Český podcast o tvůrčím psaní

Podcast
RenéNEKUDA.cz

Český podcast o tvůrčím psaní, kreativitě, inspiraci a různých zajímavostech (nejen) z knižního světa. Najdete ho ve všech běžných distribučních sítích typu Spotify, Apple nebo Google Podcasts.

Další služby…

René Nekuda

6. epizoda: Proč je těžké učit se od úspěšných?

Učit se od ostatních bohužel neznamená automatický úspěch. Když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Proto je důležité věnovat pozornost i svému individuálnímu nastavení kreativity a nespoléhat se slepě na všechny „zaručené rady“. V tomto dílu podcastu se zamýšlím nad problematikou předávání zkušeností… poslechněte si to taky a třeba si i vyzkoušejte následující test: http://bit.ly/test-kreativniho-mysleni

5. epizoda: Jak na sociální sítě

Sociální sítě využívají mnozí jednotlivci i firmy k sebepropagaci. Je to úspěšná a levná metoda, jak představit své služby či produkty. Na druhou stranu na nich vzniká závislost nebo kvůli nim může docházet k manipulaci (viz americké prezidentské volby). Jak jim nepodlehnout a naučit se je dobře využívat, to nám prozradí dvě úspěšné autorky knižního bestselleru Jak na sítě: Michelle Losekoot a Eliška Vyhnánková.

4. epizoda: Hroší kůže

Velmi přirozeně se bráníme některým skvělým nápadům. A abychom překonali toto naše pudové nastavení, které nás může zbytečně omezovat, měli bychom si nasadit hroší kůži. Co to je? To se dozvíte ve druhém kreativním rychlotipu podcastu RenéNEKUDA.cz. Užijte si ho a dejte mi prosím vědět, jak se vám líbí!

3. epizoda: Riskování

Podle mnohých studií je úspěch závislý až z 30 % na ochotě riskovat. První rychlotip tohoto podcastu vás seznámí právě s problematikou riskování, která vám dost možná pomůže začít něco, po čem už hodně dlouho toužíte… ;) 

2. epizoda: O vydávání knih v angličtině

Robert Vlach je guru českých freelencerů. Jeho bestseller Na volné noze vzbudil v ČR velký rozruch. Nyní Robertovi vychází anglická verze této knihy, která se jmenuje The Freelence Way. Jaké jsou odlišnosti a úskalí při vydávání knih v zahraničí?

1. epizoda: O psaní

Spisovatelé Daniela Fischerová a Marek Šindelka diskutují o psaní, inspiraci, spisovatelském řemesle a učení tvůrčího psaní.

Pošlete prosím tyto podcasty svým známým a kamarádům – díky!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Scroll to Top

Než odejdete…

Odebírejte inspirativní newslettery plné skvělých tipů, dárků a exkluzivního obsahu. Dostávejte víc!

Cookie-Man

Tyto stránky používají k vylepšení některých služeb soubory cookies. Jejich prohlížením s tím souhlasíte. Více informací »