Knižní dokončovač (ke stažení)

René Nekuda

Tvůrčí psaní

ke stažení

René Nekuda

Tvůrčí psaní

ke stažení

Knižní dokončovač

Chcete napsat knihu? Nebo už jste s tím dokonce začali? Možná by se vám hodil parťák, který vás v tomto náročném a dlouhodobém procesu trochu podpoří, co?

Nyní si můžete zdarma stáhnout Knižní dokončovač – malou, ale za to pěkně účinnou pomůcku, která výrazně zvýší vaši šanci na dopsání knihy.

Pomůže vám ujasnit si správnou cestu, po které byste se měli vydat.

Vyplňte níže uvedený formulář a stáhněte si svůj originální Knižní dokončovač. Následně si ho můžete vybarvit a pověsit na viditelné a často navštěvované místo (třeba v pracovně). Měl by vám totiž neustále připomínat 3 vědecky ověřené kroky, jenž vám pomůžou s naplněním vašeho knižního snu.

Očekávat také můžete další e-mailové tipy, které se vám budou hodit v momentě, kdy se dostanete do slepé uličky.

Než se ovšem vrhnete do vyplňování, tak bych chtěl zdůraznit jednu zásadní věc: Buďte k sobě maximálně upřímní a moc nepodvádějte. Bylo by to stejně zbytečné… ;)

Tak vzhůru do toho!

***

Stáhnout Knižní dokončovač

Krok 1 z 4 – Překážka

KROK #1

Co vám brání ve psaní? Čeho byste se měli (nebo mohli) vzdát, abyste svoji knihu úspěšně dokončili? Pojmenujte si to, protože pak se této překážky snadněji zbavíte…
Například: televize, sociální sítě, YouTube, nějaké nedůležité povinnosti, zbytečné schůzky, videohry, Netflix apod.

Knižní dokončovač

Poznámka: Další materiály ke stažení najdete zde.

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

2 komentáře u „Knižní dokončovač (ke stažení)“

  1. Dobrý deň. Veľmi pekná forma ako podporiť začínajúceho spisovateľa. Rady sa zídu aj keď si myslím, že treba ísť vlastnou cestou. Neodkukávať, nekopírovať, neopakovať. Obhajovať vlastnú originalitu písaného textu. Vybočiť z priemeru a zostať pri zemi.

    Odpovědět

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…