Soutěž o jednodenní kurz tvůrčího psaní

Soutěž o jednodenní kurz tvůrčího psaní

Dlouho jsme tu nesoutěžili a nyní přišla ta správná chvíle potrápit vaše mozkové závity a štěstěnu!

Pokud do konce února 2017 vyplníte soutěžní formulář uvedený níže, můžete vyhrát dárkový certifikát na můj březnový jednodenní kurz Jak vydat knihu (neděle 19. března 2017 od 13:00 do 18:00, Staroměstské náměstí 4, Praha 1) v hodnotě 750 Kč.

Náhodně vybraný výherce bude oznámen v prvním březnovém týdnu na těchto webových stránkách. Stejně tak všichni zúčastnění obdrží e-mailem malý dárek jako poděkování za účast v této kreativní soutěži.

A jak je na RenéNEKUDA.cz již zvykem, není to obyčejná soutěž. Je to zároveň i dobré cvičení, které potrápí vaši múzu a pomůže ostatním – nejlepší odpovědi bych rád zařadil do databáze Povídkáře (inspirativní pomůcka pro spisovatele). Tím se Povídkář zlepší a bude ještě více prospěšný všem těm, kteří ho pravidelně používají, aby nastartovali svoji fantazii.

Takže pokud si chcete hrát, neváhejte a vyplňujte – času není mnoho!

UPDATE: výherce!

Přišlo neuvěřitelných 112 příspěvků, které se budu snažit postupně zařadit do databáze Povídkáře. Pomocí náhodného generátoru byla vylosována Daniela Šubrtová. Moc gratuluji a prosím o potvrzení účasti (třeba skrze zdejší kontaktní formulář) .

Všichni ostatní účastníci Souteže s Povídkářem obdrželi e-mail s dárky.

Ještě jednou děkuji za vaši účast a přeji vám spoustu inspirace do života!

Soutěžní formulář

Všechna pole jsou povinná. Zkuste, prosím, co nejpřesněji dodržet popsané zadání. Jestliže znáte Povídkáře, víte, co tím myslím. Jednotlivé odpovědi spolu nemusejí souviset.

Otevřete mysl, nadechněte se a přeji vám hodně štěstí!

[contact-form-7 id=“55037″ title=“Soutěž s Povídkářem“]

Úspěchy studentů z mých kurzů tvůrčího psaní

Úspěchy studentů z mých kurzů tvůrčího psaní

První rok života spojený s výukou tvůrčího psaní skončil a před začátkem další sezóny přichází drobná rekapitulace… Být učitelem tvůrčího psaní je opravdu zajímavá práce – potkáváte mnoho různých typů lidí, stojí vás to nesmírné množství energie a výsledek je

Přečíst »
Cvičení: Příšerné rande

Cvičení: Příšerné rande

Obvykle nám vnitřní uspokojení přinášejí rozesmáté obličeje, šťastné konce a zamilované páry. Nicméně druhá strana mince dokáže většinou odhalit mnohem zajímavější detaily, pocity a emoce. Pojďme si dnes vyzkoušet netradiční cvičení tvůrčího psaní, které se jmenuje Příšerné rande (a neděste

Přečíst »
Malá cvičebnice tvůrčího psaní

Malá cvičebnice tvůrčího psaní

Malá cvičebnice tvůrčího psaní je drobná praktická příručka, která vás provede světem inspirace. Obsahuje celkem dvanáct pečlivě vybraných a sestavených cvičení tvůrčího psaní, na kterých si můžete vyzkoušet například tvorbu živé literární postavy, napsání poutavých začátků či budování důmyslných konfliktů,

Přečíst »

Psst… Chtěl bych vám ukázat celou řadu projektů, kurzů a pomůcek, které umí nastartovat (nejen) vaši kreativitu. Všechny najdete v menu nahoře v Rozcestníku. Jestliže jste dočetli tento článek, tak se tam mrkněte – nebudete litovat, protože většina je zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top

Počkejte chvilku...

Nyní můžete využít možnosti online interaktivní výuky ve formě webinářů tvůrčího psaní. 

Než odejdete…

Odebírejte inspirativní newslettery plné skvělých tipů, dárků a exkluzivního obsahu. Dostávejte víc!

Cookie-Man

Tyto stránky používají k vylepšení některých služeb soubory cookies. Jejich prohlížením s tím souhlasíte. Více informací »