Soutěž o jednodenní kurz tvůrčího psaní

René Nekuda

Ze života mého

soutěž

René Nekuda

Ze života mého

soutěž

Soutěž o jednodenní kurz tvůrčího psaní

Dlouho jsme tu nesoutěžili a nyní přišla ta správná chvíle potrápit vaše mozkové závity a štěstěnu!

Pokud do konce února 2017 vyplníte soutěžní formulář uvedený níže, můžete vyhrát dárkový certifikát na můj březnový jednodenní kurz Jak vydat knihu (neděle 19. března 2017 od 13:00 do 18:00, Staroměstské náměstí 4, Praha 1) v hodnotě 750 Kč.

Náhodně vybraný výherce bude oznámen v prvním březnovém týdnu na těchto webových stránkách. Stejně tak všichni zúčastnění obdrží e-mailem malý dárek jako poděkování za účast v této kreativní soutěži.

A jak je na RenéNEKUDA.cz již zvykem, není to obyčejná soutěž. Je to zároveň i dobré cvičení, které potrápí vaši múzu a pomůže ostatním – nejlepší odpovědi bych rád zařadil do databáze Povídkáře (inspirativní pomůcka pro spisovatele). Tím se Povídkář zlepší a bude ještě více prospěšný všem těm, kteří ho pravidelně používají, aby nastartovali svoji fantazii.

Takže pokud si chcete hrát, neváhejte a vyplňujte – času není mnoho!

UPDATE: výherce!

Přišlo neuvěřitelných 112 příspěvků, které se budu snažit postupně zařadit do databáze Povídkáře. Pomocí náhodného generátoru byla vylosována Daniela Šubrtová. Moc gratuluji a prosím o potvrzení účasti (třeba skrze zdejší kontaktní formulář) .

Všichni ostatní účastníci Souteže s Povídkářem obdrželi e-mail s dárky.

Ještě jednou děkuji za vaši účast a přeji vám spoustu inspirace do života!

Soutěžní formulář

Všechna pole jsou povinná. Zkuste, prosím, co nejpřesněji dodržet popsané zadání. Jestliže znáte Povídkáře, víte, co tím myslím. Jednotlivé odpovědi spolu nemusejí souviset.

Otevřete mysl, nadechněte se a přeji vám hodně štěstí!

[contact-form-7 id=”55037″ title=”Soutěž s Povídkářem”]

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.