Pozvánka na křest audioknihy Vzkazy nahlas

Vzkazy nahlas – banner

Letošní projekt je něco natolik netradičního, že se nemůžu dočkat, až to ožije. My jsme totiž vytvářeli audioknihu!

Jmenuje se Vzkazy nahlas a vznikla ve spolupráci s Českou televizí. Autoři z mých kurzů si prošli rétorickým výcvikem a vše potom sami nahráli ve studiích ČT (režíroval Jakub Hejdánek).

Téma této autorské audioknihy je „zpráva, která někomu změní nebo změnila život“. Ano, je to široké téma a odlesky povídek ze Vzkazů nahlas vás zcela jistě překvapí jeho výrazným uchopením a originální interpretací.

Cíl projektu je bohulibý: Celý výtěžek z prodeje věnujeme Skautskému institutu.

Čeká vás křest, který jste ještě nezažili!

Audiokniha vyjde 31. října 2019 a já bych vás chtěl pozvat na náš – opět netradiční – křest, který proběhne právě ve čtvrtek 31. 10. 2019 v Pražském kreativním centru na Staroměstském náměstí 4, Praha 1.

Začínáme v 18:00 a kmotry se stanou herci Daniela Kolářová a Vladimír Javorský.

Od dob sbírky Hakuna Matata děláme nezapomenutelné knižní křty a tento nebude jiný – ponese se v duchu imerzivity (nebojte se, budete mile překvapeni, až na akci dorazíte). Dobrá hudba, juchající DJ, bohatý doprovodný program a občerstvení bude samozřejmě zajištěno! ;)

Na závěr ještě přikládám oficiální Facebookovou událost.

Těším(e) se na vás!

Poznámka: Všechny aktuální pozvánky najdete zde.

Mapa konfliktů

Mapa konfliktů: Jak funguje váš příběh?

Občas se stane, že spisovatel dostane zdánlivě skvělý nápad, který se po rozpracování ukáže jako tzv. nenosný. Mapa konfliktů je jednoduchá metoda, která vám pomůže najít základní pnutí mezi postavami a prozradí vám, jak na tom váš příběh je (umí

Přečíst »
Jak jsem byl v DVTV

Jak jsem byl v DVTV

Bylo to rychlý, bylo to zajímavý. Přijal jsem pozvání do DVTV a za čtyři dny se vše natáčelo. S moderátorkou Danielou Drtinovou jsme se bavili o psaní a fungování příběhů (a to i mimo literaturu). Jelikož rozhovor probíhal v období

Přečíst »

Pojďte tvořit! 4000 účastníků, 9 let praxe a 98% spokojenost vám zaručuje osvědčený a osobitý přístup v úspěšných kurzech tvůrčího psaní (pro veřejnost i v těch online).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top

Počkejte chvilku...

Nyní můžete využít možnosti online interaktivní výuky ve formě webinářů tvůrčího psaní. 

Než odejdete…

Odebírejte inspirativní newslettery plné skvělých tipů, dárků a exkluzivního obsahu. Dostávejte víc!

Cookie-Man

Tyto stránky používají k vylepšení některých služeb soubory cookies. Jejich prohlížením s tím souhlasíte. Více informací »