Sleva!

Mistrovský kurz tvůrčího psaní

5.00 z 5 založeno na 8 zákaznický recenzí
(8 zákaznických recenzí )

6 240 24 950 

Kapacita kurzu: 7 až 12 účastníků

Časová dotace: dva roky (jedno sobotní setkání v měsíci vždy od září do června; tzn. dohromady dvacet lekcí s časovým rozložením od 14:00 do 19:00 včetně několika krátkých pauz) + online spolupráce v mezičase

Místo konání: Staroměstské náměstí 4, Praha 1

Termíny:

 • Přihlášky pro turnus 2024/2026 uvolněny! Termíny pro první rok jsou: 21. 9., 12. 10., 9. 11. a 14. 12. 2024, dále 11. 1., 8. 2., 8. 3., 5. 4., 3. 5. a 7. 6. 2025 (přesné termíny pro druhý rok kurzu budou teprve vypsány, nicméně tuto část budeme začínat v polovině září 2025) – PLNĚ OBSAZEN!
 • kurz trvá celé dva roky (jedno sobotní setkání v měsíci vždy od září do června; tzn. dohromady dvacet lekcí s časovým rozložením od 14:00 do 19:00, včetně krátkých pauz) + online spolupráce v mezičase → NOVÝ TURNUS ZAČNE 24. ZÁŘÍ 2022 (24.  9. , 22.  10., 26.  11. a  17.  12.  2022, dále pak 21.  1., 25.  2., 25.  3. , 22.  4. , 20.  5., 17.  6.  2023; termíny druhého roku budou upřesněny na začátku kurzu)PLNĚ OBSAZEN!

Vaše záruky

 • Již 12 let zkušeností s výukou tvůrčího psaní
 • Více než 98% spokojenost zákazníků
 • 5000+ proškolených kurzistů a 100+ firem
 • Akreditace MŠMT
 • Lektor je součástí Evropské asociace výukových programů tvůrčího psaní
 • Bezpečná platba kartou nebo bankovním převodem
Katalogové číslo: - Kategorie: Štítky: ,

Popis

Mistrovský kurz tvůrčího psaní si klade za cíl vytvoření malé skupiny autorů, kteří se navzájem podporují a dávají si zpětnou vazbu. Každý z nich by měl pracovat na své vlastní knize (beletrie: sbírka povídek, novela či román nebo populárně naučný text: cestovatelské tipy a zážitky, učebnice, netradiční příběhová kuchařka apod.).

Díky zkušenému odbornému vedení by se skutečně mělo podařit všem účastníkům dokončit svůj rukopis. Nutná je ovšem aktivní spolupráce.

Pravidelná motivující setkání, důležité postřehy z praxe, jedinečné názory ostatních účastníků, kteří také vědí, co psaní obnáší, užitečné kontakty, výjimečné osobní vedení a individuální přístup, dostatečně dlouhá časová dotace – to všechno jsou cenné klíče k dokončení vaší jedinečné knihy.

Díky Mistrovskému kurzu tvůrčího psaní si můžete nejen splnit svůj spisovatelský sen, ale i se mnoho zajímavého naučit!

Upozornění: Součástí Mistrovského kurzu tvůrčího psaní je i internetová spolupráce v průběhu celé doby jeho trvání (e-mailová  či telefonická komunikace s lektorem, čtení rukopisů ostatních účastníků, vypracování krátkých domácích úkolů, vedení si uměleckého zápisníku apod.).
Zpětná vazba ke kurzům tvůrčího psaní

Chcete ještě něco vědět?

Ohlasy účastníků tohoto kurzu

„Líbilo se mi, že jsme měli možnost seznámit se i s praktickými postupy v cestě za vydáním knížky. Líbilo se mi všechno :) Díky!“ – anonym

Potřebujete rozložit kurzovné?

Napište mi a domluvíme se. V zásadě platí, že vyšší částky lze rozložit až do 4 splátek a že celé kurzovné musí být vždy uhrazeno před začátkem samotného kurzu.

