Kurz: Jak napsat knihu

Sníte o tom, že napíšete svoji vlastní knihu? Máte nápad a nevíte, jak ho zpracovat? Jste ctižádostiví? Potřebujete poradit či nakopnout? E-mailový kurz zdarma Jak napsat knihu vám s tím pomůže!

Tento propracovaný kurz vás totiž provede celým procesem tvorby knihy od počátečního nápadu, až po jeho publikaci.

Více než 100 dní výuky vám zaručí neustálý přísun rad a inspirace – po přihlášení do kurzu Jak napsat knihu budete dostávat necelé 4 měsíce dennodenně svoji část tohoto jedinečného kurzu, který zatím v České republice a na Slovensku nemá obdoby!

A teď to nejlepší: základní kurz je zcela zdarma!


Ivona Březinová – Jak napsat knihu

„Milí přátelé krásného slova, pokud jste zavítali na tyto stránky, začetli se a zůstali, pak asi sníte o tom, že jednou napíšete knihu. Možná už ji dokonce píšete. Pokud je to Vaše touha, běžte za ní a pokuste se svůj sen realizovat. Já jsem chtěla být spisovatelkou už jako malá holka. Ale až do svých třiceti let bylo mé psaní plné pokusů a omylů. Internetový kurz Reného Nekudy, který máte nyní možnost absolvovat, bude vyžadovat Vaši píli a sebekázeň a také Váš čas. Ale v konečném důsledku Vám při Vašem snažení spoustu času ušetří. Držím Vám palce a přeji Vám, aby Vám psaní přinášelo hlavně radost.“– spisovatelka a učitelka tvůrčího psaní Ivona Březinová


Základní statistika kurzu Jak napsat knihu

  • Celkový počet účastníků kurzu Jak napsat knihu: již více než 5000
  • Průměrné hodnocení podle formuláře zpětné vazby: 8,5 z 10
  • Rozbory dotazníků zpětné vazby: 1, 2, 3.
  • Poslední aktualizace: 12. září 2012 (od tohoto dne je kurz dokončen)

Jestliže máte zájem o aktivní výuku tvůrčího psaní, podívejte se prosím na moji nabídku kurzů tvůrčího psaní pro veřejnost!

Ohlasy účastníků kurzu

„Váš kurz je přesně to, co jsem už dlouho potřebovala a nenacházela. Je to takový pocukrovaný bič – žene mě kupředu, bezbolestně a zajímavým způsobem. Takže díky! :)“
– Žena, 21-25 let (den #43 až 49)

Více ohlasů od účastníků kurzu →

Ukázková lekce

Ukázka z e-mailového kurzu Jak napsat knihu
Ukázka z e-mailového kurzu Jak napsat knihu

Důležité upozornění: Veškeré své dotazy týkající se tohoto kurzu Jak napsat knihu směřujte prosím na zdejší volné fórum! Je to jediná fungující možnost technické podpory. Děkuji za pochopení.

E-mailový kurz tvůrčího psaní: Jak napsat knihu

Co byste měli vědět před tím, než se přihlásíte do kurzu Jak napsat knihu…

Co to vůbec je?

Jak napsat knihu je e-mailový kurz tvůrčího psaní zdarma, který nemá v České republice obdoby. Po registraci získá každý jeho účastník po dobu 4 měsíců denní dávků inspirace, rad a kreativních cvičení, které dohromady tvoří ucelený pracovní plán. Při jeho dodržování je možné napsat kvalitní text o rozsahu okolo 120 normostran. Nicméně podmínkou je denní práce, sebekontrola a píle všech zúčastněných.

Pro koho je kurz Jak napsat knihu určen?

Pro všechny kreativní jedince bez rozdílu pohlaví, věku a zkušeností, kteří jsou odhodlaní napsat delší umělecký text. Kdokoliv, kdo je schopen ustát pravidelné denní psaní, má šanci na úspěch.

Proč je kurz zdarma?

Byl bych moc rád, aby se myšlenky okolo psaní volně šířily. Důkazem toho může být např. můj blog či projekt Povídkář nebo další kurz 3 měsíce inspirace zdarma. Vše na RenéNEKUDA.cz dělám ve svém volném čase a za své peníze. Jediné mé přání je, aby se tyto stránky staly příjemným místem setkání lidí, co něco rádi tvoří.

Funguje to?

Kniha Banánové dítě

Ano, určitě. Tímto kurzem prošlo již několik tisíc lidí a jeho celkové hodnocení je 8,5 bodů z maximálních 10. Navíc vím i o několika knihách, které byly díky tomuto systému napsány, např. Banánové dítě od Duong Jiráskové.

Kurz Jak napsat knihu je zcela zdarma, takže za zkoušku opravdu nic nedáte. Každopádně pokud nebudete pravidelně psát, knihu nikdy nenapíšete – to je základní spisovatelský zákon. :) 

Kam mohu směřovat své otázky?

Jakékoliv další dotazy prosím vkládejte na zdejší Fórum (nejen) o psaní, kde můžete zveřejňovat i ukázky ze své knihy.

Často kladené otázky

Máte v hlavě nějakou další otázku? Podívejte se na tuto stránku, kde na ni pravděpodobně najdete odpověď! Obsahuje totiž všechny základní informace o kurzu Jak napsat knihuVšem doporučuji před registrací jejich důkladné prostudování!

Přejít na stránku s nejčastějšími otázkami ohledně kurzu Jak napsat knihu (FAQ) →

Než se přihlásíte…

…bylo by dobré pořádně si naplánovat start kurzu. Ode dne vaší registrace se spustí automatické rozesílání e-mailů, které bude trvat téměř 4 následující měsíce a nedá se přerušit (můžete se pouze úplně odhlásit a pak případně začít znovu od začátku)! Registrujte se tedy v období, kdy budete mít pocit, že vše stihnete. Doporučuji začít kurz ve středu nebo ve čtvrtek (kvůli blížícímu se víkendu).


Kurz: Jak napsat knihu

Přihlašovací formulář do kurzu Jak napsat knihu ↓

Často kladené otázky (FAQ) // Fórum (nejen) o psaní // Podmínky používání kurzu

* Všechna pole v přihlašovacím formuláři jsou povinná a měla by být vyplněna pravdivými údaji. Do 30 minut od přihlášení očekávejte ještě email s potvrzujícím odkazem. Samotný kurz začne až zítra.

Přání na konec

Vážení návštěvníci RenéNEKUDA.cz, přeji vám hodně zdaru, síly a inspirace (nejen) v mém emailovém kurzu tvůrčího psaní! Doufám, že budete úspěšní a kurz Jak napsat knihu řádně dokončíte. Vězte, že jsem tu pro vás, a tak mě, prosím, neváhejte (kdykoli) kontaktovat. Děkuji!

Kurz: Jak napsat knihu

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋🏼

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.

Žádný spam, protože ho taky nemám rád.