Sledujte moji cestu do Kolumbie online

René Nekuda

Ze života mého

René Nekuda

Ze života mého

Sledujte moji cestu do Kolumbie online

Vážení čtenáři,

od 11. července do 15. srpna 2010 jsem v Kolumbii. Nejen, že bych rád rozšířil své pásmo cestopisných přednášek, ale také potřebuji nabrat síly, vyčistit hlavu, provětrat inspiraci, odpoutat se od “našeho evropského světa” a poznat další cizí kulturu. Afriku i Asii už mám za sebou, nyní přišla na řada Latinská Amerika. ;)

V tomto období se drasticky omezí publikování článků na RenéNEKUDA.cz. Ovšem náhradou za to vám může být můj online zápisníček, kde budu publikovat poznámky, zážitky, fotky, možná i krátká videa přímo z terénu! Provizorně jsem si to nazval živé reportáže bez háčků a čárek, protože nepředpokládám, že v Kolumbii budou mít české klávesnice (a svého Maca nechám raději odpočívat v ČR).

Samozřejmě také můžete sledovat můj twitter @renenekuda – ten mám totiž propojený prakticky s každou částí svého internetového života. ;)

Také budu velmi rád, když tuto akci rozšíříte mezi své známé – předem velké DÍKY!

Cílem mé kolumbijské cesty jsou tamější lidé a kulturní zvyky. Myslím, že to pro vás může být zajímavé (vlastně to je jeden z důvodů, proč píši tento článek).

Takže pokud chcete, sledujte moji malou reality show + užívejte prázdnin a brzy zase na viděnou skrze články psané z ČR!

Váš René Nekuda

Důležité odkazy:
– zapisnik.www.renenekuda.cz
– twitter.com/renenekuda

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní neslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.