Spisovatelský trénink

Spisovatelský trénink – online kurz

Tento on-line kurz pořádně zocelí vaši múzu – obsahuje totiž 30 originálních spisovatelských výzev, které procvičí vaše autorské dovednosti a které vám pomohou vytříbit vaše psaní. Na konci každé lekce najdete i vyhodnocení daného úkolu, což vám pomůže měřit si své zlepšení ve psaní. Nezapomeňte si také stáhnout pracovní sešit! … pokračovat »

Univerzální principy příběhů

Webinář Univerzální principy příběhů

Poznejte univerzální principy fungování příběhů ve formě živého a zábavného webináře! Webinář je nový způsob vzdělávání, který vám umožní bezprostřední kontakt s lektorem z pohodlí vašeho domova. (Co je to webinář?) Časová dotace: 1,5 hodiny

Jak vydat knihu

Webinář Jak vydat knihu

V tomto ultra-užitečném webináři se seznámíte se vším důležitým, co se týká českého knižního trhu a vydávání knih. Webinář je nový způsob vzdělávání, který vám umožní bezprostřední kontakt s lektorem z pohodlí vašeho domova. (Co je to webinář?) Časová dotace: cca 85 minut

Základy tvůrčího psaní

Základy tvůrčího psaní vám nabízí 10 volně přístupných lekcí, zbytek kurzu – tj. dalších 20 lekcí – je možné absolvovat po přihlášení (což je nyní s výraznou slevou). Koncept kurzu je celkem prostý – přinést vám v ucelené a zábavné formě nejdůležitější informace z oblasti tvůrčího psaní. Mám radost, že se chcete vzdělávat … pokračovat »

Spisovatelský test

Spisovatelský test

Jestliže vás někdy napadlo, že by z vás mohl(a) být spisovatel(ka), pohrávali jste si s celkem velkou myšlenkou. Teoreticky by to byl krok, který vás bude stát mnoho času a energie, budete mu muset mnoho obětovat a vyzkouší nejen vaše vyjadřovací dovednosti a schopnosti, ale i sebedisciplínu a rodinné vztahy. … pokračovat »

Bojovník s tvůrčím blokem

Bojovník s tvůrčím blokem

Páni, vy jste fakt tady! To je naprosto skvělá zpráva! Jsem opravdu šťastný, že vás mohu provést po vaší krajině tvořivosti, ukázat vám obzory, o kterých jste pravděpodobně zatím netušili, pomoci vám  identifikovat vnitřní bariéry, rozpoznat fungování kreativity a nabít vás čerstvou tvůrčí energií. Máte před sebou poměrně složitou cestu, … pokračovat »

Spisovatelský kurz

Spisovatelský kurz – Připomenutí

Vítejte ve Spisovatelském kurzu! Je skvělé, že chcete poodhalit spisovatelské řemeslo, níže tedy najdete plán své cesty – má celkem 23 zastávek, které můžete postupně rozklikávat a plnit na nich předpřipravené úkoly. Skvělá metoda je procházet jednu lekci denně (tím si můžete vyzkoušet i pravidelné psaní), ale v zásadě neexistuje jeden … pokračovat »

Tajemství příběhů

Tajemství příběhů

Mám převelikou radost, že jste rozhodli prozkoumat základní strukturu příběhů a odhalit nejedno zajímavé tajemství, které se toho všeho dotýká. Tento kurz je rozdělen do několika částí, které můžete postupně proklikat v seznamu níže. Doporučuji pořídit si speciální blok, do kterého si budete zapisovat řešení průběžných úkolů (ty najdete pod … pokračovat »

Inspirativní newslettery

Item added to cart.
0 items -