Sleva!

Kurz Vyřeš případ a nauč se základům tvůrčího psaní

(Hodnocení: 26)

1 750 1 950 

Časová dotace: jeden den (13:00 až 18:00 se třemi krátkými pauzami)

Počet účastníků: 6 až 12

Místo konání: Staroměstské náměstí 4, Praha 1

Aktuálně vypsané termíny

 • 18. října 2020: jednodenní (neděle od 13:00 do 17:30)obsazen!
 • 11. dubna 2021: jednodenní (neděle od 13:00 do 17:30)poslední volná místa!
 • 28. listopadu 2021: jednodenní (neděle od 13:00 do 17:30) – poslední volná místa!
 • 15. května 2022: jednodenní (neděle od 13:00 do 17:30)
Vyčistit

Tady jste na správném místě!

 • Zaškrtávací značka Již 12 let zkušeností v oblasti tvůrčího psaní
 • Zaškrtávací značka Lektor je součástí Evropské asociace výukových programů tvůrčího psaní
 • Zaškrtávací značka Více než 98% spokojenost
 • Zaškrtávací značka 5000+ zákazníků před vámi
BEZPEČNÉ PLATBY KARTOU
Katalogové číslo: - Kategorie: Štítky: ,

Představte si, že strávíte jeden den hraním si na spisovatele, budete postupně psát detektivní příběh a zároveň se seznámíte se základy tvůrčího psaní. Zní to lákavě?

Vyřeš případ a nauč se základům tvůrčího psaní je můj nejhravější kurz, který se dotýká následujících oblastí psaní:Průzkum z dotazníků zpětné vazby

 • popisu postavy
 • vytváření napětí
 • dialogů a monologů
 • zápletky
 • detektivní povídky

Možná si neodnesete úplně dokončenou a vyladěnou povídku, ale užijete si hodně zábavy a něco málo se i naučíte. Můžete se také srovnat ve skupině podobných lidí jako jste vy a uvědomit si, co vám jde (a co vám případně nejde, což je také fajn).

Vyřeš případ a nauč se základům tvůrčího psaní je kurz vhodný pro všechny, kteří si chtějí hrát, seznámit se s tvůrčím psaní, případně si mě chtějí vyzkoušet nebo mají rádi detektivní příběhy.

Tento kurz by vás měl prostě bavit! :)

Chcete ještě něco vědět?

Kupujete kurz jako dárek?

Skvělá volba – vybrali jste vskutku originální a netradiční dárek! Vězte, že mé kurzy tvůrčího psaní již udělaly mnoha lidem obrovskou radost.

Vyplňte, prosím, přihlášku na své jméno a po obdržení platby vám v potvrzovacím e-mailu přijde PDF dárkový certifikát ke stažení. Do poznámky uveďte, že se jedná o dárek a připojte prosím ještě e-mail obdarované osoby.

Nebo se podívejte na zdejší dárkové poukázky.

Dárkový certifikát – kurz tvůrčího psaní

 

26 recenzí Kurz Vyřeš případ a nauč se základům tvůrčího psaní

 1. Míra

  Nenapadá mě nic, co bych zlepšil. Co mě ale zaujalo? Jak ukázat ve 4 krocích, že psaní není jednoduché, ale přesto by to mohlo jít. :-)

 2. Sofča

  Bavilo mě snad úplně všechno!

 3. Kateřina Dehningová

  Rene, dekuji jeste jednou za dnesek.
  Bylo to opravdu moc fajn, uzasne poucne a hlavne zabavne! Proste cas straveny v dobre spolecnosti vyplneny hodnotnou aktivitou. Co vic si clovek muze prat!
  Latku vysvetlujes jasne, strucne pritom detailne a do hloubky. Neuveritelne, co do par hodin dokazes napakovat.
  Vsichni jsme chapali, a to znamena, ze umis ucit!
  Na tvuj zpusob musi byt pysny hlavne Jan Amos!

 4. Andy Kalčíková

  bavilo vše, zažila jsem na kurzu “bezčasí”, a to se jen tak v dnešní době nestává

 5. Klára

  Naučila jsem se, že někdy trochu časového tlaku na psaní může dělat zázraky:)

 6. Michaela Romanová

  Kurz me velmi zaujal, strávila jsem zabavne odpoledne v dobre spolecnosti a myslim, ze me to obohatilo o nove znalosti. Dekuji!

 7. Elí

  Takovou příjemnou a pohodovou formou nám pan Nekuda přiblížil psaní, bylo to poučné a zábavné.

 8. Jan Bernard

  Hodně se mi líbilo, že moji práci mohli ohodnotit i ostatní. Jinak bylo i vše ostatní super.

 9. Jarka Niederlová

  Nikdy jsem nic nenapsala (jsem imunolog) a nemám žádný takový cíl, ale moc mě to bavilo. Chtěly jsme s dcerou zkusit něco úplně nového a to se povedlo! Takže jsem spokojená :) A taky jsem chtěla říct, René, že ti fandím. Palec nahoru :-)

 10. Týna

  Bavila mě osobnost lektora, účastníci, interakce s nimi.

  Mrzelo mě, že jsme se museli potkat online. A doufám, že už brzy půjde absolvovat „potkávací” kurz. :)

 11. Andrea Čekanová

  Nejvíc oceňuju okamžitou zpětnou vazbu a možnost diskuze. Jen mi nakonec bylo líto, že kurz musel proběhnout v onlinu, mám pocit, že naživo by to bylo ještě víc přínosnější.

