Jak se vyznat v tvůrčím psaní? Průvodce začínajícího spisovatele vám pomůže

René Nekuda

Projekty

e-mailový kurz, projekt

René Nekuda

Projekty

e-mailový kurz, projekt

Průvodce začínajícího spisovatele

Někdy je obtížné vyznat se v pojmech typu zápletka, motivace, konflikt, hrdina a antihrdina. A to se zejména týká začínajících spisovatelů, kteří by se rádi rozvíjeli a prvně koketují s tvůrčím psaním.

No a právě jako taková pomocná ruka, který vám má ukázat cestu a správný směr, vznikl on-line kurz Průvodce začínajícího spisovatele. Dobrá zpráva – je celý zdarma.

Když se do něho přihlásíte, můžete očekávat celkem deset tematických lekcí a tři měsíce studia. Výsledkem má být zorientování se v oblasti tvůrčího psaní a ujasnění si základních pojmů. Tento e-mailový kurz také obsahuje řadu cvičení tvůrčího psaní, díky kterým si budete moci vše vyzkoušet tzv. „na vlastní papír“.

Jak to funguje?

Obecně platí, že pasivní forma studia za vás sice hlavní práci neudělá, ale rozhodně vám ji může výrazně usnadnit. Každá lekce vám ukáže základní teoretické i praktické podhoubí + získáte velké množství odkazů na relevantní články, pomůcky a nástroje z těchto webových stránek RenéNEKUDA.cz. Dostanete tedy podrobný návod, jak začít studovat tvůrčí psaní a jak se zdokonalit ve svých spisovatelských dovednostech (a to opravdu zadarmo).

Komu je Průvodce začínajícího spisovatele určen?

Jak už název napovída, je to zejména všem začínajícím spisovatelům a spisovatelkám. Zkušenější psavci ho mohou využít jako připomenutí si základů spisovatelského řemesla a možná i pro sjednocení nejdůležitější terminologie. Kurz je vhodný i pro mládež od 11 let (samozřejmě se souhlasem rodičů).

Tip pro učitele: Zde je návod, jak zlepšit vaše hodiny slohu.

Chcete ještě víc?

Další možnost, jak se zorientovat v hlavních částech tvůrčího psaní, je můj obsáhlý videokurz Základy tvůrčího psaní – ten obsahuje hned 30 videolekcí, včetně několika originálních kreativních cvičení a tuny doplňkových materiálů.

Kombinace kurzů Průvodce začínajícího spisovatele a Základů tvůrčího psaní je přímo výborná.

Tak ať vám to dobře píše! ;)

Průvodce tvůrčím psaním

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.