Kdy bude kurz “Jak napsat knihu” znovu otevřen?

René Nekuda

Ze života mého

RenéNEKUDA.cz

René Nekuda

Ze života mého

RenéNEKUDA.cz

Kdy bude kurz “Jak napsat knihu” znovu otevřen?

Jste nedočkaví, co?

Já to vím, nebojte se – za poslední měsíc mám v emailové schránce přesně 177 dotazů, kdy se znovu spustí emailový kurz tvůrčího psaní Jak napsat knihu.

Sliboval jsem vám červenec 2011 a jak to tak bývá, mám pro vás dvě zprávy – jednu dobrou, jednu špatnou.

Začnu zprávou dobrou…

…kurz samozřejmě bude znovu otevřen, bude opět zcela zdarma, dokonce dojde k drobným vylepšením na základně prvních dotazníků zpětné vazby, které mi došly.

Špatnou zprávu již asi tušíte – bohužel se nebude možné přihlásit již tento měsíc.

Důvodů je mnoho. Hlavní nepřítel je technická stránka věci, neboť je vás hrozně moc a alternativní řešení by opět nemuselo fungovat, což nechci připustit.

Veřejně slibuji, že se vše pokusím co nejlépe podchytit tak, aby v novém termínu kurz 100% fungoval.

A nový termín jsem stanovil na září 2011. Mám představu (a osobní přání), aby se Jak napsat knihu spustil s počátkem nového školního roku. Nicméně se může stát, že kurz bude otevřen i o něco později. Počítejte však s koncem září jako s nejzazším termínem, kdy se budete moci opět přihlásit.

Díky všem za pochopení! ;)

Další novinky z mého života

  • Od září jsem oficiálně učitelem tvůrčího psaní. Budu učit na dvou školách – Literární akademii a Gymnáziu Prof. Jana Patočky v Praze. To vám dává další možnost, jak se se mnou setkat, neboť Literární akademie umožňuje účastnit se tzv. “kurzů v rámci programu celoživotního vzdělávání” určených široké veřejnosti. Více informací najdete tady.
  • Z Indonésie jsem se vrátil v pořádku a brzy se můžete těšit na další cestopisnou přednášku. Tahle země je doslova kouzelná. :)
  • V srpnu budu mít autorské čtení v knihkupectví Fantazie na I. P. Pavlova. V září (pravděpodobně na tomtéž místě) vystoupí mé úžasné studentky z Letního kurzu tvůrčího psaní, který včera skončil. O těchto akcích vás budu ještě informovat.
  • Momentálně pracuji na dvou knihách. :)

Ještě jednou všem děkuji za přízeň a věrnost a budu se těšit na další pravidelné setkávání na RenéNEKUDA.cz.

Zatím užívejte života! :)

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

1 komentář u „Kdy bude kurz “Jak napsat knihu” znovu otevřen?“

  1. Jsem ráda, že kurz bude znovu otevřen a vlastně i za to, že je zadarmo, protože má rodina penězi zrovna nerozhazuje. Také je dobře, že je to přes e-mail. Každopádně, celý ten nápad se mi strašně líbí!
    A – gratuluji!

    Odpovědět

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.