 12. Martina Kuchařová

  Byla to taková milá hra na nedělní odpoledne – pro mě osvěžení. Psát dle zadání trošku pod tlakem. to mě bavilo. asi to není pro každého – někdo chce psát v soukromí svého domova nebo má další výmluvy:-) nebo je prostě mimo komfotní zónu a není mu to příjemné…chápu. každý jsme jiný…Jinak fajn shrnutí základních bodů příběhu. A vlastně nalákání na nějaký další kurz:-) nebo vlastní domácí psaní. Jen jsem asi měla naivní představu, že napíšeme nějakým způsobem celý detektivní příběh. ale to je asi nesmysl během tak krátké doby – i s teorií….

 13. Alena Keilová

  Nevím, proč jsem si vzala do hlavy, že budeme všichni společně psát jeden příběh, ale o to zajímavější pro mě bylo, že každý psal svůj vlastní, inspirován vybranou kartičkou s námětem, a prakticky všichni se toho zhostili velice dobře. Vlastně mě překvapilo, že bez zdlouhavého promýšlení v tu ránu každý rozpracoval detektivní příběh, někteří i zdařilý.
  Ta inspirace kartičkou je výborný nápad!
  Jako milovnici češtiny se mi líbilo, že jste účastníkům připomněl, jak se píše přímá řeč.
  Mně se kurz líbil celkově.
  Díky!

 14. Dany

  Kurz by mohl být klidně jěště delší, ale nad otázkami ohledně tvůrčího psaní bychom mohli sedět asi i několik dní :) Bavilo mě svižné tempo a možnost všechno si vyzkoušet prakticky.

 15. Míša – Serenity Basteela

  Bavilo mě vše, byla jsem nadšená. Teorii jsem si prohloubila, praxi zdokonalila.

 16. Jan Buriánek :)

  Vyhrazený čas byl naplněn účelně a zábavně, nemám připomínek.

 17. Nicole M.

  Určitě bych kurz doporučila všem, kteří mají pocit, že ztratili inspiraci a jen tak “vysedět” příběh není možné. Jako velmi přínosné hodnotím informace, které na kurzu zazněly, například jak by měl vypadat popis a jak co možná nejlépe vystavět dialog.

 18. David Korba

  podnětné

 19. Nějaký Adam

  Líbila se mi mechanika “průběžných čtenářů” s otázkami, které je potřeba zodpovědět, ale chtělo by to více zpětné vazby od lektora.

 20. Petr Bína

  Asi vypadá hloupě, když dávám kurzu samé jedničky, ale nelze jinak. : ) Struktura kurzu, vybraná teorie, praktické úkoly, výklad i přednes lektora a jeho interakce s účastníky, to všechno do sebe zapadalo a dalo dohromady skvěle vystavený příběh kurzu tvůrčího psaní. Včetně katarze, kterou pro mě byl intenzivní pocit inspirace a chuť psát. Jediná věc – možná bych snížil počet účastníků o pár lidí, protože v tomhle počtu (12?) bylo těžké soustředit se na všechny vznikající příběhy, když jsme si vzájemně dávali zpětnou vazbu. Ale chápu, že kapacita kurzu musí dávat smysl i ekonomicky : )

 21. Lenka Z.

  Ahoj, s kurzom som bola úplne spokojná. Nemám nič, čo by som na ňom zmenila. Forma, ktorou je kurz vedený je skvelá. Toto bol moj druhý, kurz a stále naplní moje očakávania. Ďakujem.

 22. Věrka Bečková

  Tento kurz bych doporučila všem, co rádi čtou, rádi píšou a hlavně si rádi hrají. Kurz byl zaměřen spíše prakticky, což zvětšovalo míru zábavnosti a pro mě to bylo velice příjemně strávené odpoledne. Uvítala bych více teorie i k jednotlivým úkolům, ale dokážu si představit, že z časového hlediska by to bylo náročnější. Pan Nekuda je moc sympatický lektor, který ve vás vzbudí chuť do psaní. Celkově kurz hodnotím velice pozitivně.

 23. Blanka Kruclová

  Tenhle kurz byl naprosto úžasný. René všechno krásně vysvětlil a celkově vládla příjemná atmosféra. Nechápu jak se to stalo, ale najednou mi čtení před ostatními nedělalo takové problémy jako obvykle, a za těch pět hodin jsem si uvědomila co bych na sobě měla zlepšit, a naopak co mi jde.
  Doporučuju všemi deseti.

 24. Jana Malá

  Už od začátku kurzu jsem se tam cítila uvolněně a nenuceně. Dostala jsem přesně takovou radu a návod, abych dokázala napsat svůj příběh. Potkala jsem nové lidi a bylo mi mezi nimi příjemně. Děkuji Renému za jeho pohodový přístup.

 25. Liana

  Kurz hodnotím velmi pozitivně. Nejen dobrý nápad, jak lidem pomoci s vlastní tvorbou, ale také, jak cizí skupinu osob, formou zábavné a přitom naučné hry “stmelit v kolektiv”.

 26. Martina

  Byla jsem na podobném kurzu zcela poprvé. Nevěděla jsem, co čekat a byla jsem mile překvapena. Kurz mi pomohl k uvědomit a zvědomit některé věci.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.