Navázat blízké spojení se čtenáři vašich webových stránek dá poměrně velkou práci. V osobní komunikaci mezi konkrétním autorem a neznámým uživatelem internetu hraje roli hned několik faktorů. Bohužel kvalitní obsah je v tomto případě až na druhém místě – důležitější je totiž jednoduchost spojení.

Existuje jedna online služba, která má dotazy a odpovědi v malíčku – jmenuje se formspring.me.

Na hlavní stránce formspring.me si zřídíte zdarma účet (nutný je pouze funkční email). Za registraci dostanete svoji stránku, kde vám dle vašich požadavků soukromí mohou vkládat lidé své dotazy, podněty a reakce (škála ochrany je od anonymů po pouze registrované přátele).

Samozřejmostí je volitelné nastavení odesílání upozorňovacích emailů vždy, když vám někdo položí otázku, propojení s Twitterem a Facebookem a volba vzhledu vaší formspring.me stránky.

Jako bonus potom můžete využít widget, který lze jednoduše překopírovat přímo do vaší online prezentace.

Formspring.me mi přijde jako úžasný nástroj pro urychlení komunikace na internetu. Napsat email chce trochu odvahy, což mnoho čtenářů nepřekoná (tímto děkuji všem svým čtenářům, kteří mi email poslali). Jedinou nevýhodou tak zase zůstává absence českého uživatelského prostředí …

Zkuste se mě na něco zeptat na mé dotazovací stránce – http://www.formspring.me/renenekuda ;)

Důležitý odkaz: formspring.me

Kurzy tvůrčího psaní Reného Nekudy Pojďte si hrát, tvořit a rozvíjet se!
Aktuální nabídka kurzů tvůrčího psaní pro veřejnost »

2 komentářů

    1. René Nekuda 10. 6. 2010 – 16:12

      Ne všichni používají na svých stránkách komentáře. Navíc ty jsou omezeny vždy k jednomu konkrétnímu příspěvku – nevím, nakolik je vhodné ptát se autora u článku s názvem 5 cest jak NEpublikovat vaši knihu, jestli plánuje mít čtení v Plzni, nebo kam pojede letos na dovolenou. ;)

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *