Veselé Vánoce a kreativní nový rok 2010!

René Nekuda

Ze života mého

RenéNEKUDA.cz

René Nekuda

Ze života mého

RenéNEKUDA.cz

box-2953722_1280

Drazí čtenáři RenéNEKUDA.cz,

máme za sebou téměř celý rok 2009, který byl pro mě ve znamení těchto stránek, jež oficiálně fungují od 3. října 2009. Za tuto dobu se tu urodilo neuvěřitelných 95 příspěvků (na 100 jich zaokrouhlíme příští týden).

Děkuji vám všem za neuvěřitelnou podporu – každý měsíc se na adrese www.renenekuda.cz objevilo 4 až 7 tisíc unikátních návětěvníků po průměrnou dobu 4.46 minuty. Více než 100 z vás odebírá nové články emailem. A to vše je přímo skvělé!

Jsem velmi rád, že v České a Slovenské republice existuje tolik lidí, kteří se zajímají o kreativitu a tvůrčí psaní. A jsem ještě radši, že jich tolik chodí na mé stránky!

Dovolte mi připomenout jeden z mých největších dosavadních zdejších úspěchů – seriál tvůrčího psaní spisovatelky a dramatičky Daniely Fischerové nazvaný Drbání kožichu.

Vzhledem k obrovskému počtu, doufám, kvalitních článků, vám všem doporučuji navštívit místní Archiv, který nyní obsahuje statistiky nejčtenějších článků z různých hledisek. Určitě si vyberete!

Dále máme za sebou jednu soutěž, kdy se hrálo o Příručku dobrého psaní, novou eknihu o tvůrčím psaní. Po omezenou dobu si ji můžete zdarma (jako vánoční dárek) stáhnout zde.

V příštím roce vás čekají dvě další soutěže o super ceny. Předem prozradím, že by se jedna měla týkat klasické, fyzicky vytištěné, knihy. Podepsanou smlouvu mám již na stole a její plánované uvolnění do prodeje je v dubnu 2010. (Ovšem zatím vše bez záruky.) ;)

Dále v příštím roce plánuji rozšíření tématiky webu RenéNEKUDA.cz o “minimalismus” ve všech možných životních a uměleckých podobách – první vlaštovku najdete v této speciální rubrice.

Vážení čtenáři, máme za sebou poměrně krátkou cestu, kde jsme všichni zaznamenali spoustu úspěchů (tímto děkuji za vaše úžasné děkovné emaily, které mi neustále posíláte). Konec je zatím (naštěstí) v nedohlednu, a tak si dovolím vyslovit velké přání:

Užívejte života plnými doušky a buďte tvořiví!

To, že vám v tom může pomoci portál, který mluví jazykem vaší múzy, RenéNEKUDA.cz, už dávno víte! ;)

Takže ještě jednou za všechno velké DÍKY a budu se na vás těšit i v příštím roce!

Váš René Nekuda

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.