Dárkový poukaz (2950 Kč)

2 950 

Jestliže chcete někomu věnovat zdejší kurz tvůrčího psaní, inspirativní online kurz nebo třeba knihu o psaní, můžete využít této dárkové poukázky.

Po jejím zaplacení obdržíte speciální číselný kupón v hodnotě 2 950 Kč, který může obdarovaná osoba použít na nákup čehokoli z tohoto obchodu.

A věřte, že tady jsou položky, které dokáží lidem plnit tajné sny!

Kategorie: Štítek:

Popis

Není nic hezčího, než někomu udělat radost, rozzářit jeho nebo její oči a ještě se postarat o nezapomenutelný zážitek, který se jen tak neztratí.

Zdejší e-booky, online kurzy tvůrčího psaní i osvědčené kurzy tvůrčího pro veřejnost jsou originálním a nápaditým dárkem. Dosvědčí vám to zástupy spokojených účastníků.

Jak to probíhá?

Jednoduše – zakoupením této dárkové poukázky obdržíte (po jejím uhrazení) speciální číselný kupón, který může obdarovaná osoba využít při nákupu jakékoliv položky ze zdejšího obchodu (nejen) pro spisovatele.

Jsou při nákupu nějaká omezení?

Jen pár: Číselný kupón má platnost 6 měsíců od data nákupu. Není vázán na žádného konkrétního zákazníka (může ho tedy použít kdokoliv). Je ovšem nutné využít celou jeho hodnotu při jednom nákupu (tzn., že se nedá jeho hodnota rozložit do více nákupů). A zpětně nelze proměnit hodnotu poukazu zase za peníze. Toť opravdu vše.

Ještě něco bych měl(a) vědět?

Zakoupený číselný slevový kupón vám přijde ve speciálním e-mailu. Nejedná se tedy o tištěný dárkový poukaz, ale rozhodně si ho můžete sami doma vytisknout. Náhled přiloženého PDF souboru si můžete zobrazit pomocí odkazu nahoře.

Číselný kupón lze potom vložit do příslušných polí v košíku nebo v pokladně.

Mám radost, že chcete někoho potěšit! :)

Jak uplatnit dárkový poukaz?
Dárkový kupón – návod

„Za 20 let vám budou mnohem víc vadit věci, které jste neudělali. Mnohem víc, než ty, které jste udělali. Takže zahoďte svoji zaprděnost. Odplujte od bezpečného břehu. Chyťte dobrodružný vítr. Objevujte. Sněte. Zkoumejte.“ – Mark Twain

Scroll to Top

Než odejdete…

Odebírejte inspirativní newslettery plné skvělých tipů, dárků a exkluzivního obsahu. Dostávejte víc!