Tvůrčí psaní jako audiokniha

René Nekuda

Ze života mého

audio, odkaz, projekt, tvůrčí psaní

René Nekuda

Ze života mého

audio, odkaz, projekt, tvůrčí psaní

Tvůrčí psaní jako audiokniha

Hledáte-li studium tvůrčího psaní ve formě audioknihy, mám pro vás řešení – portál Audiolibrix.cz již několik let nahrává mé články o psaní a vzniká z toho samostatný audioblog s názvem Kapitoly tvůrčího psaní.

Poslechnout si ho můžete níže nebo přímo na webu Audiolibrixu.

Kapitoly tvůrčího psaní jako audiokniha

Nápad, premisa, zápletka, příběh – jaký je v tom rozdíl? Proč je v pořádku občas nenávidět vlastní psaní Jak vytvořit z obyčejného nápadu skvělý příběh Umělecký zápisníček je vaše nejlépe úročená myšlenková investice Konflikt: Klíč k úspěchu Jak na vývoj a změnu charakteru postav Důležitost začátků a konců 10 osvědčených nápadů, jak vylepšit váš příběh 9 základních stavebních kamenů knih Jak budovat napětí Jak napsat scénu, která opravdu funguje Vy Co je špatně s vaším příběhem? aneb Skvělý trik, který vás zachrání Rozcvička před psaním Jak napsat dobrou povídku Buďte nespokojení! 7 nebezpečných lží o psaní, kterým věříme Rady pro mladé spisovatele Průvodce inspirací Existuje psaní z čiré radosti? Vytváření efektivních pracovních návyků 10 pohledů na příběh Jak přečíst jednu knihu týdně

Mrkněte se také prosím na naši audioknihu Vzkazy nahlas.

Jinak hlásím, že se zde brzy objeví nové Kapitoly tvůrčího psaní ve formě audioknihy… ;)

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.