Domů / Blog / Portfolio / Projekty / Procvičujte svoji múzu efektivně: Spisovatelský trénink je tu!

Procvičujte svoji múzu efektivně: Spisovatelský trénink je tu!

Spisovatelský trénink

Mnozí z vás jistě dobře víte, že pravidelné procvičování múzy je činnost, která se dlouhodobě vyplácí. Možná také využíváte některou ze zdejších pomůcek (nejen) pro spisovatele, například Spisovatelské rozcvičky či Povídkáře, případně procházíte moji rozsáhlou sbírků cvičení tvůrčího psaní.

Jestliže ovšem toužíte po ještě efektivnějším zdokonalování vašeho vlastního psaní, mám pro vás přichystaný originální Spisovatelský trénink.

Spisovatelský trénink je nový on-line kurz, který obsahuje 30 unikátních lekcí (každá lekce znamená jednu krátkou spisovatelskou výzvu v rozsahu cca 10 až 15 minut psaní) s vyhodnocením. A právě tato zmiňovaná vyhodnocení jsou obrovskou příležitostí zlepšovat se, neboť vám vždy dodají základní zpětnou vazbu, která se bude týkat vašich sepsaných výtvorů.

Ukázka Spisovatelského tréninku

Nicméně nejlepší na tom všem je, že témata lekcí i jejich vyhodnocení se mění a jsou pokaždé jiná. Takže během minimálně měsíce tvoření zažijete mnohé přístupy k tvorbě i k plnění těchto důkladně předpřipravených kreativních úkolů (včetně odlišných způsobů vyhodnocení). A rozhodně se u toho nebudete nudit – prostě škola hrou. :)

Kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Napište knihu, nastartujte svoji fantazii, poznejte spisovatelské řemeslo a seznamte se s podobně úžasnými lidmi jako jste vy!

Poznámka: Ke Spisovatelskému tréninku si budete moci stáhnout i speciální vyhodnocovací sešit, který vám pomůže měřit vaše zlepšení ve psaní.

Už odebíráte zdejší inspirativní newslettery?

Mohlo by vás ještě zajímat…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *