Domů / Blog / Články / Ze života mého / Kniha Hodinečnost

Kniha Hodinečnost

Přemýšleli jste někdy nad tím, co všechno se může stát během jedné hodiny? Lze se vyrovnat s rozvodem? Začít se zase dívat na svět dětskýma očima? Pochopit stáří nebo prožít tak zásadní událost, že změní vaše vnímání světa?

Takto začíná oficiální anotace nové knihy Hodinečnost, která vznikla na Kurzu tvůrčího psaní pro pokročilé. Čtrnáct autorů se během lockdownu scházelo on-line. Každý přišel s jiným příběhem, s jinými zkušenostmi, s mnohdy zcela odlišným pohledem na svět. Vzniko tak čtrnáct povídek, které vás provedou různými životními etapami, na první pohled neřešitelnými situacemi a překvapivými konci. Cílem celého projektu bylo zkoumat plynutí literárního času.

A teď ta nejlepší část: Koupí této knihy podpoříte neziskovou organizaci Klub svobodných matek, která poskytuje rodičům samoživitelům finanční, materiální a odbornou právní pomoc. My jim totiž pošleme 100% výtěžku z prodeje Hodinečnosti.

Knihu Hodinečnost můžete sehnat u všech dobrých knihkupců, např. tady.

Děkujeme, že vás zajímají příběhy neznámých autorů!

Kniha Hodinečnost – obálka
Obálka knihy Hodinečnost, doporučená prodejní cena: 219 Kč, ISBN: 978-80-87836-28-6.

Poznámka: Kniha Hodinečnost vyšla v rámci Projektu Hakuna Matata, z. s. (ve spolupráci s nakladatelstvím U Veverky).Psst… Chtěl bych vám ukázat celou řadu projektů, kurzů a pomůcek, které umí nastartovat (nejen) vaši kreativitu. Všechny najdete v menu nahoře v Rozcestníku. Jestliže jste dočetli tento článek, tak se tam mrkněte – nebudete litovat, protože většina je zdarma!

Napsat komentář

 

Item added to cart.
0 items -