Jestliže máte rádi RenéNEKUDA.cz, pak jistě oceníte novinku, kterou jsem zde zavedl – sledování aktualizací pomocí emailu. Stačí zadat vaši emailovou adresu do jednoduchého formuláře (žádný spam, nebojte!) a můžete si být 100% jistí, že o nic nepřijdete. Kdykoliv se zde objeví něco nového (tj. zhruba 10x do měsíce), přijde vám email s kompletně celým obsahem právě zveřejněného článku (včetně obrázků a videí). Takže nyní můžete začít šetřit váš drahocenný čas! ;)

Přihlášení se k odběru novinek – návod

Protože se mi nepodařilo úplně eliminovat angličtinu, popíši vám přesný postup, jak se úspěšně dobrat konce (v praxi celý proces netrvá déle než jednu minutu, takže se neděste délky následujícího textu). ;)

  1. Do tohoto formuláře svoji e-mailovou adresu a klikněte na tlačítko Potvrdit.
  2. Vyskočí vám okno, kde opište ověřovací protispamový kód.
  3. Vyčkejte na příchod potvrzovacího emailu (měl by dorazit téměř okamžitě).
  4. V obdrženém emailu klikněte na vygenerovaný odkaz, čímž celý proces ukončíte a zařadíte se do databáze příznivců Kreativity.net.
  5. A je to! Díky moc!

V budoucnu se můžete kdykoliv odhlásit. Vše je zdarma. Nebudu vás zahlcovat nesmyslým množstvím emailů, stejně jako nečekejte žádný spam. Pochopitelně nehrozí, že by se vaše emailová adresa dostala do rukou nebo na harddisk nějaké třetí osoby. Tato možnost tu je jenom pro ulehčení komunikace s vámi, čtenáři RenéNEKUDA.cz.

Všem vám moc děkuji za obrovský zájem, který těmto stránkám věnujete. Moc si toho vážím!

Vaše vlastní kniha
Pojďte tvořit!
Vyzkoušejte jedinečné kurzy tvůrčího psaní, které splnily sen již tisícům lidí. Nejsou určeny jen spisovatelům…
VÁŠ PŘÍBĚH

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *