Domů / Obchod / Knihy / Kniha Příběhostroj

Kniha Příběhostroj

(Hodnocení: 4)

295 

Celobarevná kniha plná zábavných cvičení a příběhů pro děti a dospělé.

Vydává nakladatelství Labyrint, ISBN: 978-80-86803-52-4

Koupit na Kosmas.cz »

Není skladem

Tady jste na správném místě!

 • Zaškrtávací značka Již 12 let zkušeností v oblasti tvůrčího psaní
 • Zaškrtávací značka Lektor je součástí Evropské asociace výukových programů tvůrčího psaní
 • Zaškrtávací značka Více než 98% spokojenost
 • Zaškrtávací značka 5000+ zákazníků před vámi
BEZPEČNÉ PLATBY KARTOU
Kategorie: Štítky: ,

Kniha Příběhostroj otevírá dveře do kouzelného světa příběhů, kde je úplně všechno možné. Vykouzlí setkání se zajímavými postavami v neobvyklých situacích, díky nimž mohou děti zkoumat hranice své fantazie. Součástí knihy je netradiční „generátor příběhů“ — během vyprávění se losují náhodné postavy, předměty či situace umístěné v rozích každé stránky. Originálně zpracovaná kniha rozvíjí čtenářskou gramotnost, kreativitu, obrazotvornost a tříbí schopnosti vypravěče. Bohatě ilustrované zábavné úkoly a hry jsou rozděleny do čtyř úrovní od začátečníka až po mistra Příběhostroje. Psát, lepit i kreslit do knihy je dovoleno. Určeno malým čtenářům od 6 let do 12 let a jejich rodičům a prarodičům, případně i zapáleným učitelům.

Více informací o knize najdete tady »

Hmotnost 0.65 kg
Rozměry 21 × 26 × 2 cm

4 recenze Kniha Příběhostroj

 1. TerJac

  Velmi doporučuji. Konečně další kniha podněcující děti kriticky myslet, zamýšlet se nad textem a rozvíjet fantazii. Tohle mě opravdu potěšilo!!! (databazeknih.cz)

 2. Michelle Losekoot

  Už jako malá jsem milovala knihy, do kterých si můžu čmárat a psát. Tohle je jedna z nich. Když se do Příběhostroje ponoříte, zažijete tisíce příběhů, potkáte stovky postav a zažijete mnoho dobrodružství, protože tentokrát za vás nebude příběh vymýšlet autor, ale vy sami. A věřte, že umění vyprávět dobré příběhy, se vám bude v životě ještě hodit.

 3. PanTydlitát

  Inspirativní kniha. Jakmile ji vidím, mám nutkavou potřebu začít podle ní psát ;-). I když občas si vylosuji takové nesmysly, že třeba výtvor na papíře je na téma VLASATÝ DUDLÍK KTERÝ ČUMÍ V ŠUPLÍKU. Ale tak proč si nezablbnout a napsat o tom :-D… (databazeknih.cz)

 4. iLiteratura.cz

  Unikátní příručka pro mladé a nestárnoucí mistry pábitelského řemesla. Zapoj fantazii a nechej vládnout tetu Náhodu. Otevři knihu na libovolné straně a přečti si úkol nebo začátek příběhu, pak zalistuj znovu a vylosuj si slovo, které do příběhu zapojíš. Potká se třeba žabí kráska s trosečníkem?

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.