Spisovatelské rozcvičky

Zpátky do obchodu

Spisovatelské rozcvičky

250 

Spisovatelské rozcvičky jsou netradiční online nástroj, díky kterému můžete hravě a zábavně nastartovat fantazii a tvořit s větší lehkostí.

Po zaplacení se dostanete do uzamčené členské sekce a můžete začít plně využívat tuto neobvyklou pomůcku (nejen) pro spisovatele.

Popis

Chcete psát a ono vám to zrovna moc nejde? Nemáte nápad? Trpíte tvůrčím blokem?

Spisovatelské rozcvičky vám pomohou uvolnit se před psaním! Umí toho opravdu hodně a budou vám dobře a dlouho sloužit, neboť jejich databáze obsahuje několik stovek netradičních a zábavných úkolů tvůrčího psaní, které vás příjemně rozehřejí a nastartují i těžce unavenou fantazii (jako bonus obsahují kompletní databázi Povídkáře).

Jak to může vypadat?

Třeba toto je náhodná desetiminutová rozcvička (jedna z mnoha):

Ukázka Spisovatelské rozcvičky

Při každé návštěvě najdete na stránce Spisovatelských rozcviček úplně nová zadání.

Úkoly jsou rozděleny podle časové náročnosti (5 až 20 minut) a každá tato kategorie trénuje jiný typ kreativního myšlení + nesmíme zapomenout na speciální sekci Co kdyby, jež je založena na přemýšlení o sobě a o světě kolem nás. To všechno by mělo zaručovat dlouhodobou čerstvost rozcviček, které jen tak neomrzí.

Navíc se databáze cvičení bude pravidelně rozrůstat (nyní jich obsahuje několik stovek + přes půl milardy unikátních kombinací oblíbeného Povídkáře).

Důležité!

Po zaplacení obdržíte přístup do uzamčené členské sekce, kterou najdete tady. Během vyplňování objednávky se vám automaticky založí zdejší účet, abyste se mohli k vašim rozcvičkám kdykoliv v budoucnu vrátit.

Navštívit Spisovatelské rozcvičky