Domů / Blog / Články / Ze života mého / Mít založený účet RenéNEKUDA.cz se vyplatí

Mít založený účet RenéNEKUDA.cz se vyplatí

Účet RenéNEKUDA.cz

Účet RenéNEKUDA.cz vám pomůže vytěžit ze zdejších webových stránek mnohem víc, než se na první pohled může zdát (například díky němu můžete využívat plný potenciál zveřejněných náhodných generátorů, dostanete přístup k mnoha on-line kurzům tvůrčího psaní zdarma nebo získáte možnost zhlédnout záznamy zajímavých webinářů).

Jeho založení trvá přesně 2 minuty a dobrá zpráva je, že vás nic nestojí.

Webináře a on-line kurzy tvůrčího psaní

Ihned po přihlášení se do účtu RenéNEKUDA.cz můžete začít studovat mnoho on-line kurzů zdarma a zhlédnout i několik záznamů tematických webinářů tvůrčího psaní. Například:

Náhodné generátory

Na tomto webu najdete mnoho náhodných generátorů. Aby plně fungovalo obnovování položek, je nutné být přihlášen(a) právě do svého účtu RenéNEKUDA.cz. Pak stačí obnovit okno v prohlížeči a rychlostí blesku na vás vyskočí nová zadání. Toto platí zejména pro následující oblíbené nástroje:

Poznámka: Bez přihlášení se do zdejšího účtu se položky uvedených generátorů automaticky samy obnovují tempem 1x za zhruba 8 hodin.

Jak se přihlásit do svého účtu RenéNEKUDA.cz

Je to jednoduché – stačí kliknout na ikonu panáčka v horním navigačním menu nebo si uložit tento přímý odkaz: https://www.renenekuda.cz/ucet/

Všechny aktuálně dostupné pomůcky, webináře a on-line kurzy najdete potom po přihlášení v tabulce dole. Ta vypadá nějak takto:

účet RenéNEKUDA.cz
Příklad uživatelského rozhraní účtu

Jak si registrovat účet RenéNEKUDA.cz

Jestliže ještě nemáte založený účet RenéNEKUDA.cz, můžete to snadno a rychle napravit. Stačí se registrovat vyplněním e-mailové adresy na tomto místě. Založení účtu je zdarma.

Poznámka: Další varianta registrace je nákup v obchodě pro spisovatele. Účet je totiž automaticky založen všem novým zákazníkům.

Dokumentace

Nastane-li jakýkoliv problém (nejen s účtem RenéNEKUDA.cz, ale například i s ovládáním zdejších on-line kurzů), pomůže vám ho vyřešit podrobná dokumentace. Najdete v ní odpovědi na 99 % často pokládaných otázek.

Odkaz na dokumentaci »

Plány do budoucna

Jak vidíte, přihlášení uživatelé dostávají pravidelně nové a nové možnosti, jak rozvíjet svůj tvůrčí potenciál.

Mít založený účet RenéNEKUDA.cz se tedy opravdu vyplatí, protože to znamená získat přístup k desítkám nových nástrojů, webinářů a on-line kurzů. A to všechno úplně zadarmo a bez reklam.

Přihlásit se / registrovat se »

Navíc do budoucna plánuji přidávání dalších bonusů (ještě tento rok se jednoho takového dočkáte).

Tak vzhůru do psaní!

Už odebíráte zdejší inspirativní newslettery?

Mohlo by vás ještě zajímat…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.