Knižní dokončovač (ke stažení)

ke stažení

Knižní dokončovač

Chcete napsat knihu? Nebo už jste s tím dokonce začali? Možná by se vám hodil parťák, který vás v tomto náročném a dlouhodobém procesu trochu podpoří, co?

Nyní si můžete zdarma stáhnout Knižní dokončovač – malou, ale za to pěkně účinnou pomůcku, která výrazně zvýší vaši šanci na dopsání knihy.

Pomůže vám ujasnit si správnou cestu, po které byste se měli vydat.

Vyplňte níže uvedený formulář a stáhněte si svůj originální Knižní dokončovač. Následně si ho můžete vybarvit a pověsit na viditelné a často navštěvované místo (třeba v pracovně). Měl by vám totiž neustále připomínat 3 vědecky ověřené kroky, jenž vám pomůžou s naplněním vašeho knižního snu.

Očekávat také můžete další e-mailové tipy, které se vám budou hodit v momentě, kdy se dostanete do slepé uličky.

Než se ovšem vrhnete do vyplňování, tak bych chtěl zdůraznit jednu zásadní věc: Buďte k sobě maximálně upřímní a moc nepodvádějte. Bylo by to stejně zbytečné… ;)

Tak vzhůru do toho!

***

Stáhnout Knižní dokončovač

Krok 1 z 4 - Překážka

KROK #1

Co vám brání ve psaní? Čeho byste se měli (nebo mohli) vzdát, abyste svoji knihu úspěšně dokončili? Pojmenujte si to, protože pak se této překážky snadněji zbavíte…
Například: televize, sociální sítě, YouTube, nějaké nedůležité povinnosti, zbytečné schůzky, videohry, Netflix apod.

Knižní dokončovač

Poznámka: Další materiály ke stažení najdete zde.

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní neslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte!

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.