Vážení čtenáři a návštěvníci,

právě dnes slaví portál, který mluví jazykem vaší múzy, své třetí narozeniny. A trojek se ve vzduchu pohybuje víc – v místním blogu najdete téměř 300 příspěvků o kreativitě a tvůrčím psaní; stejně tak projekt emailového kurzu Jak napsat knihu obsáhnul téměř 300 aktivních kurzistů + dnes je pondělí 3. října 2011. ;)

Jsem velmi potěšen vaší přízní a děkuji vám za věrnost a za všechny děkovné zprávy, které mi posíláte!

To vše mi dává energii udržovat tyto stránky v chodu a nabízet vám další a další projekty a texty zdarma (nyní připomenu například inspirativní aplikaci Povídkář nebo konečně již ustálené a ožívající Fórum (nejen) o tvůrčím psaní).

Dále bych vám chtěl nabídnout své osobní služby – ve spolupráci s Literární akademií jsme přichystali sérii tematických kurzů tvůrčího psaní pro širokou veřejnost. Zkušenosti z léta ukazují na velmi zajímavé výsledky a zatím mohu upřímně říct, že mě i mé studenty kurzy baví a obě strany je hodnotí velmi kladně.

Aktuální nabídku vypsaných kurzů najdete tady.

Pokud chcete s RenéNEKUDA.cz oslavit jeho třetí narozeniny, stačí se o něm zmínit kdekoliv na internetu (skrze Twitter, Facebook nebo třeba napsáním krátkého článku na váš blog), případně se stále můžete přihlásit k bezplatnému odběru nových článků emailem.

Ještě jednou vám moc děkuji za vaši podporu a doufám, že se i nadále budeme scházet na této internetové adrese!

Otevírám šampaňské a přeji všem 3x sláva! ;)

Vaše vlastní kniha
Pojďte tvořit!
Vyzkoušejte jedinečné kurzy tvůrčího psaní, které splnily sen již tisícům lidí. Nejsou určeny jen spisovatelům…
VÁŠ PŘÍBĚH

8 komentářů

 1. Joa 4. 10. 2011 – 07:06

  Přeju všechno nejlepší! A ať úspěšných let přibývá! :-)

 2. slunko 4. 10. 2011 – 13:14

  Vše nejlepší!
  Na tomhle blogu je vidět tolik práce, že můžu jen smeknout! Ať Tě to baví i nadále!

  Díky za spoustu inspirace!

  1. René Nekuda 4. 10. 2011 – 13:41

   Děkuju za přívětivý komentář!

 3. Le fille Ash 4. 10. 2011 – 18:13

  Už třetí? Tak to už je pěkné! Obecně mám číslo tři moc ráda a tady v tom případě se jich sešlo najedonu víc! To musí něco znamenat ;) Určitě to přinese těmto stránkám nějaké štěstí!

  Ale dost povídání, i já se připojím ke gratulantům a popřeji stále více a více spokojených stálých návštěvníků a síly pro tvorbu článků a múzy pro tvorbu obecně… Chodím sem ráda a chodit stále budu… děkuji za dobré rady a inspiraci, které jsem zde našla! Moc mi pomohly! A… A… A teď už snad jen zbývá povědět, jen tak dál! ;)

 4. Věra Sedláková 6. 10. 2012 – 09:56

  Blahopřeji ke třetímu výročí. Když jsem bezmála před dvěma roky dostala svůj vlastní počítač, začala jsem se zajímat o informace o psaní. Našla jsem Vás. Tehdy jste uváděl do chodu emailový kurz. Děkuji a ještě jednou přeji hodně úspěchů nejen na internetu.

  1. René Nekuda 6. 10. 2012 – 10:28

   Moc děkuju za přání a za vaši vytrvalost – skutečně si toho vážím!

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *