Tajemství příběhů – audio kurz

René Nekuda

Projekty

on-line kurz, projekt

René Nekuda

Projekty

on-line kurz, projekt

tajemstvi_pribehu_banner

Sedmý rok učím tvůrčí psaní. Když k tomu připočtu pět let studia tvůrčího psaní na vysoké škole, tak posledních dvanáct let nedělám nic jiného, než že zkoumám fungování příběhů, jejich uplatnitelnost v běžném životě, skryté vnitřní zákonitosti narativních struktur či jejich vývoj.

Také mě fascinuje kreativita a rozvoj kreativity u různých typů lidí.

A po této praxi jsem se konečně odhodlal udělal něco, co jsem hodně dlouho odkládal – vytvořil jsem svůj první plnohodnotný online kurz, respektive audio kurz tvůrčího psaní. Ano, skutečně jsem poctivě hledal vhodnou formu tak, aby to, co chci sdělit, fungovalo alespoň stejně tak dobře, jako na mém veřejném kurzu.

Tajemství příběhů obsahuje originální interpretaci fungování příběhů a to v co možná nejširším kontextu (a tím pádem i s velkou mírou uplatnitelnosti v každodenním životě).

Tuto teorii neprověřil pouze čas či studium, ale i několik tisíc živých účastníků mých kurzů pro veřejnost; dokonce i dvě mezinárodní konference tvůrčího psaní (a vlastně i několik českých). A garantuji vám, že ji nikde jinde nenajdete.

Kurz nabízí zajímavý klíč k pochopení fungování příběhů, který je značně univerzální a svým způsobem i zábavně zpracovaný. Po jeho prostudování si pravděpodobně spokojeně zabručíte nebo moudře pokýváte hlavou.

Tajemství příběhů je víc jak hodina nahraného materiálu rozdělená do deseti lekcí + závěrečný kvíz + velmi důležitá sekce Praxe s 25 krátkými úkoly, díky kterým byste měli vše ještě více a hlouběji pochopit.

Vydal jsem ze sebe opravdu hodně. Vím, že ne všichni se ke mně dostanou (a ne všichni si troufnou na veřejný kurz, i když vám garantuji, že žádný introvert se u mě nikdy nezhroutil – ba naopak!), takže vznikl tento ne úplně tradiční online vzdělávací formát. Jeho obsah je uplatnitelný snad úplně všude, čili by byla velká škoda, kdyby o toto tajemství někdo přišel.

Podívejte se na něj a třeba opravdu odhalíte skutečný poklad. Myslím, že je to víc než dost pravděpodobné… ;)

Prozkoumejte audio kurz Tajemství příběhů »

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.