Výběr kurzistů, kteří vydali více než jednu knihu

René Nekuda

Ze života mého

úspěchy studentů

René Nekuda

Ze života mého

úspěchy studentů

Studenti, kteří vydali více než jednu knihu

I když většina lidí, kteří chodí do mých kurzů tvůrčího psaní pro veřejnost, nechce vydat vlastní knihu, tak tu a tam se v učebně přeci jenom objeví někdo, kdo má vyloženě spisovatelské ambice. No a za poslední roky se tam zjevilo i několik vyloženě plodných autorů, kteří mají za sebou hned několik úspěšných knižních zářezů. Tady jsou…


Pavel Hénik

Kniha Brrnění – Pavel Hénik

Pavel má na svém kontě již čtyři romány. Ten aktuální, který mu vyšel před pár týdny, se jmenuje Brrrnění. Jestliže hledáte hodně osobité psaní, které je ale tak trochu ukecané, mrkněte se na jeho příběhy, jenž se až nebezpečně blízko dotýkají každodenní reality. ;)


Jan Podšera

Ewraker – knihy

Honza je autor, který si zamiloval historii. Napsal totiž akční výlet do středoevropských dějin počátku 10. století: Vikingská výprava se po proudu řeky dostane až do polského vnitrozemí, kde se vylodí. Započne tak koloběh událostí, jejichž vyvrcholení se významně zapíše do historie českých zemí. Osud kněžny Ludmily je zpečetěn. No a je z toho hned knižní trilogie i audiokniha!


Oliver Burian

Oliver Burian – Kosmas.cz

Oliver je zkušený manažer, který si prožil revoluci médií. Své neobvyklé zkušenosti zpracoval do několika knih + si i vyzkoušel přepis filmové scénaře do příběhové beletrie (viz film Padesátka).


Eva Vychodilová

Eva Vychodilová – Kosmas.cz

Eva je velmi šikovná autorka, která se poslední dobou soustřeďuje na psaní pro děti. A jde jí to!


Magdaléna Katolická

Magdaléna Katolická – Kosmas.cz

Podobně jako Eva, tak i Magda píše pro děti. A nutno podotknout, že velmi úspěšně!


Olga Landová

Olga Landová – Kosmas.cz

Olga je autorka, která se soustřeďuje na pozorování okolního světa. To potom většinou zpracovává do velmi citlivých povídek. No a brzy jí vyjde kniha pro děti s názvem Boris a Max! ;)


Poznámka na konec: Více úspěchů mých studentů najdete zde. Také se můžete zapojit do této zajímavé diskuze, která je o podpoře začínajících autorů.

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.