Kdy bude kurz “Jak napsat knihu” znovu otevřen?

Kdy bude kurz “Jak napsat knihu” znovu otevřen?

Jste nedočkaví, co?

Já to vím, nebojte se – za poslední měsíc mám v emailové schránce přesně 177 dotazů, kdy se znovu spustí emailový kurz tvůrčího psaní Jak napsat knihu.

Sliboval jsem vám červenec 2011 a jak to tak bývá, mám pro vás dvě zprávy – jednu dobrou, jednu špatnou.

Začnu zprávou dobrou…

…kurz samozřejmě bude znovu otevřen, bude opět zcela zdarma, dokonce dojde k drobným vylepšením na základně prvních dotazníků zpětné vazby, které mi došly.

Špatnou zprávu již asi tušíte – bohužel se nebude možné přihlásit již tento měsíc.

Důvodů je mnoho. Hlavní nepřítel je technická stránka věci, neboť je vás hrozně moc a alternativní řešení by opět nemuselo fungovat, což nechci připustit.

Veřejně slibuji, že se vše pokusím co nejlépe podchytit tak, aby v novém termínu kurz 100% fungoval.

A nový termín jsem stanovil na září 2011. Mám představu (a osobní přání), aby se Jak napsat knihu spustil s počátkem nového školního roku. Nicméně se může stát, že kurz bude otevřen i o něco později. Počítejte však s koncem září jako s nejzazším termínem, kdy se budete moci opět přihlásit.

Díky všem za pochopení! ;)

Další novinky z mého života

  • Od září jsem oficiálně učitelem tvůrčího psaní. Budu učit na dvou školách – Literární akademii a Gymnáziu Prof. Jana Patočky v Praze. To vám dává další možnost, jak se se mnou setkat, neboť Literární akademie umožňuje účastnit se tzv. “kurzů v rámci programu celoživotního vzdělávání” určených široké veřejnosti. Více informací najdete tady.
  • Z Indonésie jsem se vrátil v pořádku a brzy se můžete těšit na další cestopisnou přednášku. Tahle země je doslova kouzelná. :)
  • V srpnu budu mít autorské čtení v knihkupectví Fantazie na I. P. Pavlova. V září (pravděpodobně na tomtéž místě) vystoupí mé úžasné studentky z Letního kurzu tvůrčího psaní, který včera skončil. O těchto akcích vás budu ještě informovat.
  • Momentálně pracuji na dvou knihách. :)

Ještě jednou všem děkuji za přízeň a věrnost a budu se těšit na další pravidelné setkávání na RenéNEKUDA.cz.

Zatím užívejte života! :)

Podobné příspěvky

Rozšiřovač slovní zásoby vás bude bavit

Zdejší e-mailové kurzy tvůrčího psaní byly obohaceny o další, již čtvrtou, položku: Rozšiřovače slovní zásoby (všimněte si, že vytvářejí navzájem se doplňující mozaiku). Rozšiřovač slovní zásoby je zábavný a relativně krátký...

Z kurzů: Helena Kubíčková

V této nové sekci Z kurzů bych vám rád jednou za čas představil někoho zajímavého, kdo prošel mými kurzy tvůrčího psaní. Sami uvidíte, že je to pestrá směs úžasných osobností!...

Jak napsat román

# V první řadě budete potřebovat dobrý nápad Může to být zajímavý příběh o nekontrolovatelném zneužívání magie. Může to být zvláštní hlavní hrdina (např. někdo, kdo žije v podkroví vaší...

Nové knihy od mých studentů

Mám radost, že se sekce Úspěchy studentů pěkně zaplňuje. O to větší radost, že v ní jsou knihy různých stylů a žánrů od neuvěřitelně pestré skupinky spisovatelů. Následující tři autoři...

Cvičení: Slib pávovi

Jedna z častých tradic, která se dotýká téměř každého z nás, je dávání si novoročních předsevzetí. Údajně již staří Babyloňané slibovali na počátku nového roku bohům, že vrátí všechny půjčené...

Pojďte tvořit! 4000 účastníků, 9 let praxe a 98% spokojenost vám zaručuje osvědčený a osobitý přístup v úspěšných kurzech tvůrčího psaní (pro veřejnost i v těch online).

Jeden komentář

  • Jsem ráda, že kurz bude znovu otevřen a vlastně i za to, že je zadarmo, protože má rodina penězi zrovna nerozhazuje. Také je dobře, že je to přes e-mail. Každopádně, celý ten nápad se mi strašně líbí!
    A – gratuluji!

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top

Než odejdete…

Odebírejte inspirativní newslettery plné skvělých tipů, dárků a exkluzivního obsahu. Dostávejte víc!