Nové kurzy tvůrčího psaní pro rok 2012/2013

René Nekuda

Ze života mého

pozvánka

René Nekuda

Ze života mého

pozvánka

Nové kurzy tvůrčího psaní pro rok 2012/ 2013

Právě byly vypsány nové kurzy tvůrčího psaní pro veřejnost, které se uskuteční v akademickém roce 2012/2013!

Jestliže chcete procvičit svou fantazii, rozvíjet své vyprávěcí schopnosti a poodhalit strukturu budování příběhů či tvorbu zajímavých postav, neváhejte a podívejte se na aktuální nabídku kurzů tvůrčího psaní pro veřejnost, které se uskuteční na půdě Literární akademie v Praze.

Mé kurzy byly v minulém roce velmi úspěšné a letos budou ještě lepší (přes léto jsem na sobě zapracoval, vše zhodnotil a znovu promyslel). Také došlo k několika oficiálním vylepšením:

  1. S dlouhodobými kurzy budeme pracovat na sbírce povídek (vydání je již předjednáno).
  2. Všechny mé kurzy byly zařazeny do programu celoživotního vzdělávání, takže nyní obdržíte osvědčení, které se vám bude hodit třeba do životopisu.
  3. Protože mnoho lidí daruje mé kurzy jako dárek, začal jsem vyrábět dárkové certifikáty.

Na tyto kurzy nepotřebujete dopředu žádné znalosti či velké zkušenosti – důležitý je zájem a nadšení. Nemusíte se ničeho obávat, protože na hodinách panuje většinou velmi přátelská atmosféra a poznáte se s podobně smýšlejícími lidmi jako jste vy.

Probíraná látka je aplikovatelná v mnoha různých oborech, takže dokáže zlepšit například i psaní emailů či zdokonalit tvorbu prezentací (to vše je totiž v jistém smyslu také vyprávění příběhů).

Budu se těšit na případné osobní setkání na některém z mých kurzů tvůrčího psaní pro veřejnost na Literární akademii!

Více informací a aktuální nabídku mých kurzů najdete zde

Poznámka: Velký praktický kurz v září a Malý praktický kurz v říjnu 2012 mají již naplněnou minimální kapacitu, takže s přihlášením, prosím, dlouho neváhejte.

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.