Kniha Hodinečnost

René Nekuda

Ze života mého

úspěchy studentů

René Nekuda

Ze života mého

úspěchy studentů

Kniha Hodinečnost

Přemýšleli jste někdy nad tím, co všechno se může stát během jedné hodiny? Lze se vyrovnat s rozvodem? Začít se zase dívat na svět dětskýma očima? Pochopit stáří nebo prožít tak zásadní událost, že změní vaše vnímání světa?

Takto začíná oficiální anotace nové knihy Hodinečnost, která vznikla na Kurzu tvůrčího psaní pro pokročilé. Čtrnáct autorů se během lockdownu scházelo on-line. Každý přišel s jiným příběhem, s jinými zkušenostmi, s mnohdy zcela odlišným pohledem na svět. Vzniko tak čtrnáct povídek, které vás provedou různými životními etapami, na první pohled neřešitelnými situacemi a překvapivými konci. Cílem celého projektu bylo zkoumat plynutí literárního času.

A teď ta nejlepší část: Koupí této knihy podpoříte neziskovou organizaci Klub svobodných matek, která poskytuje rodičům samoživitelům finanční, materiální a odbornou právní pomoc. My jim totiž pošleme 100% výtěžku z prodeje Hodinečnosti.

Knihu Hodinečnost můžete sehnat u všech dobrých knihkupců, např. tady.

Pozvánka na křest: Ten proběhne ve středu 15. 6. 2022 od 17:14 v pražském RockCafé (odkaz).

Děkujeme, že vás zajímají příběhy neznámých autorů!

Kniha Hodinečnost – obálka
Obálka knihy Hodinečnost, doporučená prodejní cena: 219 Kč, ISBN: 978-80-87836-28-6.

Poznámka: Kniha Hodinečnost vyšla v rámci Projektu Hakuna Matata, z. s. (ve spolupráci s nakladatelstvím U Veverky).

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.