Restart kreativity

Domů / Kurzy tvůrčího psaní / Restart kreativity
Restart kreativity

Tvůrčí psaní vám může značně pomoci v boji s tzv. kreativním blokem. Zároveň vám dokáže odhalit vnitřní nastavení vlastní tvořivosti, která funguje u každého trochu jinak. Z tohoto sebepoznání pak můžete těžit po celý zbytek života.

Restart kreativity si klade za cíl umožnit vám detailní prozkoumání vlastní tvořivosti (tzn. kdy, jak a proč se vám nejlépe tvoří, jaké máte bariéry a bloky, kde jsou hranice vašeho vnitřního kritika, který vás může občas zbytečně brzdit) + restartování kreativity a načerpání nové inspirace.

Během jednoho hravého odpoledne dostanete velkou šanci posunout se o mílové kroky nejen ve psaní a tvoření, ale i v jakékoliv další tvůrčí činnosti. Můžete tak výrazně snížit riziko, že vás přepadnou pocity a myšlenky typu „fakt nevím, jak začít s psaním toho šílenýho e-mailu“, „k tomu projektu mě nic nenapadá“, „bojím se, že nejsem dost dobrý(á)“, „mám strach, že to už někdo napsal – a líp!“ či „raději to odložím, protože to prostě neumím a beztak mě zase nikdo nepochopí“.

Jestliže v práci nebo ve škole něco pravidelně píšete nebo musíte neustále přicházet s novými nápady, případně se toužíte při psaní uvolnit, hledáte čerstvou inspiraci či se nutně potřebujete zbavit zmiňovaného tvůrčího bloku, kurz Restart kreativity vám bude velmi dobrým pomocníkem a rádcem.

Tento jednodenní kurz tvůrčího psaní vychází z několikaleté praxe, podrobného zkoumání fungování kreativity u tisíců lidí a nadšení z práce s lidmi různého věku, pohlaví, profesí i životních zkušeností.

Ano, Restart kreativity vás důkladně seznámí s vaší jedinečnou múzou a dokonale nakopne jakékoliv kreativní myšlení!

Cena: 1750 Kč vč. DPH

Časová dotace: jedno odpoledne (14:00 až 18:00 se dvěma krátkými pauzami)

Kapacita kurzu: 7 až 12 účastníků

Místo konání: Staroměstské náměstí 4, Praha 1


Aktuální termíny

  • 30. března 2019: jednodenní (sobota od 14:00 do 18:00) – obsazen!
  • 1. března 2020: jednodenní (neděle od 14:00 do 18:00) – obsazen!
  • 14. března 2021: jednodenní (neděle od 14:00 do 18:00)

Přihlašovací formulář

Poznámka: Online verze tohoto kurzu se jmenuje Bojovník s tvůrčím blokem. Restart kreativity navíc využívá principů práce ve skupině, průběžné zpětné vazby, diskuze, přizpůsobení se jednotlivým účastníkům a dohledu lektora během celého kurzu.


Ohlasy účastníků

„Získala jsem přesně to, pro co jsem si přišla a i mnoho navíc.“ – Viktorie

„Skvěle poskládaná cvičení s praktickými tipy, které ušetří desítky hodin času.“ – Radek

„Přirozenost lektora… Úžasný, fakt.“ – Eva Hajdanková