Kreativní zápisník

Kreativní zápisník (René Nekuda) – obálka
Kreativní zápisník (René Nekuda) – ukázka ilustrací č. 5

Jestliže připustíte myšlenku, že kreativita je něco jako myšlenkový sval, který se dá cvičit, pak jste právě objevili skvělého trenéra! Tento zápisník je velice zábavný společník, jenž umí hravou formou rozvíjet kreativitu, uchovávat nejlepší nápady, rozšiřovat slovní zásobu, odkrývat hluboká tajemství a bojovat s tzv. tvůrčím blokem. Kreativní zápisník je šest let praxe českého lektora tvůrčího psaní Reného Nekudy vměstnaných do více než stovky netradičních a bohatě ilustrovaných cvičení, kde jediným správným řešením jste vy sami.

Kreativní zápisník (René Nekuda) – ukázka ilustrací č. 5

Jaký je Kreativní zápisník uvnitř?

HRAVÝ a ZÁBAVNÝ

V tomto ohledu Kreativní zápisník opravdu vyniká. Nudit se s ním rozhodně nebudete! Navíc obsahuje i offline verzi Povídkáře, oblíbeného náhodného generátoru příběhů.

OSOBNÍ

Diáře a zápisníky jsou velmi osobní předměty. Tento není výjimkou. Byl stvořen přímo k tomu, aby vám byl co nejblíže, dalo se na něj spolehnout a aby vás nikdy nezklamal.

Kreativní zápisník – ilustrace

MOTIVUJÍCÍ

Veškerý obsah by vás měl nabádat k tvorbě, hře, pozorování sebe i okolí, kreslení, malování a vyplňování pečlivě předpřipravených úkolů.

KOMPLEXNÍ

Tento kouzelný zápisník neponechává nic náhodě, byť s náhodou hodně a rád pracuje. Soustřeďuje se na pět základních oblastí: kreativní cvičení (hlavní část), archiv (poznámky určené k uchování), úkoly rozšiřující slovní zásobu, příběhová cvičení s offline verzí Povídkáře a prostor pro vaše skvělé nápady či důležité poznámky.

OSVĚDČENÝ

Všechna (většinou dosud nezveřejněná) kreativní cvičení jsou založena na šestileté praxi spojené s výukou tvůrčího psaní. V zápisníku jich najdete více než 100!

Kreativní zápisník – ilustrace

PŘEKRÁSNÝ

Kreativní zápisník obsahuje zhruba 150 ručně kreslených ilustrací od talentované Terezy Lukešové. Stejně tak pro něj bylo vytvořeno nové – opět ručně psané – speciální písmo.

KVALITNÍ a DOSTUPNÝ

Dobrá vazba a dobrý papír jsou základní předpoklady k tomu, aby vám zápisník co nejdéle vydržel. Praktické rozměry (17,5 x 13 cm, 232 stran) zaručují, že ho můžete mít vždy s sebou. Nízká cena je pak příjemným překvapením. ;)

UNIVERZÁLNÍ

Není to jenom o psaní! Kreativita je v současné době velmi důležitá, protože je neustále vyžadovaná a stereotyp číhá opravdu všude. Kreativní zápisník se navíc může stát zajímavým dárkem, který zaručeně potěší.

Poznámka: Pár tipů a triků, jak se dá s tímto netradičním zápisníkem pracovat, najdete v tomto článku.


Ukázky

Chcete mít vlastní Kreativní zápisník?

(brožovaná, 232 stran, česky, rozměry: 13 × 17,5 x 2 cm, ISBN: 978-80-87836-25-5)

Kreativní zápisník


Recenze Kreativního zápisníku

REFLEX

ŽLUTÝ (Student Agency)

Zaostřeno na knihy

Knižní deníček

Podpora českých autorů

Supergirl.cz


Bestseller ve třech knihkupectvích!

Kosmas.cz

Martinus.cz

Knihy Dobrovský


Jak rozvíjet kreativitu s Kreativním zápisníkem?

Co jste o něm řekli nebo napsali

„Dobrý den, dnes mi můj zápisník dorazil a nemohu se od něj odtrhnout. Moc Vám za něj děkuji, je fakt boží.“ – Kateřina Alexandra Vyternová

 » více hledejte třeba na Instagramu pod #kreativnizapisnik «

Sdílení je láska, láska je sdílení… ;)

Kreativní zápisník (ilustrace)

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.