Sledujte moji cestu do Kolumbie online

Sledujte moji cestu do Kolumbie online

Vážení čtenáři,

od 11. července do 15. srpna 2010 jsem v Kolumbii. Nejen, že bych rád rozšířil své pásmo cestopisných přednášek, ale také potřebuji nabrat síly, vyčistit hlavu, provětrat inspiraci, odpoutat se od “našeho evropského světa” a poznat další cizí kulturu. Afriku i Asii už mám za sebou, nyní přišla na řada Latinská Amerika. ;)

V tomto období se drasticky omezí publikování článků na RenéNEKUDA.cz. Ovšem náhradou za to vám může být můj online zápisníček, kde budu publikovat poznámky, zážitky, fotky, možná i krátká videa přímo z terénu! Provizorně jsem si to nazval živé reportáže bez háčků a čárek, protože nepředpokládám, že v Kolumbii budou mít české klávesnice (a svého Maca nechám raději odpočívat v ČR).

Samozřejmě také můžete sledovat můj twitter @renenekuda – ten mám totiž propojený prakticky s každou částí svého internetového života. ;)

Také budu velmi rád, když tuto akci rozšíříte mezi své známé – předem velké DÍKY!

Cílem mé kolumbijské cesty jsou tamější lidé a kulturní zvyky. Myslím, že to pro vás může být zajímavé (vlastně to je jeden z důvodů, proč píši tento článek).

Takže pokud chcete, sledujte moji malou reality show + užívejte prázdnin a brzy zase na viděnou skrze články psané z ČR!

Váš René Nekuda

Důležité odkazy:
– zapisnik.renenekuda.cz
– twitter.com/renenekuda

Podobné příspěvky

Internetový dopis Ježíškovi

Byl jsem nakupovat v supermarketu a zděsil jsem se – už tady ZASE budou Vánoce! Všude samé bonboniéry, vánoční kolekce, čokoládové figurky a ozdobičky. Vlastně ono není zas až tak brzo. Je...

Veřejné kurzy tvůrčího psaní – anketa

Nabídka veřejných kurzů tvůrčího psaní není v České republice příliš velká. A někdy není ani kvalitní. Vážení čtenáři RenéNEKUDA.cz, v budoucnu plánuji uspořádat sérii veřejných kurzů tvůrčího psaní pod záštitou...

Literární soutěž s Povídkářem

Jestliže rádi píšete krátké povídky, můžete zkusit své štěstí v nové Literární soutěži s Povídkářem. Stačí do 31. října 2013 zveřejnit svoji krátkou povídku na zdejším Fóru (nejen) o psaní (ve...

Každý skvělý nápad potřebuje hroší kůži!

Skvělá myšlenka je blahodárný elixír nejen pro jejího majitele, ale i pro společnost. Tak proč jich je tak málo? Vědec, psycholog, učitel a vychovatel Roy Blitzer říká: “Jediný člověk, který má...

Psst… Chtěl bych vám ukázat celou řadu projektů, kurzů a pomůcek, které umí nastartovat (nejen) vaši kreativitu. Všechny najdete v menu nahoře v Rozcestníku. Jestliže jste dočetli tento článek, tak se tam mrkněte – nebudete litovat, protože většina je zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top

Než odejdete…

Odebírejte inspirativní newslettery plné skvělých tipů, dárků a exkluzivního obsahu. Dostávejte víc!