Veselé Vánoce a kreativní nový rok 2010!

box-2953722_1280

Drazí čtenáři RenéNEKUDA.cz,

máme za sebou téměř celý rok 2009, který byl pro mě ve znamení těchto stránek, jež oficiálně fungují od 3. října 2009. Za tuto dobu se tu urodilo neuvěřitelných 95 příspěvků (na 100 jich zaokrouhlíme příští týden).

Děkuji vám všem za neuvěřitelnou podporu – každý měsíc se na adrese www.renenekuda.cz objevilo 4 až 7 tisíc unikátních návětěvníků po průměrnou dobu 4.46 minuty. Více než 100 z vás odebírá nové články emailem. A to vše je přímo skvělé!

Jsem velmi rád, že v České a Slovenské republice existuje tolik lidí, kteří se zajímají o kreativitu a tvůrčí psaní. A jsem ještě radši, že jich tolik chodí na mé stránky!

Dovolte mi připomenout jeden z mých největších dosavadních zdejších úspěchů – seriál tvůrčího psaní spisovatelky a dramatičky Daniely Fischerové nazvaný Drbání kožichu.

Vzhledem k obrovskému počtu, doufám, kvalitních článků, vám všem doporučuji navštívit místní Archiv, který nyní obsahuje statistiky nejčtenějších článků z různých hledisek. Určitě si vyberete!

Dále máme za sebou jednu soutěž, kdy se hrálo o Příručku dobrého psaní, novou eknihu o tvůrčím psaní. Po omezenou dobu si ji můžete zdarma (jako vánoční dárek) stáhnout zde.

V příštím roce vás čekají dvě další soutěže o super ceny. Předem prozradím, že by se jedna měla týkat klasické, fyzicky vytištěné, knihy. Podepsanou smlouvu mám již na stole a její plánované uvolnění do prodeje je v dubnu 2010. (Ovšem zatím vše bez záruky.) ;)

Dále v příštím roce plánuji rozšíření tématiky webu RenéNEKUDA.cz o “minimalismus” ve všech možných životních a uměleckých podobách – první vlaštovku najdete v této speciální rubrice.

Vážení čtenáři, máme za sebou poměrně krátkou cestu, kde jsme všichni zaznamenali spoustu úspěchů (tímto děkuji za vaše úžasné děkovné emaily, které mi neustále posíláte). Konec je zatím (naštěstí) v nedohlednu, a tak si dovolím vyslovit velké přání:

Užívejte života plnými doušky a buďte tvořiví!

To, že vám v tom může pomoci portál, který mluví jazykem vaší múzy, RenéNEKUDA.cz, už dávno víte! ;)

Takže ještě jednou za všechno velké DÍKY a budu se na vás těšit i v příštím roce!

Váš René Nekuda

Podobné příspěvky

Jak dostat nápad (třeba na knihu)

Každý den okolo nás proletí miliony skvělých nápadů. Nicméně ne vždycky se nám podaří alespoň jeden z nich zachytit a použít ho pro vlastní psaní. Tady je seznam pěti základních...

Jak napsat scénu, která opravdu funguje

Možná se vám to už také stalo – investovali jste spoustu času a energie do napsání zajímavé scény a vzniklo z toho ehm… ugh… pfff. Dost možná jste ihned po...

Slovosled Jana Těsnohlídka ml.

Honza je můj dobrý kamarád, se kterým jsem studoval na Gymnáziu K. V. Raise v Hlinsku. 16. října 2013 jsme se potkali v jedné malé pražské kavárničce a během dvouhodinové...

Bojíte se prázdné bílé stránky?

Bojíte se prázdné bílé stránky? Možná byste se měli tohoto zbytečného strachu zbavit… Co byste měli napsat? Na tom teď nezáleží… Jestli to bude dobrý? Zkuste se od toho oprostit…...

Letní kurzy tvůrčího psaní 2013

Je již tradicí, že se v létě na Literární akademii uskuteční pár krátkodobých kurzů tvůrčího psaní pro veřejnost. I letos tomu nebude jinak, a tak mi dovolte nabídnout vám právě...

Psst… Chtěl bych vám ukázat celou řadu projektů, kurzů a pomůcek, které umí nastartovat (nejen) vaši kreativitu. Všechny najdete v menu nahoře v Rozcestníku. Jestliže jste dočetli tento článek, tak se tam mrkněte – nebudete litovat, protože většina je zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top

Než odejdete…

Odebírejte inspirativní newslettery plné skvělých tipů, dárků a exkluzivního obsahu. Dostávejte víc!