Charakterovník

Charakterovník vám pomůže s tvorbou zajímavých a velmi barvitých postav. Rád vám při každé návštěvě vygeneruje novou postavu a přisoudí jí např. vzhled, osobnost či nějaké ty klady a zápory.

Princip náhody je v tomto směru skvělý učitel, takže pokud znáte zdejšího Povídkáře nebo Příběhovač, bude se vám Charakterovník hodně líbit.

Aktuálně má v databázi 24 miliónů unikátních kombinací a budu moc rád, když mi pošlete vlastní nápady na její případné obohacení. Stejně tak se nebojte podělit se o své netradiční postavy, které vznikly díky Charakterovníku. Pevně doufám, že jich nebude málo!


Charakterovník

Charakterovník

Krok #1 

  • Vzhled: Má kuřácký hlas
  • Osobnost: Moc ráda jí (a má obsesi jídlem)
  • Klady: Má skvělou paměť
  • Zápory: Je závislá na nakupování
  • Různé: Nesnáší lichá čísla

Krok #2

Dále prosím odpovězte na následující tři otázky:

  1. Čeho se postava nejvíce bojí a proč?
  2. Jaké je zdraví vaší postavy?
  3. Jaký byl její nejlepší kamarád (pořád jsme v dětství)?

Krok #3

Pozmámky: Charakterovník bohužel neumí rozlišit pohlaví, takže míchá rody. Obnovením této stránky dostanete novou kombinaci.


Ale to není vše!

Jestliže chcete svoji postavu ještě více prohloubit a zdokonalit, rozhodně se mrkněte na tuto pomůcku pro spisovatele, která se jmenuje Jak dobře znáte svého hrdinu? – s Charakterovníkem se totiž skvěle doplňují.

Přeju vám, abyste vymysleli mnoho zajímavých postav!

René Nekuda

Scroll to Top

Charakterovník
testuje i váš
charakter…

Jak jistě tušíte, nástroje zdarma musí někdo platit. Vy ne, ale můžete mi pomoci rozšířit povědomí o této pomůcce mezi svými známými. Dobrá karma se vždycky počítá + díky tomu budu moci Charakterovník více zdokonalovat. Děkuju!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-mail

Než odejdete…

Odebírejte inspirativní newslettery plné skvělých tipů, dárků a exkluzivního obsahu. Dostávejte víc!

Cookie-Man

Tyto stránky používají k vylepšení některých služeb soubory cookies. Jejich prohlížením s tím souhlasíte. Více informací »