Miniakademie tvůrčího psaní

pozvánka

Miniakademie tvůrčího psaní


Miniakademie tvůrčího psaní
je alternativa ročního kurzu tvůrčího psaní vhodná pro všechny zájemce o psaní, kteří by chtěli do hloubky zkoumat budování příběhů, ale trpí nedostatkem volného času.

Miniakademie je série tří tematických víkendů (vždy jeden za měsíc), které dohromady tvoří ucelený teoreticko/praktický kurz tvůrčího psaní (můžete si to představit jako dálkové studium na vysoké škole).

S celkovou dotací 50 vyučovacích hodin získáte po absolvování Miniakademie osvědčení v rámci programu celoživotního vzdělávání Literární akademie.

Historicky první Miniakademie tvůrčího psaní proběhne v následujících termínech:

  • 16. až 17. března 2013 (struktura příběhů, kompozice, začátky a konce, zápletka, postavy)
  • 13. až 14. dubna 2013 (dialogy, monology, popis, hledisko)
  • 18. až 19. května 2013 (revize a praktická část – psaní povídky)

Časový rozvrh všech víkendů je vždy od 9:00 do 16:00 (sobota i neděle). Každý den je zhruba hodinová pauza na oběd.

Literární akademieMiniakademie tvůrčího psaní bude probíhat v budově Literární akademie (Na Pankráci 54, Praha 4) – cca 5 minut chůze od metra C, stanice Pražského povstání.

Cena za celou sérii tří víkendů je 5000 Kč.

Aby se zachoval osobní přístup, je počet účastníků omezen na 8 až 12.

Přihlášky můžete posílat skrze tento kontaktní formulář nebo přímo na můj email kontakt[zavináč]www.renenekuda.cz. Kurz můžete i někomu věnovat – neváhejte se mě na cokoliv zeptat.

Více informací o mých kurzech tvůrčího psaní pro veřejnost najdete zde.

Děkuji za váš případný zájem, budu se těšit na naše osobní setkání a na přijemnou, inspirativní a zcela určitě i kreativní atmosféru v nové Miniakademii tvůrčího psaní pořádanou Literární akademií v Praze!

Poznámka: Jeden z výstupů celého programu bude povídka, která může být zařazena do dalšího plánovaného sborníku – ten první se jmenuje Ti, kteří kradou mango.

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…