Miniakademie tvůrčího psaní

René Nekuda

Ze života mého

pozvánka

René Nekuda

Ze života mého

pozvánka

Miniakademie tvůrčího psaní


Miniakademie tvůrčího psaní
je alternativa ročního kurzu tvůrčího psaní vhodná pro všechny zájemce o psaní, kteří by chtěli do hloubky zkoumat budování příběhů, ale trpí nedostatkem volného času.

Miniakademie je série tří tematických víkendů (vždy jeden za měsíc), které dohromady tvoří ucelený teoreticko/praktický kurz tvůrčího psaní s komplexním přístupem (můžete si to představit jako dálkové studium na vysoké škole).

S celkovou dotací 50 vyučovacích hodin získáte po absolvování Miniakademie osvědčení v rámci programu celoživotního vzdělávání Literární akademie.

Historicky první Miniakademie tvůrčího psaní proběhne v následujících termínech:

  • 16. až 17. března 2013 (struktura příběhů, kompozice, začátky a konce, zápletka, postavy)
  • 13. až 14. dubna 2013 (dialogy, monology, popis, hledisko)
  • 18. až 19. května 2013 (revize a praktická část – psaní povídky)

Časový rozvrh všech víkendů je vždy od 9:00 do 16:00 (sobota i neděle). Každý den je zhruba hodinová pauza na oběd.

Literární akademieMiniakademie tvůrčího psaní bude probíhat v budově Literární akademie (Na Pankráci 54, Praha 4) – cca 5 minut chůze od metra C, stanice Pražského povstání.

Cena za celou sérii tří víkendů je 5000 Kč.

Aby se zachoval osobní přístup, je počet účastníků omezen na 8 až 12.

Přihlášky můžete posílat skrze tento kontaktní formulář nebo přímo na můj email kontakt[zavináč]renenekuda.cz. Kurz můžete i někomu věnovat – neváhejte se mě na cokoliv zeptat.

Více informací o mých kurzech tvůrčího psaní pro veřejnost najdete zde.

Děkuji za váš případný zájem, budu se těšit na naše osobní setkání a na přijemnou, inspirativní a zcela určitě i kreativní atmosféru v nové Miniakademii tvůrčího psaní pořádanou Literární akademií v Praze!

Poznámka: Jeden z výstupů celého programu bude povídka, která může být zařazena do dalšího plánovaného sborníku – ten první se jmenuje Ti, kteří kradou mango.

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.