Jak vydat knihu

600 

V tomto ultra-užitečném webináři se seznámíte se vším důležitým, co se týká českého knižního trhu a vydávání knih.

Webinář je nový způsob vzdělávání, který vám umožní bezprostřední kontakt s lektorem z pohodlí vašeho domova. (Co je to webinář?)

Časová dotace: cca 85 minut

V tuto chvíli není vypsán žádný nový termín tohoto webináře, ale můžete se podívat na jeho videozáznam (se slevou 20 %):

Vaše záruky

 • Již 12 let zkušeností s výukou tvůrčího psaní
 • Více než 98% spokojenost zákazníků
 • 5000+ proškolených kurzistů a 50+ firemních školení
 • Lektor je součástí Evropské asociace výukových programů tvůrčího psaní
 • Bezpečná platba kartou nebo bankovním převodem
Kategorie: Štítky: ,

Popis

Webinář Jak vydat knihu je vše, co potřebujete vědět k tomu, abyste se zorientovali v českém knižním trhu a zároveň poznali plusy i mínusy různých způsobů vydávání.

Za svoji kariéru jsem prodal více než 30 000 ks knih a dva mé tituly se staly dlouhodobými bestsellery (Kreativní zápisník a Příběhostroj) + byly přeloženy do několika jazyků, včetně čínštiny.

Mám zkušenosti se samonákladem, vydáváním v řádných nakladatelstvích (např. Albatros, XYZ, Popron, Labyrint, JaS, Jan Melvil) i s dalšími alternativními platformami typu crowdfunding či Pointa. Také samozřejmě bedlivě sleduji vývoj knižního trhu i skrze své studenty, kteří každý rok vydávají v různých nakladatelstvích a mají tudíž zajímavé zkušenosti s všemožnými českými nakladateli.

Rád vás seznámím s …

 • různými způsoby vydávání knih
 • specifikacemi samonákladu
 • na co si dát pozor, když chcete oslovit nakladatele
 • jak funguje český knižní trh
 • nejčastějšími chybami, kterých se začínající spisovatelé dopouštějí
 • kolik peněz si vyděláte vydáním knihy
 • jak knihu vhodně distribuovat čtenářům
 • co musí být ve vaší autorské smlouvě
 • jednoduchým návodem, jak docílit toho, aby se o vás novináři alespoň trochu zajímali
 • jak vydat knihu, která nebude propadák

+ vše doplním o konkrétní tipy a triky z vlastní praxe. Samozřejmostí je i závěrečný prostor pro vaše dotazy.

 

„Za necelou hodinu a půl se dozvíte úplně všechno, takže další rady a návody už nebudete potřebovat – opravdu!“

 

Jak to probíhá?

Výuka je živě přenášená (proto je nutné připojit se včas). Lektor s vámi komunikuje pomocí webkamery, prezentace a mikrofonu. Vy a ostatní účastníci můžete komunikovat formou chatu. I když sedíte doma nebo v kavárně, míra interaktivity je téměř stejná jako na běžném kurzu tvůrčího psaní. Více informací o webinářích najdete zde.

Jak se do webináře přihlásím?

Cca 15 minut před začátkem webináře vám přijde speciální odkaz, na který stačí kliknout. Pak zadáte své celé jméno a vše potvrdíte. To je vše. Mikrofon ani kameru potřebovat nebudete, diskutovat s lektorem a s ostatními budete moci pomocí chatu.

Co k tomuto webináři budete potřebovat?

Jen dvě věci: alespoň průměrně rychlý internet a nezastaralou verzi prohlížeče Chrome, Safari, Opera nebo Mozilla Firefox. Žádoucí, nicméně nepovinné, je potom používání sluchátek.

Přihlášení a obsluha webináře je opravdu snadná, nemusíte se ničeho bát. Zdejší webináře úspěšně a s nadšením zvládají i osmdesátiletí senioři. Tady je kdyžtak podrobný návod.

Jak je to se záznamy webinářů?

Jestliže si koupíte řádný webinář, dostanete automaticky i přístup k jeho videozáznamu. Záznam lze koupit i samostatně se slevou 20 %. Přístup ke záznamům je v obou případech časově omezen na dobu jednoho kalendářního měsíce.

Máte další otázky?

Pak se podívejte na obchodní podmínky, případně mi napište. Věřte mi, že si tento způsob výuky brzy zamilujete (podobně jako já). Těším se na vás! ;)

Ukázka prostředí zdejších webinářů:

Webináře tvůrčího psaní

Inspirativní newslettery

Webinář Jak vydat knihu
Jak vydat knihu
600