Spisovatelský kalendář: Rok plný příběhových cvičení zdarma

René Nekuda

Projekty

cvičení, on-line kurz, projekt

René Nekuda

Projekty

cvičení, on-line kurz, projekt

Spisovatelský kalendář – blog

Jeden z důležitých předpokladů pro tvořivé lidi je schopnost udržovat svoji múzu v dobré kondici. Někteří z vás si ji již otestovali ve Spisovatelském testu či během měsíční Spisovatelské výzvy. Dost možná jste také vyzkoušeli osvědčené pomůcky typu Trénér kreativity, Spisovatelské rozcvičky nebo vlastníte moji knihu Restart kreativity.

Pokud ale tvoříte dlouhodobě, budete potřebovat něco hodně pravidelného a konstantního. V tomto případě mám pro vás připravený Spisovatelský kalendář, jeden z mých největších projektů vůbec. Ten vám bude v průběhu jednoho celého kalendářního roku dodávat kreativní cvičení tak, že se vám nikdy nemůže stát, že byste neměli o čem psát.

Čeká vás 144 zcela nových a dosud nepublikovaných příběhových cvičení tvůrčího psaní, které vám budou postupně chodit e-mailem v průběhu 12 měsíců od přihlášení (také si je budete moci variovat díky jejich několika různým obtížnostem).

A teď to nejlepší – Spisovatelský kalendář je celý zdarma!

Přihlaste se do něho, protože podobně jako sportovci udržují své tělo v dobré kondici, vy budete moci díky pravidelnému přísunu zábavných cvičení udržovat v dobré kondici svoji múzu (zabere vám to v průměru jen 2 hodiny měsíčně). A výsledkem budiž třeba hlava plná čerstvých a originálních nápadů. ;)

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.