Domů / Obchod / Kurzy pro veřejnost / Osobní konzultace

Osobní konzultace

(Hodnocení: 1)

950 14 950 

Potřebujete poradit s něčím konkrétním? Hledáte zpětnou vazbu na své psaní? Ztrácíte motivaci a hodilo by se vám milé nakopnutí?

Pak se můžeme osobně potkat v centru Prahy nebo si domluvit on-line sezení v módu jeden na jednoho a všechno spolu důkladně probereme.

POZOR: Před objednáním osobní konzultace vám vřele doporučuji mi předem poslat nezávaznou poptávku (viz formulář níže), abychom si sladili své představy a diáře (ten můj je totiž obvykle hodně přeplněný).

Vyčistit

Tady jste na správném místě!

  • Zaškrtávací značka Již 12 let zkušeností v oblasti tvůrčího psaní
  • Zaškrtávací značka Lektor je součástí Evropské asociace výukových programů tvůrčího psaní
  • Zaškrtávací značka Více než 98% spokojenost
  • Zaškrtávací značka 5000+ zákazníků před vámi
BEZPEČNÉ PLATBY KARTOU
Katalogové číslo: - Kategorie: , , Štítek:

Osobní konzultace jsou skvělou příležitostí pro odbornou pomoc (pokud hledáte zpětnou vazbu na své psaní, jestliže potřebujete poradit s výstavbou příběhu či nevíte, jak vydat knihu – to všechno spolu můžeme důkladně probrat).

Co při osobních konzultacích dostanete?

V první řadě dostanete mé zkušenosti a praxi v oboru tvůrčího psaní, což už je více než 15 let. Také máte záruku, že je můj přístup účinný a funguje (to vám potvrdí například více než 98% spokojenost účastníků mých kurzů, webinářů a firemních školení).

Co je ale nejdůležitější – budu se věnovat jen a pouze vám, vašim otázkám a vašemu rukopisu. Čím konkrétnější otázky si připravíte, tím konkrétnější odpovědi dostanete.

Více informací o mně »

Jak to probíhá?

  1. Prvně mi prosím napište, abychom si sladili své představy a diáře (viz formulář nezávazné poptávky níže).
  2. Osobní konzultace znamenají, že se potom osobně potkáme – buď v kavárně v centru Prahy, nebo on-line přes Skype, ZOOM či přes moji soukromou webinářovou platformu.

Pokud chcete konzultovat svůj rukopis, budu si ho muset předem přečíst, což může trvat i několik týdnů (samozřejmě podle rozsahu dodaného materiálu).

Poznámka: Konzultace se dají rozložit i do několika schůzek.

Kolik to stojí?

Osobní konzultace jsou pro mě časově náročná činnost (zejména v přípravné fázi čtení rukopisu). Proto jsem ji rozdělil do několika kategorií, které jsou vázané na délku dodaného materiálu (v normostranách, tj. NS) a následné osobní konzultace (např. Standardní konzultace znamená, že si předem přečtu a zhodnotím 25 normostran vašeho rukopisu a potom ho budeme zhruba 30 až 45 minut společně rozebírat). Jestliže vaše konzultace nevyžaduje přípravu (např. pro pomoc při vydání knihy), délka sezení je trojnásobná.

 

 Název  Max. počet NS  Délka osobní konzultace*  Cena vč. DPH
 Rychlovka  5  10 až 15 min.  950 Kč
 Krátká konzultace  12  15 až 20 min.  1250 Kč
 Standardní konzultace  25  30 až 45 min.  2450 Kč
 Dlouhá konzultace  50  60 min.  4500 Kč
 Komplexní konzultace  120  60 až 90 min.  9950 Kč
 Poctivá konzultace  více než 150  90 až 120 min.  14950 Kč

* s přečtením předem dodaného rukopisu; bez příprav je délka konzultace trojnásobná (tzn. Rychlovka = 30 až 45 min., Krátká konzultace = 45 až 60 min. atd.)

Formulář nezávazné poptávky

Poznámky na konec: Pokud vám něco není jasné, nebojte se mi napsat. Na osobní konzultace se nedají aplikovat žádné slevy. Díky za vaši důvěru a těším se na naše setkání! ;)

1 recenze Osobní konzultace

  1. Alena Chládková

    Vaše připomínky k mému rukopisu mi moc pomohly. Vychytal jste chyby, které jsem neviděla, a poradil „finty“, ke kterým bych se pracně a dlouho dostávala. Díky!

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.