Sledujte moji cestu do Kolumbie online

Sledujte moji cestu do Kolumbie online

Vážení čtenáři,

od 11. července do 15. srpna 2010 jsem v Kolumbii. Nejen, že bych rád rozšířil své pásmo cestopisných přednášek, ale také potřebuji nabrat síly, vyčistit hlavu, provětrat inspiraci, odpoutat se od “našeho evropského světa” a poznat další cizí kulturu. Afriku i Asii už mám za sebou, nyní přišla na řada Latinská Amerika. ;)

V tomto období se drasticky omezí publikování článků na RenéNEKUDA.cz. Ovšem náhradou za to vám může být můj online zápisníček, kde budu publikovat poznámky, zážitky, fotky, možná i krátká videa přímo z terénu! Provizorně jsem si to nazval živé reportáže bez háčků a čárek, protože nepředpokládám, že v Kolumbii budou mít české klávesnice (a svého Maca nechám raději odpočívat v ČR).

Samozřejmě také můžete sledovat můj twitter @renenekuda – ten mám totiž propojený prakticky s každou částí svého internetového života. ;)

Také budu velmi rád, když tuto akci rozšíříte mezi své známé – předem velké DÍKY!

Cílem mé kolumbijské cesty jsou tamější lidé a kulturní zvyky. Myslím, že to pro vás může být zajímavé (vlastně to je jeden z důvodů, proč píši tento článek).

Takže pokud chcete, sledujte moji malou reality show + užívejte prázdnin a brzy zase na viděnou skrze články psané z ČR!

Váš René Nekuda

Důležité odkazy:
– zapisnik.www.renenekuda.cz
– twitter.com/renenekuda

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…