Právě byly vypsány nové kurzy tvůrčího psaní pro veřejnost, které se uskuteční v akademickém roce 2012/ 2013!

Jestliže chcete procvičit svou fantazii, rozvíjet své vyprávěcí schopnosti a poodhalit strukturu budování příběhů či tvorbu zajímavých postav, neváhejte a podívejte se na aktuální nabídku kurzů tvůrčího psaní pro veřejnost, které se uskuteční na půdě Literární akademie v Praze.

Mé kurzy byly v minulém roce velmi úspěšné a letos budou ještě lepší (přes léto jsem na sobě zapracoval, vše zhodnotil a znovu promyslel). Také došlo k několika oficiálním vylepšením:

  1. S dlouhodobými kurzy budeme pracovat na sbírce povídek (vydání je již předjednáno).
  2. Všechny mé kurzy byly zařazeny do programu celoživotního vzdělávání, takže nyní obdržíte osvědčení, které se vám bude hodit třeba do životopisu.
  3. Protože mnoho lidí daruje mé kurzy jako dárek, začal jsem vyrábět dárkové certifikáty.

Na tyto kurzy nepotřebujete dopředu žádné znalosti či velké zkušenosti – důležitý je zájem a nadšení. Nemusíte se ničeho obávat, protože na hodinách panuje většinou velmi přátelská atmosféra a poznáte se s podobně smýšlejícími lidmi jako jste vy.

Probíraná látka je aplikovatelná v mnoha různých oborech, takže dokáže zlepšit například i psaní emailů či zdokonalit tvorbu prezentací (to vše je totiž v jistém smyslu také vyprávění příběhů).

Budu se těšit na případné osobní setkání na některém z mých kurzů tvůrčího psaní pro veřejnost na Literární akademii!

Více informací a aktuální nabídku mých kurzů najdete zde

Poznámka: Velký praktický kurz v září a Malý praktický kurz v říjnu 2012 mají již naplněnou minimální kapacitu, takže s přihlášením, prosím, dlouho neváhejte.

Vaše vlastní kniha
Pojďte tvořit!
Vyzkoušejte jedinečné kurzy tvůrčího psaní, které splnily sen již tisícům lidí. Nejsou určeny jen spisovatelům…
VÁŠ PŘÍBĚH

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *