Online kurz „Jak napsat knihu“

René Nekuda

Projekty

e-mailový kurz, projekt

René Nekuda

Projekty

e-mailový kurz, projekt

jak-napsat-knihu-renenekuda

E-mailový kurz Jak napsat knihu je mým dárkem pro všechny kreativní lidi bez rozdílu věku, pohlaví a zkušeností.

Klade velké nároky na své účastníky, protože je nikdo nebude hlídat či kontrolovat.

Jeho cílem je motivace k dennímu psaní a výsledkem by mělo být cca 120 normostran uměleckého textu.

Uvědomte si, prosím, že kurz je zcela na vaší zodpovědnosti – jakýkoliv úspěch zůstane vaším úspěchem, protože si ho vydřete sami. Stejně tak ale i případný neúspěch bude vaším osobním selháním, ne chybou tohoto kurzu.

Jak napsat knihu je založen na základní myšlence psát pravidelně a často. Bohužel neznám jiný recept, který by vás mohl motivovat knihu skutečně dopsat. V průběhu kurzu budete dostávat emaily s radami o tvůrčím psaní, inspirativní cvičení a citáty od slavných jmen české i světové literatury. Kurz se tím pádem dá použít jako pracovní plán (ovšem řiďte se pouze radami, které mají pro vás smysl).

Než se přihlásíte, měli byste si zopdovědět tuto důležitou otázku:

Chci napsat knihu a věnovat se tomu, sic mi síly stačí?

Pokud je vaše odpověď “ano”, může vám můj kurz pomoci. ;)

Berte ho jako dárek pro všechny mé věrné čtenáře, protože ho nabízím zcela zdarma!

Nic vám neslibuje, nic vám 100% nezaručí, ale pevně věřím, že dokáže být věrným společníkem při vzniku nové knihy.

Čekali jste na něj poměrně dlouho; vím, jak se někteří z vás na něj těšili, tak si ho pořádně užijte. Online kurz Jak napsat knihu žije!

Více informací o tomto e-mailovém kurzu →

Poznámka na konec: Další podobné online kurzy psaní najdete tady.

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

24 komentářů u „Online kurz „Jak napsat knihu““

 1. Zdravím
  Nemohl by mi někdo prozradit, jak se přihlásit do onoho inzerovaného on-line kurzu tvůrčího psaní zdarma? Prošel jsem celý web, leč objevil jsem jen kurzy “live” za “cash”.
  Díky za odpověď.

  Odpovědět
 2. René,chtěla bych Vám moc poděkovat.
  Napsat vlastní knihu je můj sen již od dětství,ale vždy to byl jen sen. Vy jste mi dal možnost,aby se stal skutečností,děkuji.

  Odpovědět
 3. Zdravím všechny a Reného nejvíce. Ve čtvrtek jsem se přihlásila do kurzu, tak už se vezu. Pořád jsem hledala důvody, proč to odložit, abych to správně načasovala a tak. Nakonec jsem vynadala sama sobě, že jsem srab.Trochu (hodně?) tomu pomohl jeden citát, co mi přišel v tu (ne)správnouo chvíli pod oko. Už se dalo vysledovat, že máte citáty rád, tak tady je:
  “Je těžké začít, začátek lidi děsí, to dobře vím. Ve svém životě jsem viděl hodně lidí, kteří neustále začátek oddalovali, protože čekali, až bude všechno dokonale připraveno. Jenže nic nikdy není perfektní. Nemůžete prostě mít dokonalý plán, ale musíte se vydat na cestu. Pokud máte přesvědčení a vášeň pro věc, všechno se vyřeší. Prostě si věřte a všechno se poddá.” Bill Farley
  Tak já jdu na to, vystoupit můžu vždycky, že jo? Ale doufám, (ne – pevně věřím), že se to nestane!

  Odpovědět
  • Díky moc za krásný citát (potěšil)! Na té lodi vás pluje již víc jak 100 a já pevně věřím, že přes palubu dobrovolně skočí minimum z pasažérů. Takže všem znovu přeji mnoho síly, radosti a inspirace! ;)

 4. Děkuji za kladnou odpověď.:-) Jak napsat knihu je pro mne oříšek dost veliký.Ale stále píšu a nemůžu se od toho odtrhnout. Každopádně jste pro mne inspirací a taky nadějí, že nic není jen tak.-)

  Odpovědět
 5. Určitě doporučím dál.-).A když se nedostanu do vašeho kurzu… tak aspoň budu pozorovatel nového zrodu spisovatelů.A tím i novou generaci talentů. A tím i dalších knih ke čtení.

  Odpovědět
  • Milá Leo, děkuji. Myslím, že se o místo v kurzu nemusíte vůbec bát. Jak napsat knihu není omezen horní hranicí počtu svých účastníků. ;)

 6. Právě jsem se registroval a jsem zvědav :D jinak doufám že tu budou i nějaké s prominutim omladiny :D okolo (15-17) :D jestli se nekdo uz prihlasil pisnete mi na email : hrsticka09@seznam.cz

  rene jestli jsem v tomto clanku napsal neco zle tak to prosim smaz nebo me na to upozorni :D

  Jo a už bych se měl naučit používat háčky a čárky :D

  Odpovědět
 7. Ty jo to by mohlo být fajn :D Určitě se prihlasim a jeste k tomu je to ZDARMA :) musim priznat ze kazdej by na tom chtel vydelat penize , jsi trida,,,

  Odpovědět
 8. Milé slečny (dámy?), mnohokrát děkuji vám! Mám velkou radost, že se vám můj dárek líbí. ;)

  PS: Odvděčit se můžete například tím, že o kurzu řeknete ostatním nebo o něm napíše článek na svůj blog. Ještě jednou (mé obvyklé) velké DÍKY! :)

  PPS: Všem přeji mnoho inspirace a síly (nejen) do vašeho vlastního psaní!

  Odpovědět
 9. To je prostě úžasné (a neobvyklé), co pro nás pisálky děláte. Něco takového si zaslouží víc než jen uznání nebo poděkování (až na něco vhodného přijdu, dám vědět). :-) Hned, jak mi skončí zkouškové, se pustím do svojí vysněné knihy! Díky! :-)

  Odpovědět
 10. Dokonalé!!! Něco takového jsem potřebovala :-) Využiji příležitosti a přihlásím se ke kurzu!

  Jsem moc ráda, že jsem našla vaši stránku!

  Odpovědět
 11. Jsem moc ráda, že existujete. Další Váš projekt, který vypadá slibně a opět zadarmo! Oceňuji Vaši snahu, René! Sama se chystám přihlásit, ale až bude ten správný čas. Jste úžasný a ještě jednou Vám děkuji za vše, co děláte pro ostatní! Vaše věrná čtenářka Jana

  Odpovědět

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.