Dálkový kurz tvůrčího psaní

2 950 

Jestliže z nějakého důvodu nemůžete přijít na běžný kurz tvůrčího psaní, pak on přijde za vámi.

Dálkový kurz tvůrčího psaní je série šesti dvouhodinových webinářových setkání. Výuka probíhá živě a vy se do ní zapojíte skrze internetový prohlížeč (stačí vám k tomu jen kliknout na odkaz z e-mailu). Samozřejmostí je interakce s lektorem i s ostatními účastníky.

Výsledný zážitek z Dálkového kurzu tvůrčího psaní je skoro stejný jako na opravdovém kurzu (akorát při jeho studiu můžete ležet třeba na gauči)!

Termín kurzu * 

V tuto chvíli není vypsán žádný nový termín tohoto kurzu, ale můžete se podívat na jeho videozáznam (se slevou 20 %):

Popis

Zažijte opravdový kurz tvůrčího psaní z pohodlí vlastního domova. Čeká vás 6 tematických setkání, která vás provedou všemi důležitými základy tvůrčího psaní.

Dálkový kurz tvůrčího psaní nabízí skvělý poměr cena/výkon pro všechny začínající a mírně pokročilé psavce (nebo vášnivé čtenáře). Pravidelný postor pro vaše otázky vám zaručuje, že si z kurzu odnese přesně to, co potřebujete.

 

Nechte se inspirovat a nastartujte svůj tvůrčí potenciál naplno!

Dálkový kurz tvůrčího psaní

 

Hlavní okruhy a témata Dálkového kurzu tvůrčího psaní

  • základní struktura příběhů
  • postavy
  • dialogy a monology
  • popisy
  • rozvoj slovní zásoby
  • diskuze o literatuře a tvůrčí činnosti
  • jak na spisovatelský blok
  • mnoho přizpůsobených kreativních cvičení

Poznámka: Tento online kurz je vlastně hodně přizpůsobený Malý kurz tvůrčího psaní, který patří k nejlépe hodnoceným kurzům z mé nabídky.

 

Co k tomuto Dálkovému kurzu tvůrčího psaní budete potřebovat?

Jen dvě věci: alespoň průměrně rychlý internet a nezastaralou verzi prohlížeče Chrome, Safari, Opera nebo Mozilla Firefox. Žádoucí, nicméně nepovinné, je potom používání sluchátek.

Přihlášení a obsluha webináře je opravdu snadná, nemusíte se ničeho bát. Zdejší webináře úspěšně a s nadšením zvládají i osmdesátiletí senioři. Tady je kdyžtak podrobný návod.

 

Jak je to se záznamy webinářů?

Další velká výhoda Dálkového kurzu tvůrčího psaní je, že vám budou po dobu jeho trvání zpřístupněny všechny záznamy jednotlivých lekcí. Takže pokud byste nějaké setkání náhodou nestihli, budete si ho moci snadno doplnit.

 

Máte další otázky?

Pak se podívejte na obchodní podmínky, případně mi napište. Věřte mi, že si tento způsob výuky brzy zamilujete (podobně jako já). Těším se na vás! ;)

Ukázka prostředí zdejších webinářů:

Webináře tvůrčího psaní

Dálkový kurz tvůrčího psaní
Dálkový kurz tvůrčího psaní

2 950 

2 950 

Vybrat možnost