 

 

8 recenzí pro Mistrovský kurz tvůrčího psaní (všechny uvedené recenze pocházejí jen od ověřených zákazníků)

5.00 z 5 hvězdiček

5
8
4
0
3
0
2
0
1
0
 1. Reviewer profile image
  5 z 5

  David Budai

  Já ke kurzu nemám žádné výhrady a jsem naprosto spokojený. Díky němu jsem dokončil první verzi knihy, což byl můj hlavní cíl. Naprosto vše splnilo mé očekávání. A to, že jsem poznal zajímavé lidi, byl už jen bonus navíc. :)

 2. Reviewer profile image
  5 z 5

  Pavla Garwoodová

  Koncepce kurzu se mi líbila, vše bylo promyšlené a profesionálně vedené. Online setkání v době Covidu také fungovala velmi dobře, na každé jsem se těšila. Myslím, že jsou Reného kurzy v oblasti tvůrčího psaní naprostá jednička. Moc se mi líbila celková atmosféra, korektní jednání, spousta legrace a vzájemné podpory. Získala jsem spoustu praktických informací týkajících se plánování, práce s postavami, příběhem, s popisy prostředí, dialogy atd. Seznámila jsem se se zajímavými lidmi, kteří rádi píší a čtou, posílila si „psací“ sebevědomí, naučila se přijímat kritiku a ověřila si, že je mi dobře v tvůrčím a kreativním prostředí, kde lidé spolupracují a podporují se.

 3. Reviewer profile image
  5 z 5

  Monika Holemná

  Kurz mi pomohl splnit si to, co jsem si moc přála, tedy napsat knihu. Není co dodat. :) Děkuji.

 4. Reviewer profile image
  5 z 5

  Soňa Nekvapilová

  Všechny ty teoretické věci byly moc zajímavé, jsou dobře vyvážené s praxí.
  Poznámka: Autorka během kurzu dokončila rukopis humoristické knihy.

 5. Reviewer profile image
  5 z 5

  Nikola Vinopalová

  Děkuji za tvou podporu v psaní, za tvé postřehy, no vlastně za celý tvůj kurz, dal mi toho neskutečně moc!
  Poznámka: Autorka dopsala během kurzu publikovatelnou detektivku.

 6. Reviewer profile image
  5 z 5

  Jitka B.

  Vysoká odborná úroveň, hodně inspirace a zároveň vše podávané v přátelském a motivačním duchu.

  1 z 1 označili jako užitečné
 7. Reviewer profile image
  5 z 5

  Jana H.

  Pochopila jsem důležitost struktury a ucelenosti příběhu pro napsání knihy. Taky jsem si uvědomila, jak je důležité důkladně znát jednotlivé postavy. Dopsala jsem detektivku.

 8. Reviewer profile image
  5 z 5

  Sylva Hůlová

  Mistrovský kurz tvůrčího psaní mě naučil dostat svoje nápady do souvislého celku. Bez té struktury, kterou kurz nabídnul, bych to možná do celku nedostala (nebo by nefungoval tak dobře). Ta příprava v prvních měsících byla užitečná - když jsem nevěděla, jak dál, vracela jsem se k ní.
  Poznámka: O rukopis autorky projevily zájem dva nakladatelské domy.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří si koupili tento produkt, ho smějí ohodnit.

Kupujete kurz jako dárek?

Skvělá volba – vybrali jste vskutku originální a netradiční dárek! Vězte, že mé kurzy tvůrčího psaní potěšily již opravdu mnoho lidí (takže prostě fungují).

Víte, co by udělalo obdarované osobě radost? Pak vyplňte prosím přihlášku na své jméno. Do poznámky k objednávce uveďte, že se jedná o dárek a připojte ještě e-mail obdarované osoby. Následně si stáhněte některý z mých PDF dárkových certifikátů.

Chcete nechat výběr kurzu a termínu jeho uskutečnění na obdarované osobě? Podívejte se na zdejší dárkové poukázky (v tomto případě obdrží obdarovaná osoba „kredit“, který může utratit za kurz dle svého výběru).

Vzhledem k tomu, že více než 98 % dosavadních účastníků by vám zdejší kurzy tvůrčího psaní vřele doporučilo, znamená to, že tady nemůžete šlápnout vedle.

Dárkový certifikát – kurz tvůrčího psaní

Počkejte! 👋🏼

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.

Žádný spam, protože ho taky nemám rád.