Příběhy a jejich vedlejší účinky

René Nekuda

Projekty

komplexní tvůrčí psaní, projekt, struktura příběhů, webinář

René Nekuda

Projekty

komplexní tvůrčí psaní, projekt, struktura příběhů, webinář

Příběhy a jejich vedlejší účinky

Příběhy nejsou pouze v literatuře. Dnes je najdeme prakticky na každém kroku – například v reklamě, na sociálních sítích, v politice nebo ve sportu. Jestliže se chcete věnovat psaní knih nebo povídek, rozhodně byste měli znát širší kontext práce s příběhem. Umění je totiž jen jedna z mnoha bublinek, ve které se pracuje s příběhy (a to ke všemu ještě značně omezená). Ukážu vám snadný způsob, jak prozkoumat fungování příběhů, včetně jejich vedlejších účinků…

Příběhy a jejich vedlejší účinky (webinář zdarma)

Mít založený účet RenéNEKUDA.cz se opravdu vyplatí. Jako další bonus pro mé věrné čtenáře přináším záznam webináře na velmi zajímavé téma: Příběhy a jejich vedlejší účinky. Jedná se o záznam z on-line konference pořádané Moravskou zemskou knihovnou v Brně (rok 2020).

Pokud se tedy přihlásíte do svého účtu, tak v tabulce dole najdete tento 45 minut dlouhý webinář, který si nyní můžete zdarma přehrát.

Přihlásit se do svého účtu a pustit si webinář »

Rozšiřte si své spisovatelské vědomosti o poznání vedlejších účinků příběhů!

Příběhy a jejich vedlejší účinky (uživatelský účet)

Tip: Nemáte zdejší účet? Založit si ho můžete během dvou minut. A pokud narazíte na nějaký problém, mrkněte se do dokumentace. ;)

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.