Kreativní Vánoce 2020: Dva dárky za cenu jednoho!

Jestliže hledáte originální kreativní dárek, mám pro vás skvělý tip – do 22. 12. 2020 (včetně) u mě probíhá speciální vánoční akce.

Pokud zakoupíte dárkový poukaz v hodnotě 750 Kč, 1750 Kč nebo 2950 Kč, dostanete k němu druhý poukaz v hodnotě 750 Kč úplně zadarmo. Oba kupóny si buďto můžete nechat pro sebe, nebo je někomu darovat a trefit tak dvě dárkové mouchy jednou ranou. ;)

Podmínky této vánoční akce

Je to celkem jednoduché: První kupón se chová zcela standardně (tzn. lze ho použít na cokoliv ze zdejšího obchodu a jeho platnost je 6 měsíců). Druhý kupón, který k němu dostanete zdarma, lze využít jen pro nákup mých on-line kurzů tvůrčího psaní a jeho platnost je vždy do konce února 2021 (nelze ho také kombinovat s dalšími případnými slevami a kupóny).

Poznámka: Bonusový kupón poznáte tak, že začíná písmeny VAN. Standardní kupón začíná písmeny RN.

Jsou v tom nějaké podlosti?

Nejsou. :) Opravdu dostanete ještě jeden dárkový poukaz úplně zadarmo. Jeho hodnota bude 750 Kč a použít ho lze pro nákup jakéhokoliv zdejšího on-line kurzu tvůrčího psaní (platnost bonusového poukazu je vždy do konce února 2021). Žádné další podmínky a omezení v tom nehledejte.

Co mám pro získání bonusu 750 Kč udělat?

Pro využití akce nemusíte udělat vůbec nic, funguje totiž automaticky při objednání dárkových poukazů s pevnou hodnotou 750 Kč, 1750 Kč nebo 2950 Kč. Oba kupóny vám potom přijdou ve speciálních e-mailech cca do 15 minut po uhrazení vaší objednávky.

Stačí je potom jen vytisknout, podepsat a je to!

TIP! Spěcháte? Pak zaplaťte dárkový poukaz kartou a dva dárky máte prakticky ihned vyřešené. ;)

Psst… Na tomto místě najdete ještě pár dálších tipů na zajímavé kreativní dárky.

Přeji vám poklidný zbytek divokého roku 2020 a mnoho inspirace do toho dalšího (snad veselejšího)!

Váš René NekudaPsst… Chtěl bych vám ukázat celou řadu projektů, kurzů a pomůcek, které umí nastartovat (nejen) vaši kreativitu. Všechny najdete v menu nahoře v Rozcestníku. Jestliže jste dočetli tento článek, tak se tam mrkněte – nebudete litovat, protože většina je zdarma!

Napsat komentář

 

Inspirativní newslettery

Item added to cart.
0 items -