teď: pošlete email na adresu [email protected], do předmětu napište třeba „Pokusná upomínka“ a do textu cokoliv, co vás právě napadne.

Co myslíte, že se stane?

Prvně vám přijde potvrzující email, který vás upozorní na vytvoření nové upomínky.

A po dvou minutách?

Koukněte se sami:

FollowUpThen – ukázka emailu

FollowUpThen toho umí ale mnohem víc! Pokud ovládnete práci s kopiemi a přeposíláním, můžete organizovat i své kolegy a známé, neboť automat dokáže rozesílat e-maily na více adres najednou.

FollowUpThen je unikátní online služba zdarma, která nevyžaduje žádnou registraci (pouze po prvním emailu jedno potvrzení). Ocení ho všichni zaneprázdnění lidé, kteří tráví na emailu hodně času. Obdržení správně načasovaného nákupního seznamu, připomenutí dětem domácího úkolu, vytváření pracovního rozvrhu nebo upozornění na blížící se akci (narozeniny, poradu, schůzku apod.) – to vše je nyní tak jednoduché, jako odeslaní emailu na adresu:

č[email protected]

(Za čas si dosaďte libovolnou jednotku v angličtině, například 2weeks pro dva týdny, 3hours pro tři hodiny, 5months pro pět měsíců či 1day pro zítřek.)

A to je vše! Jak jsem říkal, naprosto jednoduché a neuvěřitelně efektivní (a zcela zdarma).

Vyzkoušejte proto službu FollowUpThen hned teď!

Poznámka na konec: Na oficiálních stránkách služby FollowUpThen také najdete demo videa (v angličtině) a možnost přejít za malý poplatek na verzi PRO (nicméně placená verze je pro běžného uživatele zatím zcela zbytečná).

20 rychlých nápadů na příběh

20 rychlých nápadů na příběh

Nápadů na příběh není nikdy dost. V dnešním článku vám přináším přehled 20 základních situací, ze kterých můžete snadno stvořit své vlastní příběhy. Jsou z různých soudků, takže věřím, že si v nich každý najde „to svoje“. Ať vám to

Přečíst »
„Proč?“

„Proč?“

Předpokládejme, že sedíte v kavárně. Je vám dobře, protože je všude cítit čerstvě umletá káva, velkou výlohou na váš stolek dopadá nejeden sluneční paprsek a harmonický šum ostatních hostů našeptává vaší múze slova, která s lehkostí zaznamenáváte do svého notebooku.

Přečíst »
maia-habegger-494665-unsplash

Jak přečíst jednu knihu týdně

Čtení je vášeň. Čtení je sebepoznání a umění vyznat se ve světě. Díky čtení máte možnost zažít věci, které byste v životě nikdy nezažili nebo ani neviděli. Příběhy jsou základním kamenem všech kultur. Knihy jsou relaxace, odpočinek, obohacení jazyka a

Přečíst »

Psst… Chtěl bych vám ukázat celou řadu projektů, kurzů a pomůcek, které umí nastartovat (nejen) vaši kreativitu. Všechny najdete v menu nahoře v Rozcestníku. Jestliže jste dočetli tento článek, tak se tam mrkněte – nebudete litovat, protože většina je zdarma!

Jeden komentář

  • Tady mi přijde lepší služba Kalendář na Google .. spojený s mailem „gmail.com“ .. Nebo jiný online kalendář.
    Já tedy znám fungování toho na Google..
    Nejen, že odešle upomínkový mail o úkolu- ale „umí“ i sms – což je praktické, když nejsme zrovna u mailu. A kromě toho – události, které jsme zapsali – máme přehledně v kalendáři, všechny v příslušném dni a hodině, jde se do nich podívat, co máme na zítra.. Není třeba hledat v dlouhém seznamu úkolů, odeslaných přes maily. A upomínky můžeme nastavit opakované – to by u FUT vyžadovalo další maily, že?

    Není třeba ovládat práci s kopiemi a přeposíláním – kalendáře jdou sdílet – a odesílají samy sms a maily každému, kdo je nastaven – a to i při každé úpravě úkolu. FollowUpThen asi „nic neřekne“ o změnách – dokud nenastane „čas“ plnit úkol.. a pak je třeba někdo překvapen že je to jinak, než se původně řeklo (a mezitím někdo opravil? :-)

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top

Počkejte chvilku...

Nyní můžete využít možnosti online interaktivní výuky ve formě webinářů tvůrčího psaní. 

Než odejdete…

Odebírejte inspirativní newslettery plné skvělých tipů, dárků a exkluzivního obsahu. Dostávejte víc!

Cookie-Man

Tyto stránky používají k vylepšení některých služeb soubory cookies. Jejich prohlížením s tím souhlasíte. Více informací »