Domů / Obchod / Kurzy pro veřejnost / Mistrovský kurz tvůrčího psaní

Mistrovský kurz tvůrčího psaní

24 750 

Kapacita kurzu: 7 až 12 účastníků

Časová dotace: dva roky (jedno sobotní setkání v měsíci vždy od září do června; tzn. dohromady dvacet lekcí s časovým rozložením od 14:00 do 19:00 včetně několika krátkých pauz) + online spolupráce v mezičase

Místo konání: Staroměstské náměstí 4, Praha 1

Termíny:

  • Otevřen nedělní termín! Sobotní termín je již plně obsazen, takže jsem otevřel ještě nedělní termín. – TAKÉ PLNĚ OBSAZEN!
  • Přihlášky pro turnus 2020/2022 uvolněny – pozor, uvolnilo se jedno místo!
  • První rok: 12. 9. 2020, 10. 10. 2020,  14. 11. 2020,  12. 12. 2020, 30. 1. 2021, 20. 2. 2021, 20. 3. 2021, 17. 4. 2021, 22. 5. 2021, 19. 6. 2021 vždy od 14:00 do 18:00 (druhý rok kurzu bude vypsán na jaře 2021) – PLNĚ OBSAZEN!

Není skladem

Tady jste na správném místě!

  • Check Mark Více než 98% spokojenost zákazníků
  • Check Mark 15 let praxe v oblasti tvůrčího psaní
  • Check Mark Bezpečné platby kartou nebo bankovním převodem
PLATBY KARTOU

Popis

Mistrovský kurz tvůrčího psaní si klade za cíl vytvoření malé skupiny autorů, kteří se navzájem podporují a dávají si zpětnou vazbu. Každý z nich by měl pracovat na své vlastní knize (beletrie: sbírka povídek, novela či román nebo populárně naučný text: cestovatelské tipy a zážitky, učebnice, netradiční příběhová kuchařka apod.).

Průzkum z dotazníků zpětné vazbyDíky zkušenému odbornému vedení by se skutečně mělo podařit všem účastníkům dokončit svůj rukopis. Nutná je ovšem aktivní spolupráce.

Pravidelná motivující setkání, důležité postřehy z praxe, jedinečné názory ostatních účastníků, kteří také vědí, co psaní obnáší, užitečné kontakty, výjimečné osobní vedení a individuální přístup, dostatečně dlouhá časová dotace – to všechno jsou cenné klíče k dokončení vaší jedinečné knihy.

Díky Mistrovskému kurzu tvůrčího psaní si můžete nejen splnit svůj spisovatelský sen, ale i se mnoho zajímavého naučit!

Důležité vědět: Lektor se zavazuje, že se pokusí dohodnout vydání minimálně poloviny dokončených rukopisů. Stejně tak pomůže sehnat osvědčené a spolehlivé redaktory, korektory či ilustrátory a bude nápomocný s případnou propagací a uspořádaním knižního křtu.

Upozornění: Součástí Mistrovského kurzu tvůrčího psaní je i internetová spolupráce v průběhu celé doby jeho trvání (e-mailová  či telefonická komunikace s lektorem, čtení rukopisů ostatních účastníků, vypracování krátkých domácích úkolů, vedení si uměleckého zápisníku apod.).

Chcete ještě něco vědět?

Ohlasy účastníků tohoto kurzu

„Líbilo se mi, že jsme měli možnost seznámit se i s praktickými postupy v cestě za vydáním knížky. Líbilo se mi všechno :) Díky!“ – anonym

Potřebujete rozložit kurzovné?

Napište mi a domluvíme se. V zásadě platí, že vyšší částky lze rozložit až do 4 splátek a že celé kurzovné musí být vždy uhrazeno před začátkem samotného kurzu.

Kupujete kurz jako dárek?

Skvělá volba – vybrali jste vskutku originální a netradiční dárek! Vyplňte, prosím, přihlášku na své jméno a po obdržení platby vám v potvrzovacím e-mailu přijde PDF dárkový certifikát ke stažení. Nebo se podívejte na zdejší dárkové poukázky.