Mistrovský kurz tvůrčího psaní

Kurzy tvůrčího psaní Reného Nekudy

Mistrovský kurz tvůrčího psaní si klade za cíl vytvoření malé skupiny autorů, kteří se navzájem podporují a dávají si zpětnou vazbu. Každý z nich by měl pracovat na své vlastní knize (beletrie: sbírka povídek, novela či román nebo populárně naučný text: cestovatelské tipy a zážitky, učebnice, netradiční příběhová kuchařka apod.).

Díky zkušenému odbornému vedení by se skutečně mělo podařit všem účastníkům dokončit svůj rukopis. Nutná je ovšem aktivní spolupráce.

Pravidelná motivující setkání, důležité postřehy z praxe, jedinečné názory ostatních účastníků, kteří také vědí, co psaní obnáší, užitečné kontakty, výjimečné osobní vedení a individuální přístup, dostatečně dlouhá časová dotace – to všechno jsou cenné klíče k dokončení vaší jedinečné knihy.

Díky Mistrovskému kurzu tvůrčího psaní si můžete nejen splnit svůj spisovatelský sen, ale i se mnoho zajímavého naučit!

Důležité vědět: Lektor se zavazuje, že se pokusí dohodnout vydání minimálně poloviny dokončených rukopisů. Stejně tak pomůže sehnat osvědčené a spolehlivé redaktory, korektory či ilustrátory a bude nápomocný s případnou propagací a uspořádaním knižního křtu.

Cena: 19750 Kč vč. DPH (lze rozložit až do čtyř splátek)

Kapacita kurzu: 7 až 12 účastníků

Časová dotace: dva roky (jedno sobotní setkání v měsíci vždy od září do června; tzn. dohromady dvacet lekcí s časovým rozložením od 16:00 do 20:00 včetně několika krátkých pauz) + online spolupráce v mezičase

  • Otevřen nedělní termín! Sobotní termín je již plně obsazen, takže jsem otevřel ještě nedělní termín. – TAKÉ PLNĚ OBSAZEN!
  • Přihlášky pro turnus 2020/2022 uvolněny – počet míst omezen!

Upozornění: Součástí Mistrovského kurzu tvůrčího psaní je i internetová spolupráce v průběhu celé doby jeho trvání (e-mailová  či telefonická komunikace s lektorem, čtení rukopisů ostatních účastníků, vypracování krátkých domácích úkolů, vedení si uměleckého zápisníku apod.).

Místo konání: Staroměstské náměstí 4, Praha 1


Přihlašovací formulář


Scroll to Top

Než odejdete…

Odebírejte inspirativní newslettery plné skvělých tipů, dárků a exkluzivního obsahu. Dostávejte víc!

Cookie-Man

Tyto stránky používají k vylepšení některých služeb soubory cookies. Jejich prohlížením s tím souhlasíte. Více informací »