Tajemství příběhů – audio kurz

tajemstvi_pribehu_banner

Sedmý rok učím tvůrčí psaní. Když k tomu připočtu pět let studia tvůrčího psaní na vysoké škole, tak posledních dvanáct let nedělám nic jiného, než že zkoumám fungování příběhů, jejich uplatnitelnost v běžném životě, skryté vnitřní zákonitosti narativních struktur či jejich vývoj.

Také mě fascinuje kreativita a rozvoj kreativity u různých typů lidí.

A po této praxi jsem se konečně odhodlal udělal něco, co jsem hodně dlouho odkládal – vytvořil jsem svůj první plnohodnotný online kurz, respektive audio kurz tvůrčího psaní. Ano, skutečně jsem poctivě hledal vhodnou formu tak, aby to, co chci sdělit, fungovalo alespoň stejně tak dobře, jako na mém veřejném kurzu.

Tajemství příběhů obsahuje originální interpretaci fungování příběhů a to v co možná nejširším kontextu (a tím pádem i s velkou mírou uplatnitelnosti v každodenním životě).

Tuto teorii neprověřil pouze čas či studium, ale i několik tisíc živých účastníků mých kurzů pro veřejnost; dokonce i dvě mezinárodní konference tvůrčího psaní (a vlastně i několik českých). A garantuji vám, že ji nikde jinde nenajdete.

Kurz nabízí zajímavý klíč k pochopení fungování příběhů, který je značně univerzální a svým způsobem i zábavně zpracovaný. Po jeho prostudování si pravděpodobně spokojeně zabručíte nebo moudře pokýváte hlavou.

Tajemství příběhů je víc jak hodina nahraného materiálu rozdělená do deseti lekcí + závěrečný kvíz + velmi důležitá sekce Praxe s 25 krátkými úkoly, díky kterým byste měli vše ještě více a hlouběji pochopit.

Vydal jsem ze sebe opravdu hodně. Vím, že ne všichni se ke mně dostanou (a ne všichni si troufnou na veřejný kurz, i když vám garantuji, že žádný introvert se u mě nikdy nezhroutil – ba naopak!), takže vznikl tento ne úplně tradiční online vzdělávací formát. Jeho obsah je uplatnitelný snad úplně všude, čili by byla velká škoda, kdyby o toto tajemství někdo přišel.

Podívejte se na něj a třeba opravdu odhalíte skutečný poklad. Myslím, že je to víc než dost pravděpodobné… ;)

Prozkoumejte audio kurz Tajemství příběhů »

3 akce, na kterých vás rád uvidím

3 akce, na kterých vás rád uvidím

Dovolím si vás pozvat na 3 blížící se akce: cestopisná přednáška o Kolumbii v pražském kině Lucerna: 24. února 2014 od 18:45 (hudební doprovod: Mark Falk) Večer pod letlampou, 3. března 2014 od 20:00 v MeetFactory: Dětská literatura a psaní pro děti. Hosté:

Přečíst »
Margaret Atwoodová a její rady pro psaní

Margaret Atwoodová a její rady pro psaní

Autorku Margaret Atwoodovou asi znáte zejména ve spojení s knihou (či seriálem) Příběh služebnice. Její spisovatelská kariéra trvá již několik desítek let a v poslední době se hodně rozmluvila o svém přístupu ke psaní. Tady je výběr deseti jejích rad, které

Přečíst »
Píšete zaneprázdněné osobě?

Píšete zaneprázdněné osobě?

Pokud píšete dlouhý e-mail zaneprázdněné osobě, v mnoha případech nedostanete odpověď. Chcete-li ale uspět, zkuste následující tři tipy od Tiny Eisenberg: 1. Buďte struční. 2. Položte jasné otázky, případně napište jasnou odpověď. 3. Přidejte animovaný GIF. Ten vždycky zabere. :)

Přečíst »

Psst… Chtěl bych vám ukázat celou řadu projektů, kurzů a pomůcek, které umí nastartovat (nejen) vaši kreativitu. Všechny najdete v menu nahoře v Rozcestníku. Jestliže jste dočetli tento článek, tak se tam mrkněte – nebudete litovat, protože většina je zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top

Počkejte chvilku...

Nyní můžete využít možnosti online interaktivní výuky ve formě webinářů tvůrčího psaní. 

Než odejdete…

Odebírejte inspirativní newslettery plné skvělých tipů, dárků a exkluzivního obsahu. Dostávejte víc!

Cookie-Man

Tyto stránky používají k vylepšení některých služeb soubory cookies. Jejich prohlížením s tím souhlasíte. Více informací »