Podmínky

Vážení účastníci mých e-mailových kurzů tvůrčího psaní,

na tomto místě najdete všechny důležité podmínky, které se k používání těchto kurzů váží. Uvědomte si, prosím, že se všemi body musíte bez výhrad souhlasit a svojí registrací tuto volbu potvrzujete. Nečekejte nic hrůzostrašného, jedná se pouze o formální záležitosti. :)

Podmínky používání emailového kurzu Jak napsat knihu:

 1. E-mailový kurz Jak napsat knihu, 3 měsíce inspirace zdarma, Online trenér kreativity či Rozšiřovač slovní zásoby (dále jen “kurz”) je vlastnictvím Reného Nekudy, provozovatele kurzu i těchto stránek (dále jen “provozovatel”). Vztahují se na něj veškeré ochrany z hlediska autorského zákona České republiky. Nelze jej (ani jeho části) dále bez výhradního souhlasu majitele autorských práv šířit, reprodukovat, tisknout atd.
 2. Kurz je poskytován zcela zdarma. Nutná je pouze registrace na stránkách RenéNEKUDA.cz.
 3. Získané e-mailové adresy nebudou dále šířeny či prodávány (slouží pouze jako nezbytná informace, kam zasílat jednotlivé lekce).
 4. Každý účastník kurzu se může kdykoliv pomocí tlačítka “Unsubscribe” (Odhlásit) v zápatí každého e-mailu svobodně odhlásit.
 5. Kurz je nevymahatelný, kdykoliv může být bez upozornění ukončen; stejně tak může provozovatel (tj. René Nekuda) jakéhokoli účastníka bez varování vymazat ze seznamu kurzistů.
 6. Provozovatel kurzu nezodpovídá za jakékoliv případné škody, které by mohly způsobit rozesíláné e-maily. Dále provozovatel nenese vinu za technické problémy typu nemožnost se odhlásit, problémy s registrací, včasné doručení e-mailů, … – tyto případné nedostatky mohou být způsobeny používaným softwarem, tedy třetí stranou, a není možné dožadovat se v souvislosti s tím jakéhokoliv odškodnění či zadostiučení.
 7. Všechny lekce tohoto kurzu byly vytvořeny v dobré víře, s maximálním nasazením a čistým svědomím autora. Nicméně není možné dožadovat se jakýchkoli náhrad škod, které mohou vzniknout při dodržování rad z tohoto kurzu.
 8. Všichni účastníci kurzu souhlasí, že v jednotlivých lekcích může být zobrazena reklama nebo jiné komerční sdělení. Dále souhlasí, že jim může být zaslán, nezávisle na kurzu, informativní e-mail o novinkách a nových produktech pod značkou RenéNEKUDA.cz.
 9. Autor kurzu si není vědom žádných omezení, které by měly stanovit minimální věkovou hranici jednotlivých účastníků. Nicméně doporučuje věk alespoň 15 let. Pokud se kurzu účastní osoba mladší 15 let, měl by s tím souhlasit její zákonný zástupce.
 10. Účastník kurzu se zavazuje, že vyplněné údaje v přihlašovacím formuláři jsou pravdivé. Je tedy nutné uvést celé občanské jméno (ne přezdívku) a funkční e-mail. Nedodržení této podmínky může být důvodem pro vymazání z databáze kurzistů (bez upozornění)!
 11. Autor a provozovatel kurzu si vyhrazuje právo kdykoli (bez upozornění) tyto podmínky používání kurzu změnit.
 12. Registrací do kurzu všichni účastníci automaticky a bez výhrad souhlasí s těmito podmínkami.

Poslední úprava: 25. srpna 2018

Poznámka: V případě vašich dotazů mě, prosím, neváhejte ihned kontaktovat. Děkuji!

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…