Online kurzy

Domů / Obchod / Online kurzy

Zobrazuji všech 8 výsledků

 • Tajemství příběhů

  Tajemství příběhů

  750 

  Tajemství příběhů je unikátní online audio kurz tvůrčího psaní, který zkoumá fungování příběhů v širokém kontextu a s přesahem do běžné reality (tím pádem je jeho obsah velmi univerzální a snadno uplatnitelný v každodenním životě).

  Struktura kurzu: 12 speciálních lekcí, sekci pro praktická cvičení a doplňkový kvíz, abyste si mohli ověřit správné pochopení látky. Součástí je i online diskuze s lektorem.

 • Spisovatelský kurz

  Spisovatelský kurz

  750 

  Tento unikátní online kurz tvůrčího psaní je spisovatelský kurz v pravém slova smyslu. Odhalí vám spisovatelské řemeslo, procvičí tvořivost, seznámí vás s mnoha ověřenými tipy a triky a rozhodně zlepší vaše (nejen příběhové) psaní.

  Čeká vás 21 speciálních lekcí, spousta konkrétních příkladů, špetka teorie a zábavná kreativní cvičení, která na sebe dokonale navazují.

 • Základy tvůrčího psaní

  Základy tvůrčího psaní

  750 

  Tento unikátní videokurz obsahuje 30 lekcí, které se dotýkají všech nezbytných základů tvůrčího psaní.

  „Dlouho jsem hledala něco podobného – přehledný kurz s ucelenými informacemi na jednom místě. Doplňková cvičení jsou skvělá k procvičení a prohloubení informací k danému tématu.“ – Tefo

 • Bojovník s tvůrčím blokem

  Bojovník s tvůrčím blokem

  750 

  Online kurz tvůrčího psaní, který vás provede nejúčinnější metodou pro zbavení se tvůrčího, kreativního či uměleckého bloku.

  Ověřeno na reálných lidech se skvělými výsledky!

 • Spisovatelský trénink – produkt

  Spisovatelský trénink

  750 

  Tento praktický on-line kurz pořádně zocelí vaši múzu – obsahuje totiž 30 originálních spisovatelských výzev, které procvičí vaše autorské dovednosti a které vám pomohou zlepšit se ve psaní. Ve všech lekcích totiž najdete i vyhodnocení jednotlivých úkolů, takže ihned poznáte, nakolik jste byli úspěšní.

 • Sleva! Online kurzy – výhodný balíček

  3 online kurzy tvůrčího psaní (výhodný balíček)

  1 750 

  V tomto výhodném balíčku najdete vše, co potřebujete ke zvládnutí spisovatelského řemesla. Balíček obsahuje 3 hlavní online kurzy tvůrčího psaní:

  Celkem ušetříte 500 Kč!

 • Sleva! Dálkový kurz tvůrčího psaní

  Dálkový kurz tvůrčího psaní

  2 360 

  Jestliže z nějakého důvodu nemůžete přijít na běžný kurz tvůrčího psaní, pak on přijde za vámi.

  Dálkový kurz tvůrčího psaní je série šesti dvouhodinových webinářových setkání. Výuka probíhá živě a vy se do ní zapojíte skrze internetový prohlížeč (stačí vám k tomu jen kliknout na odkaz z e-mailu). Samozřejmostí je interakce s lektorem i s ostatními účastníky.

  Výsledný zážitek z Dálkového kurzu tvůrčího psaní je skoro stejný jako na opravdovém kurzu (akorát při jeho studiu můžete ležet třeba na gauči)!

  Termín kurzu

  V tuto chvíli není vypsán žádný nový termín tohoto kurzu, ale můžete se podívat na jeho videozáznam:

 • Osobní konzultace

  Osobní konzultace

  950 14 950 

  Potřebujete poradit s něčím konkrétním? Hledáte zpětnou vazbu na své psaní? Ztrácíte motivaci a hodilo by se vám milé nakopnutí?

  Pak se můžeme osobně potkat v centru Prahy nebo si domluvit on-line sezení v módu jeden na jednoho a všechno spolu důkladně probereme.

  POZOR: Před objednáním osobní konzultace vám vřele doporučuji mi předem poslat nezávaznou poptávku (viz formulář níže), abychom si sladili své představy a diáře (ten můj je totiž obvykle hodně přeplněný).