Sledujte moji cestu do Kolumbie online

Sledujte moji cestu do Kolumbie online

Vážení čtenáři,

od 11. července do 15. srpna 2010 jsem v Kolumbii. Nejen, že bych rád rozšířil své pásmo cestopisných přednášek, ale také potřebuji nabrat síly, vyčistit hlavu, provětrat inspiraci, odpoutat se od “našeho evropského světa” a poznat další cizí kulturu. Afriku i Asii už mám za sebou, nyní přišla na řada Latinská Amerika. ;)

V tomto období se drasticky omezí publikování článků na RenéNEKUDA.cz. Ovšem náhradou za to vám může být můj online zápisníček, kde budu publikovat poznámky, zážitky, fotky, možná i krátká videa přímo z terénu! Provizorně jsem si to nazval živé reportáže bez háčků a čárek, protože nepředpokládám, že v Kolumbii budou mít české klávesnice (a svého Maca nechám raději odpočívat v ČR).

Samozřejmě také můžete sledovat můj twitter @renenekuda – ten mám totiž propojený prakticky s každou částí svého internetového života. ;)

Také budu velmi rád, když tuto akci rozšíříte mezi své známé – předem velké DÍKY!

Cílem mé kolumbijské cesty jsou tamější lidé a kulturní zvyky. Myslím, že to pro vás může být zajímavé (vlastně to je jeden z důvodů, proč píši tento článek).

Takže pokud chcete, sledujte moji malou reality show + užívejte prázdnin a brzy zase na viděnou skrze články psané z ČR!

Váš René Nekuda

Důležité odkazy:
– zapisnik.renenekuda.cz
– twitter.com/renenekuda

Sdílení

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Další čtení…

Pojďte tvořit!

Vyzkoušejte jedinečné kurzy tvůrčího psaní, které splnily sen již tisícům lidí. Nejsou určeny jen spisovatelům… :) 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *