Domů / Blog / Portfolio / Projekty / Jak se vyznat v tvůrčím psaní? Průvodce začínajícího spisovatele vám pomůže

Jak se vyznat v tvůrčím psaní? Průvodce začínajícího spisovatele vám pomůže

Někdy je obtížné vyznat se v pojmech typu zápletka, motivace, konflikt, hrdina a antihrdina. A to se zejména týká začínajících spisovatelů, kteří by se rádi rozvíjeli a prvně koketují s tvůrčím psaním.

No a právě jako taková pomocná ruka, který vám má ukázat cestu a správný směr, vznikl e-mailový kurz Průvodce začínajícího spisovatele. Dobrá zpráva – je celý zdarma.

Když se do něho přihlásíte, můžete očekávat celkem deset tematických lekcí a tři měsíce studia. Výsledkem má být zorientování se v oblasti tvůrčího psaní a ujasnění si základních pojmů. Tento e-mailový kurz také obsahuje řadu cvičení tvůrčího psaní, díky kterým si budete moci vše vyzkoušet tzv. „na vlastní papír“.

Jak to funguje?

Obecně platí, že pasivní forma studia za vás sice hlavní práci neudělá, ale rozhodně vám ji může výrazně usnadnit. Každá lekce vám ukáže základní teoretické i praktické podhoubí + získáte velké množství odkazů na relevantní články, pomůcky a nástroje z těchto webových stránek RenéNEKUDA.cz. Dostanete tedy podrobný návod, jak začít studovat tvůrčí psaní a jak se zdokonalit ve svých spisovatelských dovednostech (a to opravdu zadarmo).

Komu je Průvodce začínajícího spisovatele určen?

Jak už název napovída, je to zejména všem začínajícím spisovatelům a spisovatelkám. Zkušenější psavci ho mohou využít jako připomenutí si základů spisovatelského řemesla a možná i pro sjednocení nejdůležitější terminologie. Kurz je vhodný i pro mládež od 11 let (samozřejmě se souhlasem rodičů).

Tip pro učitele: Zde je návod, jak zlepšit vaše hodiny slohu.

Chcete ještě víc?

Další možnost, jak se zorientovat v hlavních částech tvůrčího psaní, je můj obsáhlý videokurz Základy tvůrčího psaní – ten obsahuje hned 30 videolekcí, včetně několika originálních kreativních cvičení a tuny doplňkových materiálů.

Kombinace kurzů Průvodce začínajícího spisovatele a Základů tvůrčího psaní je přímo výborná.

Tak ať vám to dobře píše! ;)

Průvodce tvůrčím psaním


Novinka: Obsáhlý videokurz Základy tvůrčího psaní je zábavný, hravý a opravdu hodně užitečný!

Napsat komentář

 

Item added to cart.
0 items -