Domů / Obchod / Dárkové poukazy / Dárkový poukaz (750 Kč)

Dárkový poukaz (750 Kč)

750 

Jestliže chcete někomu věnovat zdejší kurz tvůrčího psaní, inspirativní online kurz nebo třeba knihu o psaní, můžete využít této dárkové poukázky.

Po jejím zaplacení obdržíte speciální číselný kupón v hodnotě 750 Kč, který může obdarovaná osoba použít na nákup čehokoli z tohoto obchodu.

A věřte, že tady jsou položky, které dokáží lidem plnit tajné sny!

Tady jste na správném místě!

  • Check Mark Již 12 let zkušeností v oblasti tvůrčího psaní
  • Check Mark Lektor je součástí Evropské asociace výukových programů tvůrčího psaní
  • Check Mark Více než 98% spokojenost
  • Check Mark 5000+ zákazníků před vámi
BEZPEČNÉ PLATBY KARTOU
Kategorie: Štítek:

Popis

Není nic hezčího, než někomu udělat radost, rozzářit jeho nebo její oči a ještě se postarat o nezapomenutelný zážitek, který se jen tak neztratí.

Zdejší e-booky, online kurzy tvůrčího psaní i osvědčené kurzy tvůrčího pro veřejnost jsou originálním a nápaditým dárkem. Dosvědčí vám to zástupy spokojených účastníků.

Jak to probíhá?

Jednoduše – zakoupením této dárkové poukázky obdržíte (po jejím uhrazení) speciální číselný kupón, který může obdarovaná osoba využít při nákupu jakékoliv položky ze zdejšího obchodu (nejen) pro spisovatele.

Jsou při nákupu nějaká omezení?

Jen pár: Číselný kupón má platnost 6 měsíců od data nákupu. Není vázán na žádného konkrétního zákazníka (může ho tedy použít kdokoliv). Je ovšem nutné využít celou jeho hodnotu při jednom nákupu (tzn., že se nedá jeho hodnota rozložit do více nákupů). A zpětně nelze proměnit hodnotu poukazu zase za peníze. Toť opravdu vše.

Ještě něco bych měl(a) vědět?

Zakoupený číselný slevový kupón vám přijde ve speciálním e-mailu. Nejedná se tedy o tištěný dárkový poukaz, ale rozhodně si ho můžete sami doma vytisknout. Náhled přiloženého PDF souboru si můžete zobrazit pomocí odkazu nahoře.

Číselný kupón lze potom vložit do příslušných polí v košíku nebo v pokladně.

Mám radost, že chcete někoho potěšit! :)

Jak uplatnit dárkový poukaz?Dárkový kupón – návod

„A já vám říkám, že hlavně záleží na dárku samém. Vlastně spíš, lidé, kteří mají ty správné pohnutky, dávají správné dárky. Mělo by to být takové pravidlo.“ – Robert Fulghum