Kdy bude kurz “Jak napsat knihu” znovu otevřen?

RenéNEKUDA.cz

Kdy bude kurz “Jak napsat knihu” znovu otevřen?

Jste nedočkaví, co?

Já to vím, nebojte se – za poslední měsíc mám v emailové schránce přesně 177 dotazů, kdy se znovu spustí emailový kurz tvůrčího psaní Jak napsat knihu.

Sliboval jsem vám červenec 2011 a jak to tak bývá, mám pro vás dvě zprávy – jednu dobrou, jednu špatnou.

Začnu zprávou dobrou…

…kurz samozřejmě bude znovu otevřen, bude opět zcela zdarma, dokonce dojde k drobným vylepšením na základně prvních dotazníků zpětné vazby, které mi došly.

Špatnou zprávu již asi tušíte – bohužel se nebude možné přihlásit již tento měsíc.

Důvodů je mnoho. Hlavní nepřítel je technická stránka věci, neboť je vás hrozně moc a alternativní řešení by opět nemuselo fungovat, což nechci připustit.

Veřejně slibuji, že se vše pokusím co nejlépe podchytit tak, aby v novém termínu kurz 100% fungoval.

A nový termín jsem stanovil na září 2011. Mám představu (a osobní přání), aby se Jak napsat knihu spustil s počátkem nového školního roku. Nicméně se může stát, že kurz bude otevřen i o něco později. Počítejte však s koncem září jako s nejzazším termínem, kdy se budete moci opět přihlásit.

Díky všem za pochopení! ;)

Další novinky z mého života

  • Od září jsem oficiálně učitelem tvůrčího psaní. Budu učit na dvou školách – Literární akademii a Gymnáziu Prof. Jana Patočky v Praze. To vám dává další možnost, jak se se mnou setkat, neboť Literární akademie umožňuje účastnit se tzv. “kurzů v rámci programu celoživotního vzdělávání” určených široké veřejnosti. Více informací najdete tady.
  • Z Indonésie jsem se vrátil v pořádku a brzy se můžete těšit na další cestopisnou přednášku. Tahle země je doslova kouzelná. :)
  • V srpnu budu mít autorské čtení v knihkupectví Fantazie na I. P. Pavlova. V září (pravděpodobně na tomtéž místě) vystoupí mé úžasné studentky z Letního kurzu tvůrčího psaní, který včera skončil. O těchto akcích vás budu ještě informovat.
  • Momentálně pracuji na dvou knihách. :)

Ještě jednou všem děkuji za přízeň a věrnost a budu se těšit na další pravidelné setkávání na RenéNEKUDA.cz.

Zatím užívejte života! :)

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

1 komentář u „Kdy bude kurz “Jak napsat knihu” znovu otevřen?“

  1. Jsem ráda, že kurz bude znovu otevřen a vlastně i za to, že je zadarmo, protože má rodina penězi zrovna nerozhazuje. Také je dobře, že je to přes e-mail. Každopádně, celý ten nápad se mi strašně líbí!
    A – gratuluji!

    Odpovědět

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…