Sleva!

Kurz Tvůrčí psaní v praktickém životě

(Hodnocení: 18)

1 750 

Časová dotace: jedno odpoledne (14:00 až 18:00 se dvěma krátkými pauzami)

Místo konání: Pražské kreativní centrum (Staroměstské náměstí 4, Praha 1)

Aktuální termíny

 • 17. října 2020: jednodenní (sobota od 14:00 do 18:00)
 • 13. března 2021: jednodenní (neděle od 14:00 do 18:00)
 • 27. listopadu 2021: jednodenní (sobota od 14:00 do 18:00)
Vyčistit

Tady jste na správném místě!

 • Zaškrtávací značka Již 12 let zkušeností v oblasti tvůrčího psaní
 • Zaškrtávací značka Lektor je součástí Evropské asociace výukových programů tvůrčího psaní
 • Zaškrtávací značka Více než 98% spokojenost
 • Zaškrtávací značka 5000+ zákazníků před vámi
BEZPEČNÉ PLATBY KARTOU
Katalogové číslo: - Kategorie: Štítky: ,

Přesah tvůrčího psaní do běžné reality, tj. jak moc nás ovlivňuje základní struktura příběhů (a v jakých oblastech života), je víc než fascinující.Průzkum z dotazníků zpětné vazby

Proto jsem se rozhodl vytvořit tento (spíše teoretický) jednodenní kurz – Tvůrčí psaní v praktickém životě.

Pomůže vám uvědomit si v souvislostech, že neumíme žít bez příběhů. A to už je jenom krůček od prozření, které dokáže třeba následující:

 • zlepšit vaše vztahy
 • zvýšit spokojenost vašich zákazníků
 • vytvářet zajímavější firemní prezentace
 • nenechat se omámit kdejakou reklamou
 • jít do kina a více si užívat hollywoodských filmů

Chcete ještě něco vědět?


Náhodné ohlasy účastníků

„Na každou hodinu jsem se těšila: na příjemnou atmosféru, nové a zajímavé informace, zážitky, a také na legraci, která nikdy nechyběla. :)“ – LENKA MACHÁČKOVÁ

Kupujete kurz jako dárek?

Skvělá volba – vybrali jste vskutku originální a netradiční dárek! Vězte, že mé kurzy tvůrčího psaní již udělaly mnoha lidem obrovskou radost.

Vyplňte, prosím, přihlášku na své jméno a po obdržení platby vám v potvrzovacím e-mailu přijde PDF dárkový certifikát ke stažení. Do poznámky uveďte, že se jedná o dárek a připojte prosím ještě e-mail obdarované osoby.

Nebo se podívejte na zdejší dárkové poukázky.

Dárkový certifikát – kurz tvůrčího psaní

 

18 recenzí Kurz Tvůrčí psaní v praktickém životě

 1. Martina Kundrátová

  Líbilo se mi, jaké jsem potkala zajímavé lidi a zjištění, že co je pro mě naprosto běžné, je pro jiné obtížně pochopitelné. A že jiný pohled je obohacující víc, než jsem si doteď myslela.
  Zjistila jsem, že příběh je mnohem důležitější než prostě ho zaškatulkovat do románu, zprávy, reklamy…
  Kurz mě moc bavil a opravdu jsem ráda, že jsem mohla přijít

 2. Míša

  Kurz se mi velice líbil . Ukázal mi rozsáhlosti příběhů i tam kde je člověk nevidí.

 3. Petra

  Líbí se mi přesah kurzu do jiných oborů, navíc jsi skvělý lektor a umíš zaujmout.

 4. Jana

  Líbilo se mi provázání teorie s praktickými příklady z různých oblastí. Možná by neuškodil nějaký malý praktický úkol na rozpumpování na začátku kurzu… i když chápu, že se tak široké téma nelehce vtlačuje do 4 hodin. :)

 5. Jitka Dobešová

  Velmi pozitivně vidím přátelský, vtipný a respektující přístup Vás, René, cítila jsem se velmi dobře, podporoval jste náš přinášet naše postřehy. Díky, zvláště v prostředí neosobní online komunikace klobouk dolů.

