Pozvánka na křest audioknihy Vzkazy nahlas

Letošní projekt je něco natolik netradičního, že se nemůžu dočkat, až to ožije. My jsme totiž vytvářeli audioknihu!

Jmenuje se Vzkazy nahlas a vznikla ve spolupráci s Českou televizí. Autoři z mých kurzů si prošli rétorickým výcvikem a vše potom sami nahráli ve studiích ČT (režíroval Jakub Hejdánek).

Téma této autorské audioknihy je „zpráva, která někomu změní nebo změnila život“. Ano, je to široké téma a odlesky povídek ze Vzkazů nahlas vás zcela jistě překvapí jeho výrazným uchopením a originální interpretací.

Cíl projektu je bohulibý: Celý výtěžek z prodeje věnujeme Skautskému institutu.

Čeká vás křest, který jste ještě nezažili!

Audiokniha vyjde 31. října 2019 a já bych vás chtěl pozvat na náš – opět netradiční – křest, který proběhne právě ve čtvrtek 31. 10. 2019 v Pražském kreativním centru na Staroměstském náměstí 4, Praha 1.

Začínáme v 18:00 a kmotry se stanou herci Daniela Kolářová a Vladimír Javorský.

Od dob sbírky Hakuna Matata děláme nezapomenutelné knižní křty a tento nebude jiný – ponese se v duchu imerzivity (nebojte se, budete mile překvapeni, až na akci dorazíte). Dobrá hudba, juchající DJ, bohatý doprovodný program a občerstvení bude samozřejmě zajištěno! ;)

Na závěr ještě přikládám oficiální Facebookovou událost.

Těším(e) se na vás!

Poznámka: Všechny aktuální pozvánky najdete zde.Pojďte tvořit! 4000 účastníků, 9 let praxe a 98% spokojenost vám zaručuje osvědčený a osobitý přístup v úspěšných kurzech tvůrčího psaní (pro veřejnost i v těch online).

Napsat komentář

 

Inspirativní newslettery

Item added to cart.
0 items -