Webináře tvůrčího psaní

Webinář je moderní forma vzdělávání, která nabízí úplně stejný zážitek jako na opravdovém kurzu tvůrčího psaní, i když ho absolvujete z pohodlí svého domova (nebo třeba z kavárny). Jednoduše se připojíte do živě přenášené výuky, do které můžete přímo zasahovat, plnit úkoly, komunikovat s ostatními účastníky, příp. se na cokoliv nejasného zeptat přítomného lektora.

Webináře tvůrčího psaní

Tři největší výhody webinářů

Vzdálenost

Webinář nevyžaduje fyzickou přítomnost. Vše se odehrává ve vašem internetovém prohlížeči (dokonce si nemusíte ani instalovat žádný speciální program).

Lektor

V reálném čase vidíte a slyšíte lektora. Ten se okamžitě přizpůsobuje potřebám jednotlivých účastníků a reaguje na vaše dotazy.

Komunikace

Snadno můžete komunikovat s ostatními účastníky nebo přímo s lektorem – formou chatu nebo pomocí mikrofonu (příp. i webkamery).


Aktuálně vypsané webináře tvůrčího psaní

Neváhejte s přihlášením, protože počet míst je vždy omezen!

Univerzální principy příběhů

Poznejte univerzální principy fungování příběhů, které můžete hravě uplatnit jak při psaní knihy, tak i ve svém každodenním životě!
Datum: úterý 28. 4. 2020 od 20:00
Délka webináře: cca 1,5 hodiny

Jak vydat knihu

V tomto ultra-užitečném webináři se seznámíte se vším důležitým, co se týká českého knižního trhu a vydávání knih.
Datum: neděle 28. 6. 2020 od 18:00
Délka webináře: cca 75 minut

Další webináře budou brzy vypsány…


„Webinář je skvělá příležitost pro studium tvůrčího psaní v momentě, kdy nemůžete z časových či jiných důvodů dorazit na kurz tvůrčího psaní pro veřejnost. Tak ji využijte – těším se na vás! ;)“

René Nekuda, váš lektor tvůrčího psaní

Časté otázky a jednoznačné odpovědi

Co všechno k webináři potřebuji?

Pouze dvě věci: Alespoň průměrně rychlý internet a prohlížeč Chrome, Safari, Opera, Edge nebo Mozilla Firefox (čím novější verze, tím lepší). Žádoucí je při webináři používání sluchátek (příp. sluchátek s mikrofonem), ale ty nejsou vyloženě nutné (pouze zabraňují vzniku trochu nepříjemnému echu).

Zvládnu se do webináře přihlásit?

Samozřejmě, že ano! Tím, že procházíte tuto webou stránku, umíte všechno, co ke spuštění webináře potřebujete umět. Když webináře zvládá i má nejstarší studentka (86 let), musíte je lehce zvládnout i vy!

Jak dlouho tyto webináře obvykle trvají?

Dle tématu konkrétního webináře se jejich rozsah běžně pohybuje v rozmezí mezi 45 až 180 minutami. Předpokládaná délka jednotlivých webinářů je vždy uvedena v jejich popisu.
Pozor: I když se jedná o online výuku, pořád platí, že jednotlivé lekce mají omezený počet účastníků!

Jak se do webináře přihlásit?

Jednoduše – vyplňte přihlášku na zdejších webových stránkách RenéNEKUDA.cz. Cca 10 až 15 minut před začátkem webináře vám přijde e-mail s přístupovým odkazem a heslem. Kliknete na odkaz, zadáte své jméno a heslo (tyto údaje jsou jednorázové a nejsou nikde jinde používány) a je to! Poznámka: Všimňete si, že si nemusíte stahovat žádný speciální program.

Jak můžu během webináře komunikovat s ostatními účastníky (nebo s lektorem)?

To je také velmi jednoduché. Na výběr máte hned ze tří možností:
1. Chat (text)
2. Mikrofon (hlas)
3. Webkamera v kombinaci s mikrofonem (tj. obraz i hlas)
Webinář opravdu věrně simuluje míru interaktivity v klasické učebně, což z něho dělá rovnocenný způsob výuky tvůrčího psaní v porovnání s běžnými kurzy pro veřejnost!

Jak zprovoznit vlastní webkameru a mikrofon?

Stačí vám na to dvě kliknutí – vpravo nahoře uvidíte ikonky kamery a mikrofonu. Když na ně kliknete, vyskočí vám pravděpodobně ještě upozornění, které se vás zeptá, zdali opravdu chcete svoji kameru či mikrofon zpřístupnit. Jakmile tuto volbu potvrdíte, mělo by vše bez problémů fungovat. Poznámka: Ne všechny webináře jsou interaktivní (viz opět popisy jednotlivých lekcí).

Existuje ucelený návod, jak vaše webináře používat?

Ano, podrobný návod, jak používat zdejší webináře, najdete tady. Opravdu se nemáte čeho bát, zatím nemám účastníka, který by tuto formu vzdělávání technicky nezvládl.

Máte další otázku nebo si chcete přečíst obchodní podmínky?

Pak mi napište nebo klikejte sem. Se svým novým lektorem se můžete seznámit zde.


Sami uvidíte, že webináře jsou skvělou a plnohodnotnou alternativou klasické výuky!


Webináře Reného Nekudy
Scroll to Top

Než odejdete…

Odebírejte inspirativní newslettery plné skvělých tipů, dárků a exkluzivního obsahu. Dostávejte víc!

Cookie-Man

Tyto stránky používají k vylepšení některých služeb soubory cookies. Jejich prohlížením s tím souhlasíte. Více informací »