 6. Katka Štěpánková

  Bavilo mě vše, ikdyž jsem se vždy úkolů bála, abych nevypadala jako úplný pitomec :-). Bylo ale příjemné, že všechny úkoly byly ohodnoceny kladně, ikdyž padli skryté výtky a návody jak to udělat lépe. Sice jsem oproti ostatním kolegům jinde a věřím, že oni knihu sesmolí, já o sobě pochybuji, ale chuť přetrvává. Proto zvažuji, že navštívím další kurz. Myslím, že kurz byl skvělej také díky ostatním lidičkám.

 7. Robert Vlach

  Už rok si pohrávám s nápadem na román. Dělám si poznámky, přemýšlím o ději, postavách, lokacích… A dneska jsem si dal i kurz tvůrčího psaní, který pořádal René Nekuda. Hodně mi pomohl ujasnit si, jak bych mohl pracovat s příběhem, i na co si dát při psaní pozor. Skvělý úvod do psaní a za mě užitečně strávené 4 hodiny!

 8. Daniel Šafář

  Líbilo se mi úplně vše – žádné výhrady. Skvělé a děkuji za něj.

 9. Mariana Korbová

  Kurs se mi velmi líbil, splnil i předčil má očekávání. Kromě obsahu a zajímavé teorie pro mě bylo asi nejdůležitější to nadchnutí pro to na sobě dál pracovat, dál se o sobě učit, dál se vzdělávat a utvrzení se v tom, jak důležité to je v dnešní době. Nikdy jsem neměla méně času pro sebe než mám v životě teď a nutí mě to úplně přetvářet priority a hodnoty do kterých investuji a z kterých mám největší užitek a tento kurs byl tou nejlepší volbou, který splnil hned několik mých přání- dovzdělat se, naučit se, dozvědět se něco nového o sobě a o životě, odpočinout si i nadchnout se do něčeho nového.
  Kde by mohl být prostor pro nějakou inovaci by mohlo být seznamovací kolečko, existují docela nenásilný a netrapný kreativní formy, jak se to představování dá ozvláštnit (lidé 2 minuty mluví s tím kdo sedí vedle, a pak představují toho svýho souseda… nebo je tam dodána nějaká otázka úplně odjinud, která to představování ozvláštní a odlehčí- co by dělali kdyby… jaký je jejich ideální představa něčeho atd., už je večer nic konkrétnějšího ze mně asi nedostanete :-) )

 10. Míša

  Bavila mě interaktivita i při především teoretickém kurzu.

 11. Milada Vacková

  Lektor velmi poutavě vyprávěl o struktuře psaní, přednáška byla velice zajímavá a rozhodně se nikdo nenudil

 12. Roman Straka

  Milý René, kurz mě moc bavil. Ocenil jsem pohodovou atmosféru a způsob “výuky”. Působilo to na mě spíše jako přátelský rozhovor, než kurz. Rozhodně jsem se dozvěděl nové informace.

 13. Petr Vacek

  Celkově fajn den.

 14. Sarah

  Kurz byl skvělý a přínosný, na Reném byl vidět zápal a nadšení pro věc. Všem doporučuji.

 15. Pavel Sedláček

  Bavilo mne postupné seznámení se ostatními. Líbil se mi ten pocit, kdy na začátku sedí každý sám a pak na konci jak kamarádi, kteří by spolu klidně zašli po škole na pivo

 16. Ivan Melezínek

  Líbila se mi snaha lektora vše pochopitelnou formou vysvětlit a objasnit.

 17. Eva Vítková

  Líbí se mi ukázání možností, jak si lze hrát s textem. Tak, jako by se otvíraly dveře, o kterých člověk neměl ani tušení. Díky za znovuobjevenou tvořivost. Snad ji udržím ve svém zorném poli, aby mi zase nezapadla mezi splňování životních úkolů.

 18. Darina

  Kurz byl pro mne milým setkáním s lidmi, kteří mají rádi literaturu a sami tvoří nebo o tom uvažují. René nám poodhaloval svět příběhů a otevíral oči, abychom je viděli i tam, kde bychom je nečekali. Vysvětlil nám principy jejich tvorby, co funguje a co ne. Je ochotným a laskavým průvodcem. Moc mne bavilo to, kolik různých variant příběhu jsme byli schopni vymyslet na základě minimálistické kostry, kterou nám René zadal. Lidská fantazie nemá meze a zažít nezpochybnitelný důkaz této skutečnosti bylo fantastické. :-).

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.