Nástroj (nejen) pro básníky: Rýmovač

René Nekuda

Zajímavosti

odkaz, pomůcka pro spisovatele

René Nekuda

Zajímavosti

odkaz, pomůcka pro spisovatele

Rýmovač

Rýmovač je on-line pomůcka, která vám hodně pomůže s hledání – velké překvapení – rýmů. Používat ji můžete zdarma a po registraci skrze uvedení e-mailové adresy dostanete přístup k jeho dalším funkcím. Velká výhoda je, že Rýmovač funguje kompletně v češtině.

Hledání rýmů

Na hlavní stránce Rýmovače stačí zadat jakékoliv slovo a on vám v mžiku vygeneruje mnoho různých vhodných rýmů. Výsledky si můžete seřadit podle několika kritérií, např. automaticky nebo podle stanoveného počtu posledních písmen (1 až 5).

Tahle užitečná pomůcka se hodí pro všechny druhy psaní, nejen pro psaní poezie (účastníci Trenéra kreativity by vám mohli vyprávět… ;)).

Vyzkoušet Rýmovač »

Rýmy z Rýmovače
Ukázka hledání rýmů na Rýmovači

Rýmovač: Další funkce

Po snadné registraci pomocí e-mailu nebo Facebooku získáte přístup do další sekce, kde je možné publikovat autorské básně. Texty ostatních můžete hodnotit pomocí srdíček a za poplatek v řádu stokorun si můžete nechat složit i originální báseň (například jako netradiční dárek k narozeninám).

Přečíst zveřejněné básně »

Zde je ukázka jedné básně z Rýmovače:

Rýmovač: báseň (ukázka)

Mám moc rád tyto pomůcky, které dokáží všem kreativcům usnadňovat život (zde je třeba další podobný nástroj pro počítání frekvence slov).

Používáte podobné on-line aplikace? Jaké s nimi máte zkušenosti? Už jste někdy vyzkoušeli Rýmovač?

Tip: Mé vlastní kreativní pomůcky a nástroje (nejen) pro spisovatele najdete zde.

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.